Skocz do zawartości
  • 0

Na ulicę, nauszne do 2000


DrGonzo

Pytanie

Cześć,

 

Poszukuję słuchawek, jak w temacie na ulicę i do biura. Koniecznie na, a najlepiej wokółuszne. Obecnie mam audeo na ulicę i iSine do biura, jednka lekarz z racji na ultrawąskie kanały słuchowe nie polecił mi stosowania doków. Słucham głównie rocka, jazzu i czasem elektroniki. Na czym mi zależy:

- przewodowe lub bezprzewodowe - to nie ma znaczenia

- wielka scena

- jeszcze większa holografia

- jak najlepsza separacja, wręcz analityczność

- cena jak w tytule, do 2000zł

Wiem, że pierwsze dwa punkty nie pasują trochę do wymagań względem konstrukcji zamkniętej, ale z racji że posiadam również K550mk2, to wiem że można osiągnąć tu duży kompromis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzięki, ale T5p daleko wybiega poza mój budżet, poza tym są delikatnie mówiąc duże jak na ulicę, a niestety lubię posłuchać muzyki w drodze do pracy. Jako kompromis zastanawiałem się nad B&W px. Wiem, to bt ale można i na kablu. Myślę też jeszcze nad Sine bo mega podoba mi się dźwięk moich iSine 10. Podobno jednak mają dosyć wąską scenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sine

- przewodowe lub bezprzewodowe - to nie ma znaczenia

- wielka scena - no na pewno nie

- jeszcze większa holografia - jw

- jak najlepsza separacja, wręcz analityczność - jw

- cena jak w tytule, do 2000zł

 

Także sine raczej odpadają.

Strzelam że B&W też.

Tak myślę że zostają Ci w sumie tylko Beyery T70.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
52 minuty temu, DrGonzo napisał:

Dzięki za pomoc. Niedługo AV Show. Posłucham i porównam, ale raczej nastawiam się na te pxy.

PX to przereklamowany shit, j/w Karmazynowy zaproponował DSR9BT. W żadnym wypadku nie DT1770, bo one nie mają za wiele wspólnego z analitycznym brzmieniem.

 

Do sprawdzenia nowe Sony WH-1000XM3, Kef Space One są analityczne, ale scena dosyć mała, w sumie ciężko będzie przeskoczyć K550 w tym względzie, tym bardziej przy mniejszym rozmiarze obudowy. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

DSR9BT warte rozpatrzenia, moje pierwsze słuchawki 'poważne', które zresztą mam teraz na głowie to ad700x i nigdy nie słyszałem takiej przestrzeni. Wiem, że to dwa zupełnie różne modele, ale zaufanie do marki jest. O tych Soniakach nie ma zbyt rewelacyjnych opini, każdy ma jednak inne ucho. Dzięki za sugestię tych KEFów, prawie zapomniałem o tej marce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gdyby kogoś interesowało to chyba znalazłem to czego szukałem. Byłem wczoraj w pewnym warszawskim salonie audio. Sprzedawca w pierwszej kolejności zaproponował mi właśnie PXy. Bardzo wygodne, fajne pady, do tego lekkie i świetna jakość wykonania. Dźwięk, no cóż, wielkie rozczarowanie. Muzyka niby dociera, ale jakby z głębokiej studni, a ja stał przy jej krawędzi. Myślałem, że to kwestia ustawień, spróbowałem połączenia po kablu, niby lepiej, ale to jeszcze nie to. Dalej jakieś Masters Dynamic w bt. Efekt trochę mniejszy, ale nadal podobnie. Następnie sprzedawca zaproponował DSR7. To jest to! Separacja, holografia, balans między basem, średnimi i wysokimi. Świetnie. Obok leżały MSR7. Myślę sobie, spróbuję. To była najlepsza decyzja. Połączone kablem z DFB i ipodem touch, z którego płynęły pliki w 16/44,1 powodowały, że nie chciałem takiego zestawu zdejmować. Poza tym bardzo wygodnie, lżejsze i dwa razy tańsze od DSR7. Wybór padł więc na... ATH-SR9. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zagraj w totka 😉 sposób grania Audio-Technici najbardziej mi odpowiada. Miałem drugi raz nie kupować produktów tej marki, bo po prostu lubię próbować i  np. nigdy nie kupuje auta tej samej marki, której miałem poprzednio. Życie jest na to zbyt krótkie, ale AT chyba zostanie już ze mną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności