Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×
Superata

Auralic LEO GX i Vega G2 - test

Rekomendowane odpowiedzi

Prezentuje się zestaw świetnie dzięki tym dużym Oledowym ekranom, wymaksowane części.

Jednak ceny powodują ból brzucha i zawrót głowy...he,he.

Prezentuje się zestaw świetnie dzięki tym dużym Oledowym ekranom, wymaksowane części.

Jednak ceny powodują ból brzucha i zawrót głowy...he,he.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Superata
      Drugi dzień targów powoli dobiega końca. Byliście? Będziecie? Jesteście? Jakie wrażenia?
      Ja będę dopiero jutro ale już dziś możemy podzielić się tym opiniami co komu się podobało.
      Na zdjęciach nasze o na targach. 

• Przez Superata
      Przebudowa sklepu MP3Store.pl
      Od dłuższego czasu pracowaliśmy nad tym aby sprostać wymaganiom klienta i zmienić się na lepsze. Przyszedł czas na zmiany. Z dniem dzisiejszym uruchamiamy nową wersję sklepu. 
      Jesteśmy w trakcie przebudowy dlatego jeżeli wystąpią problemy lub błędy przepraszamy, a jednocześnie prosimy o informację.
      Wszelkie zamówienia z poprzedniej wersji sklepu będą realizowane normalnie jednak w razie wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą.
      Nowy sklep powinien ruszyć z dniem dzisiejszym. Mamy nadzieję, że nowa wersja będzie bardziej przyjazna i ciekawsza dla użytkowników, klientów jak i tylko odwiedzających nasz sklep online. 

• Przez Superata
      Mnie się marzy uhonorowanie 100 lecia niepodległości i AK w kolorze flagi lub z orzełkiem z tyłu  - mocno limitowana edycja 100 sztuk  
      Co wy na to? 

Teraz prezentujemy najnowszego AK - szczegóły poniżej. Jeśli będzie zainteresowanie mogę przygotować promocję. 
      Cena sklepowa: 11699 PLN

• Przez Superata
      Co to jest? Czym się to je?

Pełna informacja prasowa: Auralic Leo GX Reference Clock (06.09.2018).pdf

Trochę zdjęć

Mam nadzieję na dyskusje  

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności