Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki douszne z podbitym, okrągłym basem do 500 zł


MichalT

Pytanie

Cześć wszystkim,

 

jak w temacie, poszukuję dousznych słuchawek z mocniejszym basem i ciepłym aczkolwiek klarowny brzmieniem do ok. 500 zł (jeśli macie jakieś rekomendacje w trochę wyższej cenie warte rozważenia, to proszę o informację). Zależy mi na trwałości wykonania, gdyż na pewno będę ich używał w komunikacji miejskiej, niekoniecznie do sportu. Słucham głównie: jazzu, funku, muzyki nowoczesnej, często z mocną sekcją i groovem. Zależy mi na dobrej kompatybilności z Androidem, dlatego zrezygnowałem z RHA MA 750i. Sprawdzałem różne fora oraz blogi audiofilskie, niestety nie znalazłem konkretnej wskazówki w tym zakresie, natomiast w sklepach miałem możliwość odsłuchania wieku słuchawek, ale nausznych.

 

Z góry dziękuję za pomoc i zaangażowanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
1 godzinę temu, MichalT napisał:

Cześć wszystkim,

 

jak w temacie, poszukuję dousznych słuchawek z mocniejszym basem i ciepłym aczkolwiek klarowny brzmieniem do ok. 500 zł (jeśli macie jakieś rekomendacje w trochę wyższej cenie warte rozważenia, to proszę o informację). Zależy mi na trwałości wykonania, gdyż na pewno będę ich używał w komunikacji miejskiej, niekoniecznie do sportu. Słucham głównie: jazzu, funku, muzyki nowoczesnej, często z mocną sekcją i groovem. Zależy mi na dobrej kompatybilności z Androidem, dlatego zrezygnowałem z RHA MA 750i. Sprawdzałem różne fora oraz blogi audiofilskie, niestety nie znalazłem konkretnej wskazówki w tym zakresie, natomiast w sklepach miałem możliwość odsłuchania wieku słuchawek, ale nausznych.

 

Z góry dziękuję za pomoc i zaangażowanie :-)

 

Pod kątem kompatybilności z Androidem rozumiem, że to ma być sprzęt pod telefon z mikrofonem i kontrolerami głośności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 godzin temu, Methuselah napisał:

 

Pod kątem kompatybilności z Androidem rozumiem, że to ma być sprzęt pod telefon z mikrofonem i kontrolerami głośności?

Zgadza się.

17 minut temu, chico99 napisał:

Senki M2 IE

Dzięki za rekomendację, rzeczywiście cieszą się dobrymi opiniami i pasują do opisu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 5.11.2018 o 13:14, Methuselah napisał:

Dobra, to rzuć okiem na:

1More Triple Driver - 359 zł

1More Quad Driver - 749 zł (IMHO są warte dopłaty, ale opinie na ten temat są też nieco inne)

 

Pojawiły się w sugestii Sennheiser Momentum, ale warto dopłacić według mnie do produktów 1More'a.

Dzięki wielkie! Poczytałem trochę o nich, niestety nie mam jak ich porównać ani odsłuchać. Zakładam, że znasz oba modele, co konkretnie jest na korzyść Driver'ów?

Edytowane przez MichalT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, MichalT napisał:

Dzięki wielkie! Poczytałem trochę o nich, niestety nie mam jak ich porównać ani odsłuchać. Zakładam, że znasz oba modele, co konkretnie jest na korzyść Driver'ów?

 

Co przemawia? To tak:

- o wiele lepsza jakość wykonania

- o wiele bogatszy zestaw akcesoriów

- wyraźnie wyższa jakość dźwięku

 

:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 6.11.2018 o 16:42, Methuselah napisał:

 

Co przemawia? To tak:

- o wiele lepsza jakość wykonania

- o wiele bogatszy zestaw akcesoriów

- wyraźnie wyższa jakość dźwięku

 

:) 

Cześć ponownie. Postanowiłem zakupić Triple drivery, niestety zbyt podekscytowany nie zauważyłem, że mają wejście lightning, natomiast ja korzystam z androida.. Byłem w dwóch sklepach z elektroniką, niestety na rynku nie ma żadnej przejściówki, która może mi pomóc w obecnej sytuacji, w związku z czym pozostaje mi tylko zwrócić słuchawki. Pytanie, czy a1E1001 to ten sam model tylko z wejściem mini jack? Jeśli nie, to czy macie jakieś inne rekomendacje?

Edytowane przez MichalT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
47 minut temu, MichalT napisał:

Cześć ponownie. Postanowiłem zakupić Triple drivery, niestety zbyt podekscytowany nie zauważyłem, że mają wejście lightning, natomiast ja korzystam z androida.. Byłem w dwóch sklepach z elektroniką, niestety na rynku nie ma żadnej przejściówki, która może mi pomóc w obecnej sytuacji, w związku z czym pozostaje mi tylko zwrócić słuchawki. Pytanie, czy a1E1001 to ten sam model tylko z wejściem mini jack? Jeśli nie, to czy macie jakieś inne rekomendacje?

 

Wersja pod sprzęt Apple'a (złącze Lightning) ma oznaczenie E1001L. Standardowe 1More Triple Driver ze złączem Jack 3,5 mm to po prostu E1001. Model z "L" jest droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności