Jump to content
maciux

Test odtwarzacza FiiO M9

Recommended Posts

Zastanawiam się nad Fiio M6 i M9 i nie wiem który wybrać :D Bardziej podoba mi się M9, jego forma, pokrętło do volume. Ale z drugiej strony M6 to prawie to samo, zbliżone możliwości, a cena dwa razy niższa.

Zawsze można poczekać na nowego M11, ale on będzie jeszcze droższy niż M9 (no, chyba że oferta preorderowa będzie atrakcyjna) :)

Edited by Homzik

Zawsze można poczekać na nowego M11, ale on będzie jeszcze droższy niż M9 (no, chyba że oferta preorderowa będzie atrakcyjna) 
Wydaje się strasznie duży ten player, poza tym aż takim pro nie jestem aby mieć wszystko co najlepsze i tyle za to zapłacić :D

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Czy ktoś z tu obecnych korzysta z Fiio M9 i Tidala? Jakość działania tego tandemu jest tragiczna. Mam sciagnietę na kartę prawie 5k utworów, ale nawet wcześniej przy streamingu ładowanie wszelkich list trwa wieczność. Zmiana utworu na kolejny zajmuje jakieś 5 sekund.

Pytanie czy to tylko ja, czy każdy tak ma? Bo nie wiem co robić z tym odtwarzaczem w takim wypadku...

Własnie zauważyłem że przestało działać high gain (tzn. nie ma różnicy w natężeniu dźwięku między low a high). Pamietam że działało ale chyba używałem jeszcze na poprzedniej wersji firmware'u, obecnie mam 1.0.4. Ma ktoś podobny problem?

Dziś poszedłem do poznańskiego Mp3store , by nabyć Ibasso dx120. Nie mieli na miejscu, na dodatek pan powiedział, że Ibasso to awaryjna marka. No to się przestraszyłem, bo mój Opus odmówił współpracy, nikt go nie chce naprawić łącznie z producentem.
Po otrzymaniu ładnego rabatu wyszedłem ze sklepu z Fiio M9. Fajnie, gdy po podłączeniu do WiFi sam zaczyna pobierać uaktualnienie. Tak więc witam w klubie

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

No dobrze. Ruch tu nieziemski , każdy chce coś rzec, ale pustka nastała. To ja mam  pytanie. Jak się wgrywa nowe aplikacje, spotify mi się   marzy. Grajek gra obłędnie na  th610

Edited by jarrro

No tam jest apka która ma niektóre aplikacje. Poza tym pozostają pliki apk z neta, bądź aplikacja apkpure, która też bazuje na plikach apk pobieranych z serwerów apkpure, ale jest wszystko w jednym miejsu.

I jak? Wszyscy zadowoleni z m9? Bo korci mnie m11-ka ale m9 wyraźnie tańszy... i moc przy 300ohm tylko kilkanascie mW słabsza w m9.

W dniu 25.12.2019 o 09:43, Synthax napisał:

I jak? Wszyscy zadowoleni z m9? Bo korci mnie m11-ka ale m9 wyraźnie tańszy... i moc przy 300ohm tylko kilkanascie mW słabsza w m9.

Mam to samo pytanie. Najważniejszą kwestia jest to czy Tidal na obecnym najnowszym sofcie i wersji appki działa poprawnie z mqa. Czytałem mase recenzji w których były problemy i Tidal leciał po MP3 (ale to głównie stare recenzje)

Jak jest teraz?

• Like 1