Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki wokółuszne bezprzewodowe do 2000zł


kregiel

Pytanie

Witam,

Poszukuję słuchawek do wszelkiego rodzaju muzyki. Sprzętem do odtwarzania jest telefon oraz laptop. Chciałbym by słuchawki były w miarę ergonomiczne np. podczas słuchania całymi dniami w biurze. Ogólnie lubię jak bass jest w miarę dobrze wyczuwalny. ANC jest optymalne. Obecnie testuję Bose QC 35 II i niestety pod kątem jakości dźwięku nie ma fajerwerków jak za tą cenę.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
W dniu 30.10.2018 o 05:18, kregiel napisał:

Obecnie testuję Bose QC 35 II i niestety pod kątem jakości dźwięku nie ma fajerwerków jak za tą cenę.

Bo nie będzie fajerwerków w tym rozmiarze i z BT, i w tej cenie. Jak ma być przenośnie i z porządnym dźwiękiem, to gorąco Fiio FH5 z mojej strony ;).

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Bo nie będzie fajerwerków w tym rozmiarze i z BT, i w tej cenie. Jak ma być przenośnie i z porządnym dźwiękiem, to gorąco Fiio FH5 z mojej strony .
I tu się nie zgodzę. Mam FH5 i mam WH-1000XM3. Faktycznie Filo to ******ste słuchawki ale Sony biorąc pod uwagę bezprzewodowość są naprawdę rewelacyjne. Szczególnie jeśli można wykorzystać LDAC to jest pięknie.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
17 minut temu, gentillo napisał:

I tu się nie zgodzę. Mam FH5 i mam WH-1000XM3. Faktycznie Filo to ******ste słuchawki ale Sony biorąc pod uwagę bezprzewodowość są naprawdę rewelacyjne. Szczególnie jeśli można wykorzystać LDAC to jest pięknie.

Skoro tak piszesz, może rzeczywiście tak jest, choć ani XM1, ani XM2, nie zrobiły na mnie wrażenia, dobre BT i tyle, a cena też nie mała. Do 2kzł,

jest co najmniej kilka par słuchawek przewodowych, znacznie lepszych, aniżeli w/w przeze mnie Sony BT. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mialem wersje 1 i 2 ale XM3 to jak dla mnie bardzo duży krok do przodu w SQ. Oczywiste jest że kabel to kabel. Ale biorąc poprawkę na wygodę BT soniacze są po prostu świetne. To pierwsze słuchawki które po BT z LDAC robią taką robotę że nie czuję potrzeby korzystania z kabla.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ostatnio kumpel przyniósł do pracy Sony WH-1000XM2 i w porównaniu do Bose były mniej ergonomiczne, bas mocniejszy, przy niektórych tonach dźwięk mniej wyraźny(głośniejszy). Czytałem jeszcze o słuchawkach Bang & Olufsen BeoPlay H9i. Czy ktoś z was ma może doświadczenie z tymi słuchawkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cześć,

sorry za offtop, ale w sumie próbujecie odpowiedzieć na moje niezadane dotychczas pytanie. Poszukuję słuchawek koniecznie nausznych, najlepiej wokółusznych do 1500, koniecznie przenośnych, na miasto. Dotychczas używałem Audeo i w pracy Audeze iSine 10 z Cipherem do Iphone 6. Niestety ostanio byłem u laryngologa i z racji megawąskich kanałów słuchowych nakazał rezygnację z jakichkolwiek dokanałówek. Żal mi strasnie tych iSine, które uwielbiam za holografię, separację i genialny balans. Niestety muszę sprzedać a nacieszyłem się 3 miesiące. Zastanawiałem się właśnie nad bezprzewodowymi B&W px, ale to nie jest mój priorytet by było bez kabla. Co doradzicie pod kontem dużej sceny, przestrzenności i szczegółowości? Z przewodowych zastanawiam się nad ath-msr-7, ale zastanawiam się czy w stosunku do iSine nie będzie to regres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności