Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Urządzenie do transmisji muzyki na telewizor / głośniki


iLuminary

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, 

Mam głośniki z dość fajną jakością muzyki w mieszkaniu z wyjściem jack 3,5mm (fajne jak na moje standardy oczywiście :) ). Nie posiadają one ani wi-fi ani bluetooth etc. 
Podłączanie tam telefonu i zmienianie piosenek poprzez podchodzenie co chwile do głośników jest uciążliwe dlatego chciałym znaleźć jakieś urządzenie, które pozwoli mi na przesyłanie piosenek bezprzewodowo. 

1) Na początku rozważałem jakieś adaptery bluetooth natomiast mało jest tych urządzeń 
2) Wpadł mi w oko Google Chromecast (zwykł lub audio), natomiast całą moją bibliotekę muzyczną mam zapisaną na telefonie na karcie pamięci i nie korzystam ani ze spotify ani z innych takich urządzeń. Z tego co wyczytałem takie urządzenie obsługuje tylko dedykowane aplikacje i serwisy, czyli taki poweramp odpada. 

Czy moglibyście mi doradzić drodzy użytkownicy, co najlepiej kupić aby najzwyczajniej w świecie posłuchać sobie muzyki na kanapie i móc zmieniać piosenki/głośność z poziomu kanapy telefonem? Bez zbędnego komplikowania. Dla zwykłego, prostego zjadacza chleba. Im wiecej czytam, tym mniej wiem i nie mogę się zdecydować. Budżet to maks 200 zł. Nie stać mnie niestety aby wydać więcej na taką zachciankę, takie życie. 

Byłbym wdzięczny za pomoc, życzę miłej niedzieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spodoba Ci się takie urządzonko . Jest to zarówno odbiornik jak i nadajnik. W zależności od potrzeb używasz. Mam inne urządzenie Avantree, Saturn Pro i jestem zadowolony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jaro54 napisał:

Może spodoba Ci się takie urządzonko . Jest to zarówno odbiornik jak i nadajnik. W zależności od potrzeb używasz. Mam inne urządzenie Avantree, Saturn Pro i jestem zadowolony


Na avantree saturn pro na samym początku patrzyłem, teoretycznie lepszym wyjściem jest transmisja po wi-fi, jakość dźwięku lepsza i bateria.

Co do linku, który mi podesłałeś. Wolałbym jakieś urządzenia z oficjalną dystrybucją i dobrą w miarę dostępnością, aby nie było problemu z gwarancją. Może to być nawet kosztem dźwięku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta firma z Krakowa jest dystrybutorem produktów Avantree na Polskę 

A zaproponowałem takie urządzenie bo pisałeś o zastosowaniu stacjonarnym 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności