Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Recenzja słuchawek Penon Audio BS1 Official Version


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna recenzja Grześ :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwią takie komentarze. Uszy nie są przystosowane do trzymania w kanale czegokolwiek przez dłuższy czas a pchełki już takiego problemu nie mają.
Pchełkom najbliżej do słuchawek otwartych. Są od nich tylko lżejsze i inaczej (choć podobnie) oddają muzykę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 11.10.2018 o 12:07, sheffunio napisał:

Mnie dziwi że ludzie jeszcze używają pchełek...;)

A ja mam wręcz odwrotnie :) Jako że pchełkowo nie jest tak hajpowo rozhulane, to i trudniej odsłuchać jakieś hajendy.

To zależy czego chcemy. Mi mniej zależy na izolacji, a bardziej na wygodzie i imitacji pełnowymiarowych słuchawek. Tipsy, pianki, seal...IEMy potrafiły mnie wnerwić. 

Do 200zł z tego co mogłem posłuchać to pchełki wygrywają wyraźnie.

Do 100zł tu już jest nokaut. IEM w tym przedziale są niesłuchalne :), a z pcheł mam kilka o świetnym stosunku jakość dźwięku do ceny.

No może nie ma mowy o subbasie, ale jeśli chodzi o niższą półkę to zdecydowanie pchły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2018 o 10:05, Inszy napisał:

Patrząc ile kosztują doki czy większe słuchawki, to aż dziw, że pchełki trzymają tak niski pułap cenowy.

Wiem, że porównanie z czapy doki vs pchły, ale gdybyś miał zatrzymać jeden model jako all-rounder i małą imitację pełnowymiarowych słuchawek, to zostawiłbyś BS1 czy Aune E1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2018 o 10:40, Inszy napisał:

Jak ma być jak najbliżej dużych słuchawek, to stawiam na Penony. Obie pary mają całkiem uniwersalne brzmienie, ale jednak otwartość pchełek swoje robi.

Dzięki.

Testowałeś wiele odmian Monków i Asury. Czy miałeś styczność z Zenami ? Nie mogę znaleźć na forum. Jeżeli tak, to nawet z pamięci jakbyś BS1 ocenił w porównaniu z ZENami ?

Zbieram informacje, bo nie chcę ściągać pcheł za 400-600 zł zupełnie w ciemno   😉 Wiem, że najlepiej porównać samemu, ale moje uszy i mózg ogólnie lubią się z pchełkami i nie jest tu takie ryzyko jak przy IEMach. Kwestia sygnatury i klasy prezentowanego dźwięku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności