Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×
Superata

Astell&Kern AK T5p 2nd Generation - przedsprzedaż

Rekomendowane odpowiedzi

Astell kontynuuje udaną współpracę z Beyerdynamic, za chwile otrzymamy kolejny owoc tej współpracy AK T5p 2 generacji.

Zatem mamy okazje do kolejnej przedsprzedaży. 

Cena regularna: 4999 PLN

Cena dla Was: 3499 PLN

Link do produktu: http://www.mp3store.pl/article/astellkern-ak-t5p-2nd-generation-by-beyerdynamic-ean.2018291084478120342,2018291084478120342.html

Zamawiamy normalnie przez link do sklepu w uwagach podajemy swój nick z forum i hasło akcji: T5p 2 PREORDER 

Następnie czekamy na @ zwrotny ze sklepu gdzie podane będzie co robić dalej i zmieni się kwota płatności. 

Zamówienia można składać do 25 października. Przewidziany czas realizacji pierwsza połowa listopada. 

Uwaga wpłaty wymagane są do końca października, uwaga kolejna towar preorderowy nie podlega zwrotowi jak zakup online. Jest to umowa między nami, a forumowiczami. Jeśli nie jesteś pewien, że jesteś gotów na zakup w ciemno odpuść sobie.

Cena jest doprawdy ciekawa zważywszy, że sam kabel do słuchawek wyceniony jest na 1500 PLN :)

Oczywiście najpierw lista :)

1

2

3

AK T5p_2nd_01_K.jpgAK T5p_2nd_01_W.jpgAK T5p_2nd_02.jpgAK T5p_2nd_03.jpgAK T5p_2nd_04.jpgAK T5p_2nd_05.jpgAK T5p_2nd_06.jpgAK T5p_2nd_07.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wiadomo coś więcej o tych słuchawkach? Ktoś odsłuchiwał i może porównać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedłużamy zapisy do 20 listopada. Producent spodziewa się słuchawek dopiero w połowie przyszłego miesiąca co oznacz, że u Nas byłyby one z początkiem grudnia.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że będziemy mieli 1-2 sztuki na Wystawę Audioshow więc zainteresowani będą mogli jeszcze ich posłuchać przed podjęciem ewentualnej decyzji.

Przypominam. Audioshow jest w dniach 16-18 listopada.

Z okazji wystawy będziemy mieli do rozlosowania wejściówki.

Proszę śledzić wątek:  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Były sztuki trzy, słuchałem dzisiaj z półtorej godziny... Mój ideał. Na preorder kasy nie zbiorę, ale dla mnie absolutnie nr 1 AVS z tego, co słuchałem. Tak bardzo mi siadły, że nawet nie miałem ochoty podchodzić do Fostexów i Panów Głośników :D MMoże i były by lepsze technicznie czy w innych aspektach, ale powiem jedno - GODS DAMN YOU AK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam bladego pojęcia. Nawet nie wiem, jak grały T5p 1gen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi