Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

jakie słuchawki do Pioneer Pioneer XDP-100r HiFi Android MP4


logic0910

Pytanie

witam, zakupiłem  Pioneer xdp-100r HiFi Android MP4, mam problem z wyborem słuchawek, w domu mam AKG240 Studio jak i Superluxy HD681EVO, jestem początkujący i nie za bardzo znam się na tego typu sprzęcie stąd prośba o pomoc w doborze słuchawek. oba modele które mam grają za cicho, nie wiem czy należy dokupić wzmacniacz słuchawkowy czy może są jakieś słuchawki do 1000-1500 zł które pozwolą wykorzystać możliwości mojego xdp-100r. Będę wdzięczny za każdą sugestię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
W dniu 16.11.2018 o 19:00, jd1210 napisał:

Mam nadzieję że NHC trafią w Twój gust.

 

jakie nauszniki są w NHC ? skóra ekologiczna czy welur ? czy oba wymienne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minuty temu, logic0910 napisał:

 

jakie nauszniki są w NHC ? skóra ekologiczna czy welur ? czy oba wymienne ?

 

 A to już chyba od Ciebie zależy. Czy nie? Jedni wolą tak, inni inaczej. Ja słucham na welurach.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 minut temu, logic0910 napisał:

 

jakie nauszniki są w NHC ? skóra ekologiczna czy welur ? czy oba wymienne ?

Masz oba

audioquest-nightowl-carbon-review-2017-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

na forum napisali że wszystkie słuchawki w TopHiF są powystawowe , czyli są używane i nie wiadomo ile godzin, czy to pełnosprawne słuchawki, piszą że mają nowe a na forum piszą że rozmawiali z nimi i nie mają nowych tylko powystawowe, mam się martwić że płacę za nowe a otrzymam używki ?

Edytowane przez logic0910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
13 minut temu, logic0910 napisał:

na forum napisali że wszystkie słuchawki w TopHiF są powystawowe , czyli są używane i nie wiadomo ile godzin, czy to pełnosprawne słuchawki, piszą że mają nowe a na forum piszą że rozmawiali z nimi i nie mają nowych tylko powystawowe, mam się martwić że płacę za nowe a otrzymam używki ?

nic mi nie wiadomo w tej kwestii, ale tu piszą że są nowe

https://allegro.pl/sluchawki-audioquest-nighthawk-carbon-pormocja-i7283780262.html?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=polecane

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 minut temu, logic0910 napisał:

na forum napisali że wszystkie słuchawki w TopHiF są powystawowe , czyli są używane i nie wiadomo ile godzin, czy to pełnosprawne słuchawki, piszą że mają nowe a na forum piszą że rozmawiali z nimi i nie mają nowych tylko powystawowe, mam się martwić że płacę za nowe a otrzymam używki ?

 

Powystawowe to nie do końca używki. Jeśli będą miały fizyczne znamiona użytkowania, to masz prawo je zwrócić.

Lecz z drugiej strony NH jak wino ... Muszę coś więcej dodawać he, he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, jd1210 napisał:

 

1 minutę temu, chico99 napisał:

 

Powystawowe to nie do końca używki. Jeśli będą miały fizyczne znamiona użytkowania, to masz prawo je zwrócić.

Lecz z drugiej strony NH jak wino ... Muszę coś więcej dodawać he, he

 

w powyższych wpisach proponowano NHC od kolegi który je sprzedaje tutaj na forum, ale w innym wątku ten sam kolega napisał tak, patrz załacznik, co o tym sądzicie

www.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może faktycznie Under... trafił powystawowe. Ale jeśli są w 100% sprawne i nie noszą jakiś bardzo widocznych śladów użytkowania, to bym się nie martwił. Moje miały niby 200h i nie widzę żadnych śladów użytkowania. Szybciej się tylko wygrzały i zagrały na 100% swoich możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

co sądzicie o przetwornikach Tesli w słuchawkach ???

W dniu 18.11.2018 o 15:24, chico99 napisał:

 

Powystawowe to nie do końca używki. Jeśli będą miały fizyczne znamiona użytkowania, to masz prawo je zwrócić.

Lecz z drugiej strony NH jak wino ... Muszę coś więcej dodawać he, he

 

Panowie , słuchawki zakupione, opłacone więc na dniach dołączę do Waszego zacnego grona użytowników NightHawk-ów

, dziękuję za wszystkie uwagi i pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Edytowane przez logic0910
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

W dniu 18.11.2018 o 15:32, jd1210 napisał:

Może faktycznie Under... trafił powystawowe. Ale jeśli są w 100% sprawne i nie noszą jakiś bardzo widocznych śladów użytkowania, to bym się nie martwił. Moje miały niby 200h i nie widzę żadnych śladów użytkowania. Szybciej się tylko wygrzały i zagrały na 100% swoich możliwości. 

 

 

mam je !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  serdecznie dzięki  m.in dla jd1210 która jako pierwsza polecił mi to cudo i cały czas kierował we właściwym kierunku, serdeczne dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nóweczki jeszcze nie wygrzane a już czuję przepaść między tym co słuchałem kiedyś a teraz !!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1-horz.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Edytowane przez logic0910
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gratulacje i cierpliwości w wygrzewaniu. Wrzuć sobie na Pionka Powerampa, ma dobry korektor, na czas wygrzewania możesz śmiało go używać. Pomaga to na początku dostroić Howki. Później będzie zbędny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, jd1210 napisał:

Gratulacje i cierpliwości w wygrzewaniu. Wrzuć sobie na Pionka Powerampa, ma dobry korektor, na czas wygrzewania możesz śmiało go używać. Pomaga to na początku dostroić Howki. Później będzie zbędny.

a jeżeli będę  grał standardowym playerem Pionki z equalizerem to nie pomoże ? jeżeli pomoże to jakie ustawienia wybrać ? pop dance rock czy jakieś własne jeżeli własne to co ustawić ?

 

Edytowane przez logic0910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, logic0910 napisał:

a jeżeli będę  grał standardowym playerem Pionki z equalizerem to nie pomoże ?

W sumie to samo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
34 minuty temu, logic0910 napisał:

czy na wygrzewaniu zrobić mu w eq max basu do wygrzania czy nie trzeba ?

Myślałem raczej o zmniejszeniu tylko midbasu na początku. Raczej niczego nie podbijaj powyżej zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
51 minut temu, logic0910 napisał:

czy na wygrzewaniu zrobić mu w eq max basu do wygrzania czy nie trzeba ?

 

gdzie mogę dokupić pokrowiec na niego z otwieraną klapką aby go nie zniszczyć i jakie szkło ochronne do tego pasuje ? może z jakiegoś telefonu ? aby całą tą szybkę ochronić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

na forum jest o pokrowcach ale to stare wątki, zbierali się aby zrobić zamówienie itp teraz już chętnych brak, a jakiej wielkości szkoło hartowane kupić na szybkę ?

Edytowane przez logic0910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności