Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AKG N40 Recenzja - Bezpieczna przystań


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.10.2018 o 17:53, neonlight napisał:

Recka spoko, szkoda tylko, że nie ma porównania do FH5 ?.

Tak. Cenowo dosc blisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2018 o 17:53, neonlight napisał:

Recka spoko, szkoda tylko, że nie ma porównania do FH5 ?.

 

Jak bedziecie grzeczni to moze sie uda porownac ;)

 

W dniu 15.10.2018 o 21:52, Methuselah napisał:

To teraz N5005 :)

Nie ma sztuki testowej niestety :(

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn Też niedawno miałem FH5 na próbę. Daj porównanie póki pamiętam brzmienie :P .
Według opisu mogą mi się podobać, chociaż nie wiem po co szukam kolejnych słuchawek ?
 .

Edytowane przez music hunter
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, music hunter napisał:

@Spawn Też niedawno miałem FH5 na próbę. Daj porównanie póki pamiętam brzmienie :P .
Według opisu mogą mi się podobać, chociaż nie wiem po co szukam kolejnych słuchawek ?
 .

Co sądzisz o FH5 ? Pisałeś w dziale im poświęconym ?

19 godzin temu, Spawn napisał:

Akg to V-ka a fiio to W. Bedzie kiedys recka to porownam dokladniej :)

Co sądzisz o ułożeniu w uchu obu par ? Które lepiej leżą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Co sądzisz o FH5 ? Pisałeś w dziale im poświęconym ?

Co sądzisz o ułożeniu w uchu obu par ? Które lepiej leżą ?

Pisałem w ich temacie, ale dość chaotycznie, bo po dłuższym czasie prawie się przyzwyczaiłem do ich basu.
Bas w niektórych utworach mi po prostu przeszkadzał, ale to raczej specyficzna twórczość.  Grają może jak  kolumna z basreflexem.  Po wygrzaniu moich uszu lub sprzętu było całkiem przyjemnie. Granie FH5 jako W by się zgadzało, bo wokale wydawał mi się dość bezpośrednie. Dla mnie to fajne "rozrywkowe" słuchawki z detalem, mający soczysty bas bez zamulenia, ale subbas moim zdaniem czasem za mocno walnie :P . Na wygodę nie można narzekać .  Testowane na ibasso dx150 amp6.
Ostatniego dnia wróciły do mnie EX1000 i to jednak moje perełki, których nie sprzedam dla FH5.

Edytowane przez music hunter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord RaydenSluchalem fh5 wczoraj raptem z godzinke i poziom napewno bardzo dobry ale strojenie specyficzne, rzadko spotykane i nie kazdemu podejda za to jesli ktos czegos takiego szukal to juz prawdopodobnie lepiej nie trafi. Jedno jest pewne, jest intrygujaco. Postaram sie to sensownie opisac w recenzji ale czeka mnie jeszcze duzo odsluchow.

 

Wykonanie rewelacja za te pieniadze, za to polaczenie stosunkowo duzego rozmiaru, grubej i krotkiej tulejki bedzie problemem dla czesci osob. Co ciekawe fh5 maja praktycznie identyczny ksztalt co kz zst.

 

20181019_125423~01.jpg

 

N40 sa duzo wygodniejsze, lzejsze i duzo mniejsze ale to tez inne granie.

 

 

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności