Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
FiiO Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors FA7 - PREORDER Czytaj więcej.. ×
kurop

19-20.10 MP3Store Wrocław nieczynny

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek 19 i sobotę 20 października sklep we Wrocławiu będzie nieczynny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kurop
      Jak w tytule czas na zasłużony odpoczynek w dniach 19-24 stycznia (sobota-czwartek) mnie nie ma zatem sklep będzie nieczynny. Nie będę również dostępny pod mailem ani telefonem. Jeśli ktoś planuje zakupy to zapraszam dzisiaj, jutro, w ostateczności mogę na chwilę wpaść w sobotę. Później od piątku powinienem być normalnie. Przewiduję jeszcze jedną przerwę pod koniec stycznia lub na początku lutego zatem proszę śledzić komunikaty jeżeli macie zamiar się do mnie wybrać. Przepraszam za utrudnienia i pozdrawiam

• Przez kurop
      MP3Store Wrocław w nadchodzącą sobotę będzie nieczynny. Zapraszam od poniedziałku
    • Przez kurop
      W czwartek 25.10 sklep będzie nieczynny. Przepraszam za utrudnienia i zapraszam w piątek.
    • Przez kurop
      UWAGA!!

Dwie krótkie wiadomości:

Zła wiadomość - sklep w dniach 21,22 września (piątek i sobota) będzie nieczynny.

Dobra wiadomość - każdy kto odwiedzi mój sklep w dniach 24 i 25 września (poniedziałek i wtorek) na hasło LONG WEEKEND kupuje z 10% zniżką na całą ofertę. Promocje nie łączą się z innymi.

• Przez kurop
      W czwartek 13.09 sklep będzie czynny do godziny 14:00, piątek i sobota nieczynne. Przepraszam za utrudnienia.

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności