Jump to content
  • 0
hover1995

2 pary sluchawek dla sportowca

Question

Witam szukam sluchawek najlepiej dokanalowe z chin.

Biegam w terenie, chodze srednio 7km dziennie do pracy.

Muzyke slucham tylko do treningow, duzo slucham vlogow (2h/dzien)

Telefon: j5 (2016)

Ogladalem te z firmy kz zst lub tnr 80 czy one nie beda za ciężkie do biegow i czy macie jakies alternatywy. 

To ma byc sprzet raczej wytrzymaly i tani zebym zamowil 2 pary na spacer do pracy i treningu (budzet 200zl na 2 pary maksimum), ewentualnie uniwersalne jak tinaudio2??

Jestem swiezakiem sporo czytalem w

tym temacie sluchawki z chin, ale mialem wiele pytan dlatego pisze.

Edited by hover1995

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Jak do biegania, to ja bym Koss KSC75 zakupił albo Koss Porta Pro - żadne "zatyczki" do uszu, bo przy każdym kroku będziesz je słyszał.

Ewentualnie jeszcze bardziej budżetowo Gembrid MP3A-HS3 https://www.ceneo.pl/24579830 tylko one słabiej się uszu trzymają niż KSC75.

• 0

Kossa Porta Pro...o to ,to..dla świeżaka....te dziadostwo dobrze grające jak najbardziej......można lepiej?...można sto razy lepiej...he,he...zapraszamy na nasze chore forum, ale to potrzeba odwagi i haryzmy by zagłębić się w tym szlamie ludzkich uczuć.....he,he.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Zuberix
      Witam, poszukuję słuchawek jak w temacie. Preferuję raczej zamknięte konstrukcje, ale jestem gotów spróbować otwartych. Zależy mi na czymś co będzie fajnie współpracować z Dragonfly Black(planuję go kupić z racji bardzo niskiej ceny, mobilności i sporych możliwości). Aktualnie używam Shure SRH440 i nie jestem z nich zadowolony. Zdecydowanie preferuję rozrywkowe brzmienie Sony Mdr 100abn(zarówno po kablu jak i BT) a nawet moich wyjściowych Galaxy Budsów. Miałem okazję posłuchać jeszcze jak brzmią Sennheisery Momentum over ear pierwszej generacji i przyznam, że byłem pod wrażeniem. Oczekuję dźwięku, który będzie dawał satysfakcję z słuchania a nie analitycznego, studyjnego. Dodam, że słucham głównie rapu, ale również sporadycznie rocka czy muzyki elektronicznej. 
    • By MP3store
      Jak co roku zapraszamy wszystkich na Strefę Słuchawkową na Stadionie Narodowym, której jesteśmy Oficjalnym Partnerem. 
      Oprócz wielu atrakcji i ciekawostek będą też fajerwerki. Oczywiście oprócz drożyzny będą też budżetowe rozwiązania wysokiej klasy. Dlatego warto Nas odwiedzić. Przebudowujemy naszą ofertę i teraz będzie można kupić u Nas coraz więcej budżetowych rzeczy, które spokojnie konkurują
      z produktami dużo droższymi z wyższej półki. Z tego co Nam  wiadomo również u innych wystawców nie zabraknie rodzynków.

Mega atrakcją jaką przygotowaliśmy dla Was, będą jednak jedyne w swoim rodzaju słuchawki wstęgowe Raal Requisite SR1a nazywane przez ich twórców bardziej monitorami odsłuchowymi niż słuchawkami. Czy naprawdę słuchawki te zaskakują wszystkich bez wyjątku czy to przesada?
      Będziecie mogli okazję sprawdzić na stoisku MP3Store. Jako Partner Strefy Słuchawkowej zapraszamy serdecznie.
      SR1a to słuchawki, które potrzebują wzmacniacza głośnikowego najlepiej z minimalną mocą na kanał 100W.

Posłuchajcie co mówią Ci, którzy ich słuchali oraz ich twórcy.
      https://youtu.be/LLJ1XjXeGfc

Zapraszamy do dyskusji w tym temacie, nie tylko na temat tych słuchawek, czy innych produktów, które z Naszej oferty byście chcieli zobaczyć, ale również innych rzeczy, które warto aby pojawiły się w przyszłości w Strefie słuchawkowej. W międzyczasie poinformujemy o innych produktach wartych uwagi, które będzie można zobaczyć.

Obserwujcie ten wątek gdyż w pewnym momencie poinformujemy o konkursie, w którym będzie można wygrać coś atrakcyjnego.
      Koniecznie udzielajcie się w tym wątku aby mieć szansę na wygraną. Niestety na ten moment tylko tyle informacji 😊

• By bozar
      Potrzebuję zmienić wysłużone, aczkolwiek świetne Edifiery W296 (mam już kolejną parę!).
      Zależy mi na:
      - OTE
      - BT
      - mikrofon
      - konkretny bas
      - ogólna dobra jakość dźwięku

Mogą być z Aliexpressu, nie spieszy mi się specjalnie. 
      Niestety niewiele jest ciekawych pozycji OTE w dokanałówkach, chyba że ja na nie po prostu nie trafiam. 
      Słyszeliście coś ciekawego w temacie?
    • By MTZcustom
      Witam serdecznie forumowiczów!
      Drukarki 3D stwarzają ciekawą możliwość prototypowania i małoseryjnej produkcji, dorobienia części do napraw.
      Chciałem sobie kiedyś sprawić otwartą konstrukcję i spodobały mi się Grado.

Popełniłem swój pierwszy model z tworzywa ABS wzorując się na modelach Reference Series oparte o 40mm przetworniki Monacor SP-39.
      Za dawcę pałąka z drucianymi gimbalami posłużyły tanie Esperanza EH148 sensation. Do tego znany i lubiany kabel Canare Starquad L-4e5c
      Ponadto gąbki L-Cushion 
      Maskownice przetworników pochodzą z demontażu jakichś Behringerów z upalonymi cewkami.

Poniżej parę slajdówz powstawania

• By Janulk
      Witam posiadam słuchawki razer kraken 7.1 v2 chroma i nwm jak podłączyć je do xbox one s 
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy