Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki nauszne zamknięte


Odotan

Pytanie

Witam, 

jako, że padły obecnie przeze mnie używane superluxy hd681 evo szukam czegoś lepszego aby je zastąpić.

Szukam słuchawek nausznych zamkniętych, do użytku właściwie wyłącznie w domu. Zależy mi aby dobrze zgrywały się z iPhonem bo będzie to ich główne źródło. Chciałby żeby były wygodne i miały spory zapas głębokiego nisko schodzącego basu (w superluxach brakowało tego drugiego). Muzyka której słucham to głownie rock/metal symfoniczny czasem pop.

Niestety mieszkam w małym mieście i nie mam możliwości odsłuchu aby porównać jakieś konkretne modele. Co do ceny to myślę, że ok 300-400 zł lub więcej jeśli byłbym w stanie usłyszeć różnice w jakości dźwięku, w grę wchodzą również używki. Proszę was o jakieś propozycje konkretnych modeli.

Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na iPhone nie poszalejesz, ACC to ciut lepiej niż mp3. Weź Encore Rockmaster OE (napisz do @Maystermoże ma jeszcze w promocji po 99 pln) a zaoszczędzone pieniądze przeznacz np na Shanlinga M0. Dużo większy progres będzie. Albo z aliexpress Oneodio Wireless za trzydzieści parę dolarów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie warto inwestować bo nic po za ACC bez jailbreak'a nie posłuchasz. To będzie sztuka dla sztuki. Tu nie chodzi o moc tylko jakość plików. Im lepsze słuchawki tym bardziej będziesz zdegustowany. Ja sobie zabawiam się kosztem kumpla, funboya japka. Daje mu posłuchać moją muzykę a potem proponuję mu moje słuchawki podpiąć do japka. Mimo jego niechęci musi przyznać że nie ma startu ze swoim iPhonem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ilu użytkowników z tego korzysta? Wg bardzo niewielu, większość pozostaje przy ACC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 6.11.2018 o 21:13, Jaro54 napisał:

Nie warto inwestować bo nic po za ACC bez jailbreak'a nie posłuchasz. To będzie sztuka dla sztuki. Tu nie chodzi o moc tylko jakość plików. Im lepsze słuchawki tym bardziej będziesz zdegustowany. Ja sobie zabawiam się kosztem kumpla, funboya japka. Daje mu posłuchać moją muzykę a potem proponuję mu moje słuchawki podpiąć do japka. Mimo jego niechęci musi przyznać że nie ma startu ze swoim iPhonem 

 

Onkyo HF Player w wersji płatnej obsługuje FLAC, ALAC, AIFF, WAV do 384 kHz, DSD do 11.2 MHz i nie obsługuje mp3... także ten tego :) Z tym, że od modelu 5s w górę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
43 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

 

Onkyo HF Player w wersji płatnej obsługuje FLAC, ALAC, AIFF, WAV do 384 kHz, DSD do 11.2 MHz i nie obsługuje mp3... także ten tego :) Z tym, że od modelu 5s w górę. 

A widzi takie pliki jak nie przez iTunes dodasz? Abstrahując iPhone dawno nie jest niczym innym niż celebrytą w świecie elektroniki. A celebryci nic znaczącego po za wyglądem nie wnoszą.  Sam Apple uznał że do muzyki wystarczą słuchawki które dodaje, a chyba trudno uznać je za szczyt marzeń w przeciwieństwie do np słuchawek dodawanych do LG V30. 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

VOX jest bezpłatny i obsługuje FLAC i inne formaty z wyjątkiem DSD. Polecam, bardzo dobry i intuicyjny program. A co do ograniczeń Iphone'a to polecam przejściówkę CCK i jakiś mały DAC na usb, np Dragonfly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności