Skocz do zawartości

Problem Z Mpio Utility....


klaud

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc!

Jestem od niedawna posiadaczem odtwarzacza Mpio FY500. Posiadam chipset Orchestra i wersję firmware 1.09. Chciałbym oczywiście zaktualizować ją do wersji 1.14. Tu właśnie pojawia się problem ponieważ po odpaleniu programu Mpio Utility (próbowałem różne wersje) i podłączeniu pleyerka pod USB wygląda tak jakby program Utility go nie widział i wyskakuje komunikat o jakimś błędzie (załączam screen). W czym może tkwić problem. Co robię nie tak. Bardzo proszę o pomoc!

screen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc!

Jestem od niedawna posiadaczem odtwarzacza Mpio FY500. Posiadam chipset Orchestra i wersję firmware 1.09. Chciałbym oczywiście zaktualizować ją do wersji 1.14. Tu właśnie pojawia się problem ponieważ po odpaleniu programu Mpio Utility (próbowałem różne wersje) i podłączeniu pleyerka pod USB wygląda tak jakby program Utility go nie widział i wyskakuje komunikat o jakimś błędzie (załączam screen). W czym może tkwić problem. Co robię nie tak. Bardzo proszę o pomoc!

screen.jpg

 

OK! Już wszystko jasne. Mam niestety najnowszy produkt oparty na chipsecie ALI, do którego nie ma narazie żadnego oprogramowania a wyświetlacz jest prawie identyczny z odtwarzaczami na chipie Orchestra. Niestety nie posiada on kilku funkcji w porównaniu ze starszymi modelami np.

- brak dodania i usunięcia z playlisty

- brak efektów Live Vibes (to najgorsze w tym odtwarzaczu)

- brak możliwości zmiany kontrastu wyświetlacza.

Może za jakiś czas pojawi się jakiś firmware na stronie głównej Mpio i usprawni ten odtwarzacz. Dziwne, że do tej pory nic nie wspomiano na stronie producenta o trzeciej serii tego playera z chipsetem ALI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności