Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Przenosimy forum!!!


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, jak teraz będzie współpracować z Tapatalkiem, bo czasem to tragedia była. Wysyłanie posta, nieustanny bufor, nie wiadomo czy post poszedł a później się okazuje, że 3 pod rząd te same.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, saudio napisał:

Przecież napisał, że prywatnie, a Twoja opinia też prywatnie?

Jego opinie zawsze są prywatne - takiego marketingowca na pewno nikt by nie zatrudnił ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 2.11.2018 o 11:21, szczygiel napisał:

 

I to mówi reprezentant MP3Store ???

Nie zrozumiale.

Chyba źle zrozumiałeś. Zastanawiałem się prywatnie nad kupnem forum jako ja, widzę spore możliwości komercyjne bez zachwiania statusu forum dla zapaleńców. Niestety mój partner finansowy odmówił współpracy. Ja jednak widzę potencjał. Tylko jak wycenić wartość takiego forum? 

W dniu 2.11.2018 o 20:58, Inszy napisał:

Jego opinie zawsze są prywatne - takiego marketingowca na pewno nikt by nie zatrudnił ;) 

To o mnie? Nikt mnie nie zatrudnia jako marketingowca, a to co robię staram się robić uczciwie dla każdej ze stron. Dla was/forum i dla firmy. Czasem to balansowanie na linie i obrywanie od obu stron. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Superata napisał:

Chyba źle zrozumiałeś. Zastanawiałem się prywatnie nad kupnem forum jako ja, widzę spore możliwości komercyjne bez zachwiania statusu forum dla zapaleńców. Niestety mój partner finansowy odmówił współpracy. Ja jednak widzę potencjał. Tylko jak wycenić wartość takiego forum? 

Ja za moje posty proponuję 20 zł od sztuki. Parę fajnych recenzji mogę napisać pod warunkiem, że nikt ich nie usunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Superata napisał:

To o mnie?

Nie, o użytkowniku szczygiel. Do Ciebie chyba wszyscy mają tu szacunek za robotę, choćby przy robieniu promocji dla zawsze niezadowolonych klientów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Inszy napisał:

Nie, o użytkowniku szczygiel. Do Ciebie chyba wszyscy mają tu szacunek za robotę, choćby przy robieniu promocji dla zawsze niezadowolonych klientów ;)

Eee... Z opinii usera Szczygiel wyniosłem wiele, bardzo trafnych wniosków, które potwierdziły się podczas odsłuchów.

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
22 godziny temu, Superata napisał:

Chyba źle zrozumiałeś. Zastanawiałem się prywatnie nad kupnem forum jako ja, widzę spore możliwości komercyjne bez zachwiania statusu forum dla zapaleńców. Niestety mój partner finansowy odmówił współpracy. Ja jednak widzę potencjał. Tylko jak wycenić wartość takiego forum? 

To o mnie? Nikt mnie nie zatrudnia jako marketingowca, a to co robię staram się robić uczciwie dla każdej ze stron. Dla was/forum i dla firmy. Czasem to balansowanie na linie i obrywanie od obu stron. 

 

Forum nigdy nie było wystawiane na sprzedaż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już forum jest poprawiane, to możecie zająć się funkcją administratora - takiego mogącego więcej, niż moderator? Do tej pory wszyscy rozkładają ręce, kiedy coś się sypie. Przydałyby się ze dwie osoby od strony użytkowników, którzy mieliby możliwość zwalczania problemów na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 minut temu, Rilakkuma napisał:

Skoro już forum jest poprawiane, to możecie zająć się funkcją administratora - takiego mogącego więcej, niż moderator? Do tej pory wszyscy rozkładają ręce, kiedy coś się sypie. Przydałyby się ze dwie osoby od strony użytkowników, którzy mieliby możliwość zwalczania problemów na bieżąco.

Chyba musiałby byc ktoś na etacie, a na to nie liczyłbym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Superata napisał:

Chyba musiałby byc ktoś na etacie, a na to nie liczyłbym. 

 

W każdym razie chyba się zgodzimy, że administrator z prawdziwymi administratorskimi możliwościami się przyda.

Gdyby do mnie trafiła propozycja administracji za pieniądze, to mógłbym ją rozważyć. Może niekoniecznie etat, ale to byłoby do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
27 minut temu, Rilakkuma napisał:

 

W każdym razie chyba się zgodzimy, że administrator z prawdziwymi administratorskimi możliwościami się przyda.

Gdyby do mnie trafiła propozycja administracji za pieniądze, to mógłbym ją rozważyć. Może niekoniecznie etat, ale to byłoby do ustalenia.

Gdyby do mnie to ja też :) :) :) 

 

Ktoś coś zgłasza do poprawienia teraz z działaniem forum? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Odpowiedzi dodają się wielokrotnie, ja piszę przez Tapatalka i czasem bywała tragedia, czy to z dodawaniem postów czy z otwieraniem konkretnego wątku. Jeden otwierał się szybciej inny w nieskończoność. Ostatnio jest niby lepiej.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności