Skocz do zawartości

Głośniki PC do 850zł


Om3nov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam głośników, kolumn do komputera (albo wzmacniacz + kolumny, nie wiem co lepsze, nie znam się w ogóle) do 850zł, zależałoby mi, żeby zagrało to możliwie dobrze (o ile to w ogóle możliwe) na karcie dźwiękowej wbudowanej w płytę główną, interesuje mnie zestaw 2.0 ewentualnie 2.1 (tutaj też nie wiem na co się zdecydować, więc liczę, że ktoś coś doradzi) w przyszłości planuję dokupić jakiegoś sensownego DACa, jeśli ma to znaczenie dla sprawy, kolumny/głośniki mają stać docelowo na biurku, na codzień słucham rapu/rocka. Jestem otwarty na wszelkie rady. 

 

Zastosowanie to głównie gry oraz muzyka. Pokój to jakieś 13m2

Edytowane przez Om3nov
Dodanie zastosowania i rozmiarów pokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dziękuję, już wybrałem :)

A teraz chciałbym zadać inne pytanie, żeby już nie zaczynać osobnego wątku. Zdecydowałem się jednak na te Tagi TAV - 500b ze względu, że czasem chciałbym posłuchać muzyki bez włączania komputera i tu na duży plus jest możliwość połączenia bluetooth. Co mógłbym dokupić, żeby jeszcze polepszyć jakoś dźwięku, bo jak wiadomo jakość dźwięku że zintegrowanej karty nie jest najlepsza? DAC, amplituner, odtwarzacz CD, wzmacniacz stereo? Zależy mi, żebym miał możliwość podpięcia słuchawek, a także czasem posłuchania płyt, co prawda kolekcje mam skromną, ale będzie się wciąż stopniowo powiększać i szkoda by było, żeby się to kurzyło :) Czekam na Wasze opinie :)

Edytowane przez Om3nov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Ty chcesz te popierdółki pod wzmaka podłączyć?

Zeby posłuchać po blutaczu to można oddzielnie coś takiego do wzmaka  połączyć no ale....

 

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q Acustics 3020 jeszcze pare tygodni temu można było kupić za 100 funtów para w UK 🙂 teraz widzę 120 funtów. Jak ktoś ma znajomych, którzy przepakują to fajny deal - w PL to za jeden głośnik tyle trzeba dać 🙂

https://www.richersounds.com/q-acoustics-q3020-matte-graphite.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności