Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DAC z dwoma wejściami


jezzman

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

siedzę sobie aktualnie na Audiotraku Prodigy Cube z AKG K240 MkII. Kupiłem właśnie PlayStation 4 Pro  i tak powstał mój problem natury "logistycznej". Konsola niestety nie współpracuje ze wzmacniaczami na usb, więc aktualnie muszę słuchawki przełączać między nią a pecetem z Audiotrakiem. Tutaj pojawia się moje pytanie: jest może jakiś inny DAC, który posiada kilka wejść i możliwość przełączania między nimi? Niestety PS4 mocno ogranicza rodzaj złącz, bo jedynym wyjściem audio z konsoli jest spdif (jest jeszcze jack 3,5mm, ale znajduje się na padzie, więc tutaj dac'a nie podepnę).

Podsumowując: potrzebny DAC (lub inne urządzenie) z co najmniej dwoma wejściami między którymi można się przełączać między PS4 Pro (S/PDIF), a pecetem (jack'i, USB, S/PDIF).

Co do budżetu to jest to sprawa drugorzędna, najpierw chcę się rozglądnąć, jakie są możliwe rozwiązania.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jezzman napisał:

Co do budżetu to jest to sprawa drugorzędna, najpierw chcę się rozglądnąć, jakie są możliwe rozwiązania

 

Skoro tak to Chord Mojo, Chord Hugo 2 albo najnowszy DAC Chorda Hugo TT 2 :) Budżet jednak ma znaczenie... Odpowiednio ok. 2, 9 i 20 kzł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, whero napisał:

z tego samego monitora korzystasz? i zdefiniuj chociaż początkowo budżet

chyba najładniej i nie za drogo byłby shiit modi 3

 

Tak, korzystam z tego samego monitora. Początkowy budżet to powiedzmy 500zł, bo chyba nie ma sensu do słuchawek za 350zł ładować osprzętu za kilka tysięcy. A jak trzeba będzie dołożyć kilka stówek to się dołoży :)

 

Schiit fajny, ale z tego co obadałem to ciężko o niego w europie. Aune x1s też ciekawy, ale za nim wydałbym tyle kasy to chciałbym się rozglądnąć za tańszymi możliwościami :P

Edytowane przez jezzman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam DAC - shiit (ma kilku dystrybutorów w Europie) / dac amp to pewnie w smsl'a byś patrzył (spidif in od monitora jak masz opcję i będzie dobrze)

jeszcze wcześniej wymienione aune jest dobre ale trochę dla ciebie drogie

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności