Jump to content

Recommended Posts

Witam, szukam głośników, kolumn do komputera (albo wzmacniacz + kolumny, nie wiem co lepsze, nie znam się w ogóle) do 850zł, zależałoby mi, żeby zagrało to możliwie dobrze (o ile to w ogóle możliwe) na karcie dźwiękowej wbudowanej w płytę główną, interesuje mnie zestaw 2.0 ewentualnie 2.1 (tutaj też nie wiem na co się zdecydować, więc liczę, że ktoś coś doradzi) w przyszłości planuję dokupić jakiegoś sensownego DACa, jeśli ma to znaczenie dla sprawy, kolumny/głośniki mają stać docelowo na biurku, na codzień słucham rapu/rocka. Jestem otwarty na wszelkie rady. 

Zastosowanie to głównie gry oraz muzyka. Pokój to jakieś 13m2

Edited by Om3nov
Dodanie zastosowania i rozmiarów pokoju

Polecam polować na Wharfedale 10. 2 i wzmacniacz Lepai T2020. 

Gra jak sprzęt za kilka tysięcy złotych. 

Standardowo dorzucę edifiery 1700bt.

Aktywne głośniczki na biurko, zajmują mało miejsca, nie trzeba wzmacniacza. W razie czego można odpalić je po bluetooth ze smartphona pomijając pc.

Dziękuję, już wybrałem :)

A teraz chciałbym zadać inne pytanie, żeby już nie zaczynać osobnego wątku. Zdecydowałem się jednak na te Tagi TAV - 500b ze względu, że czasem chciałbym posłuchać muzyki bez włączania komputera i tu na duży plus jest możliwość połączenia bluetooth. Co mógłbym dokupić, żeby jeszcze polepszyć jakoś dźwięku, bo jak wiadomo jakość dźwięku że zintegrowanej karty nie jest najlepsza? DAC, amplituner, odtwarzacz CD, wzmacniacz stereo? Zależy mi, żebym miał możliwość podpięcia słuchawek, a także czasem posłuchania płyt, co prawda kolekcje mam skromną, ale będzie się wciąż stopniowo powiększać i szkoda by było, żeby się to kurzyło :) Czekam na Wasze opinie :)

Edited by Om3nov

czy Ty chcesz te popierdółki pod wzmaka podłączyć?

Zeby posłuchać po blutaczu to można oddzielnie coś takiego do wzmaka  połączyć no ale....

Edited by amrowek

Q Acustics 3020 jeszcze pare tygodni temu można było kupić za 100 funtów para w UK 🙂 teraz widzę 120 funtów. Jak ktoś ma znajomych, którzy przepakują to fajny deal - w PL to za jeden głośnik tyle trzeba dać 🙂

https://www.richersounds.com/q-acoustics-q3020-matte-graphite.html

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Aleandir
      Cześć,

Szukam czegoś do kompa juz od dwóch miesięcy, nadal nic nie kupilem :/. Mam hyperx cloud, ale chce cos z wyzszej półki. Posiadam DGF Red wraz z  urządzieniem do redukcji szumu Audioquest (nine pamietam nazwy). 

Sporo dobrego naczytalem sie o sluchawkach audioquest nightowl/ nighthawk. Jestem zdecydowany kupić, ale jako ze nie jest to maly wydatek, proszę ekspertów o poradę.
      Czy w tej cenie polecicie coś innego, jeśli nie które z tych dwóch słuchawek wywarły na was większe wrażenie?
      Słucham wszystkiego, czasem zagram casualowo w csa, ale glownie jakies gry single player ew. path of exile. 

Z doków posiadam periodic audio BE i z brzmienia jestem mega zadowolony.

PS.2 Czemu ich cena spadła z 2900zł?

Z góry dzięuję za wszelką pomoc
    • By Shador
      Cześć wszystkim, mam problem z podłączeniem głośników do monitora Philips Momentum 436m6vbpab, korzystam tylko i wyłącznie z konsoli, więc zostaje mi tylko podłączenie ich do monitora i tutaj pojawia się moje pytanie jak mam to zrobić? Jaki kabel będzie potrzebny? 
    • By Aleandir
      Cześć,

Szukam jakiegoś upgrade słuchawek z hyperx cloud. Niestety zaczęły mi trzeszczeć. Nie muszą mieć mikrofonu.

Grywam w csa czasem posłucham muzyki.

Z wzmacniacza korzystam z audioquest dragonfly red.

Mogą byc używki. 
      Chciałbym oczywiście dobrą scenę (Cs), fajnie jakby były zamknięte lub półotwarte.

Słuchawki tylko do kompa, na zewnątrz korzystam z dousznych
    • By mikoxor
      Siemka, kupiłem używany zestaw EDIFIER S730. Niestety z satelitek po włączeniu zestawu słychać głośne jednostajne piszczenie. Zestaw nie jest nawet podłączony do komputera więc jedynie subwoofer z satelitkami. Ciekawa sprawa jest taka, że te piszczenie jest tak wysokiej częstotliwości, że osoby starsze np. moi rodzice nie słyszą tego nawet jak przyłożą ucho do głośnika, a ja i mój brat bez problemu słyszymy z końca pokoju. Można coś z tym zrobić? Od czego ten pisk? Głośniki kupiłem za bardzo dobrą cenę więc szkoda, żebym musiał się ich pozbywać.

Tutaj filmik: (polecam zrobić głośność na maxa): https://www.youtube....h?v=AfQ5jrABA3Y

oraz drugi filmik gdzie już nawet bez pogłaśniania słychać bardzo dobrze: https://www.youtube....h?v=23Q0XcSTPAA

Pozdrawiam
    • By Aircenx
      Cześć!
      Potrzebuje słuchawek nausznych. Poszukuję czegoś w cenie do 150zł. Stawiam głównie na wygodę. 
       Szukam czegoś do gier MMORPG, nie gram w fpsy, ale głównie też do słuchania muzyki, rock, pop, industrial metalowy. 

Myślałem nad ISK HP2011/Superlux HD330
      Ale kompletnie się na słuchawkach nie znam.
      Proszę o pomoc
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy