Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
  • 0
wegiel21

Campfire Cascade - opinie

Pytanie

Cześć,

pytanie do użytkowników, czy Campfire Cascade łatwo napędzić ( dap Sony wm1a ) i w jakich gatunkach muzycznych te słuchawki sprawdzą się najlepiej ? Dopytam jeszcze jak one tłumią od dźwięków otoczenia i czy bas jest "soczysty" :)   ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Graja praktycznie ze wszystkiego, jeżeli chodzi o bas to nigdy go nie brakuje i zawszy jest dobrze kontrolowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
1 minutę temu, xtpppp napisał:

Graja praktycznie ze wszystkiego, jeżeli chodzi o bas to nigdy go nie brakuje i zawszy jest dobrze kontrolowany.

A jak wygląda sprawa tłumienia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Grają ze wszystkiego, ale im więcej mocy, tym bardziej się otwierają. Dla mnie najlepiej zagrały z toru stacjonarnego, ale z ZX300 po balansie też jest dobrze.

Bas tam jest „trzewny”. Czuje się go całym ciałem. ;)

Tłumią dobrze. ANC to nie jest, ale dałem radę słuchać w samolocie, więc źle nie jest.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Podłącze się trochę pod temat i zapytam jeszcze jak jest z komfortem użytkowania i jakością wykonania? Da się w nich posiedzieć dłuższy czas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Jakość jest bardzo dobra, komfort jest ok. Wiadomo, że to słuchawki przenośne, więc nie będzie wygodnie jak w domowych i trzeba mieć tego świadomość. Niektórzy narzekają na pałąk cisnący w głowę, ja go czuję dopiero po kilku godzinach. Dla mnie ich największa wada to spadanie z głowy, gdy się położę. No i wygląda się w nich (przez konstrukcję pałąka) conajmniej dziwnie - mi nie przeszkadza, komuś może.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Kształt pałąka z Cascade mocno przypomina mi ten z D7200 po założeniu na głowę. Nie przylega ładnie do zarysu głowy tylko jest taki "kwadratowy" przez co opiera się głównie na czubku głowy. To z kolei powoduje wspomniany ucisk. W Denonach pomogło mi lekkie wyprofilowanie (dogięcie) pałąka. Dzięki temu poprawił się komfort i już nie wyglądał tak "kwadratowo".

IMG_20181013_103623.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
2 godziny temu, Seler666 napisał:

Jakość jest bardzo dobra, komfort jest ok. Wiadomo, że to słuchawki przenośne, więc nie będzie wygodnie jak w domowych i trzeba mieć tego świadomość. Niektórzy narzekają na pałąk cisnący w głowę, ja go czuję dopiero po kilku godzinach. Dla mnie ich największa wada to spadanie z głowy, gdy się położę. No i wygląda się w nich (przez konstrukcję pałąka) conajmniej dziwnie - mi nie przeszkadza, komuś może.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

Czy wiesz może gdzie moża zakupić same flitry ( 4 szt ) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
4 minuty temu, wegiel21 napisał:

Nie, pewnie tylko u samego CA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
W dniu ‎13‎.‎10‎.‎2018 o 13:12, wegiel21 napisał:

Najlepiej grają bez filtrów :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Godzinę temu, xtpppp napisał:

Najlepiej grają bez filtrów :).

Bez białych filtrów (tych "na stałe" zamontowanych) straciły dla mnie swój charakter i mięso, które tak w nich lubię. Za równo się zrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

chodziło mi tylko o filtry wymienne, białych nie ruszamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Całkiem niezłe słuchawki ale z tą mocą to nie wiem do końca. Pod WA8 ciut głośniej się dało to taki przester był, że szok ! Z innych źródeł nie próbowałem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

A czy ktoś z was słuchał Cascade i Ultrasone Pro 900 ? Czy jest to wyższy poziom grania od pro900 ktore jak dla mnie w elektronice sa bardzo fajne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Swego czasu posiadałem PRO900, uzywalem ich z brystonem bha1 , caskade to inny typ grania, bardziej dociążona średnica, większy bas ( z dobra kontrolą) , pro 900 potrafia byc meczace przy słabszych realizacjach, graja jaśniej, bardziej technicznie, cascade to takie granie nastawione na FUN.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Teraz, xtpppp napisał:

Swego czasu posiadałem PRO900, uzywalem ich z brystonem bha1 , caskade to inny typ grania, bardziej dociążona średnica, większy bas ( z dobra kontrolą) , pro 900 potrafia byc meczace przy słabszych realizacjach, graja jaśniej, bardziej technicznie, cascade to takie granie nastawione na FUN.

Pro 900 sprzedane i szukam czegos do elektroniki ( House , Trance , Ambient , GOA ) z fsjnym basem i dobrym zejsciem sub basu , nie kującą gora pasma i z dobra izolacja od dzwiekow z zewnatrz i postawilem + przy CA Cascade. Nadmienie iz lubie cieple granie wlasnie nastawione na fun ale w mp3store u Wojtka sluchalem Final Audio Sonorous oraz MrSpeakers Aeon i powiem ze to inne granie ale bardzo fajne. Natomiast Sony WM1a w komplecie z Aeonami mial zbyt malo mocy i potrzebowal wzmocnienia ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi