Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DAP do streamingu


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczekaj na Fiio M9, zapowiada się bardzo dobrze i mimo braku androida obsługuje wszystkie najpopularniejsze serwisy streamingowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jaro54 napisał:

Zaczekaj na Fiio M9, zapowiada się bardzo dobrze i mimo braku androida obsługuje wszystkie najpopularniejsze serwisy streamingowe 

 

Offline też? Bo bez andka bywa z tym różnie.

Mój głos na XDP100R, można wyrwac uzywki w fajnych cenach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo to gorąca nowość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeszcze mam jedno pytanie. Jeśli tryb offline nie byłby dla mnie już tak ważny i zastanawiałbym się nad pioneer xdp 100r oraz hiby r3. To jak mają się oba urządzenia do siebie, czy jedno jest wyraźnie lepsze klasowo od drugiego. Hiby na pewno jest nowszy. Głównie chodzi mi o to czy są jakieś poważne różnice w dźwięku, oraz podzespołach za niego odpowiedzialnych?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Gantom napisał:

Jeszcze mam jedno pytanie. Jeśli tryb offline nie byłby dla mnie już tak ważny i zastanawiałbym się nad pioneer xdp 100r oraz hiby r3. To jak mają się oba urządzenia do siebie, czy jedno jest wyraźnie lepsze klasowo od drugiego. Hiby na pewno jest nowszy. Głównie chodzi mi o to czy są jakieś poważne różnice w dźwięku, oraz podzespołach za niego odpowiedzialnych?

Pozdrawiam

 

Weź pod uwagę również Fiio X5 III. Jest dźwiękowo dojrzalszy od Pioneera i do tego można tanio dostać używany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Onkyo DP-X1, nieco droższego brata Pioneera, oraz LG V30, ale ostatnio zaciekawił mnie wspomniany Fiio X5 III. Coś innego dla odmiany a nie non stop kości Sabre. Na Aliexpress jest taki zestaw do kupienia wraz ze wzmacniaczem A5. Warte jest coś takie combo? 11 listopada będzie zniżka do 1515 zł. Jak z gwarancją Fiio w Polsce? Ten sprzedawca na Ali to oficjalny sklep Fiio.

 

https://s.click.aliexpress.com/e/cSxWYsrA

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2018 o 19:46, Gantom napisał:

Jeszcze mam jedno pytanie. Jeśli tryb offline nie byłby dla mnie już tak ważny i zastanawiałbym się nad pioneer xdp 100r oraz hiby r3. To jak mają się oba urządzenia do siebie, czy jedno jest wyraźnie lepsze klasowo od drugiego. Hiby na pewno jest nowszy. Głównie chodzi mi o to czy są jakieś poważne różnice w dźwięku, oraz podzespołach za niego odpowiedzialnych?

Pozdrawiam

 

 

Pioneer ma pełnego androida więc używasz go jak telefonu i instalujesz wszystkie aplikacje oraz obsługuje 2 karty SD naraz.

Hiby ma swój system operacyjny i na ten moment ze strimingów masz Tidala bez offline i jedną karte SD za to jest mniejszy i poręczniejszy bo pioneer może nie jest ogromny ale szeroki i kanciasty.

 

Dzwiękowo pioneer to wyższa półka, większa szczegółowość i przestrzeń ale z bardzo niemuzykalnym brzmieniem. Dla mnie kompletnie wyprany z emocji, bezbarwny i odtwarzający dźwięki a nie muzykę ALE trochę osób go ma i sobie chwali więc może się nie znam.

 

Hiby nie powala szczegółowością, zwłaszcza od dolnej średnicy w dół ale gra fajnie, mocno i muzykalnie.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za obszerną odpowiedź. Pioneera już kupiłem, i użytkuje około tygodnia. Muszę przyznać, że jest to bardzo fajne urządzenie i osobiście mi się podoba. Niestety pójdzie do zwrotu, lub na sprzedaż.

Powodem jest brak funkcji dac usb, byłem święcie przekonany, że taką funkcję posiada. Przeczytałem tak w pewnej recenzji, i dalej nie zgłębiałem tematu. Teraz będę się zastanawiał nad Fiio X5 3. Tutaj też nie jest tak kolorowo. Pod pewną recenzją zadałem pytanie, jak w tym przypadku wygląda działanie dac usb, oraz czy będzie wszystko działało w filmach i grach. Niestety dostałem odpowiedź:

" W filmach jest lekka desynchronizacja audio-wideo nawet po skonfigurowaniu bufora w FiiO Control Panel, która dla jednych będzie akceptowalna, a dla innych nie. W grach raczej to nie przejdzie, szczególnie jeśli chodzi o tytuły sieciowe."

Troszeczkę mnie to zasmuciło, ponieważ urządzenie miało by również, pracować z komputerem, a tu taki zonk. Myślałem, że jak jest już taka funkcja, to powinno być wszystko w porządku. Chyba zakupię produkt i zobaczę jak to jest na własnej skórze, tak będzie najpewniej. Jak ktoś ma Fiio x5 i użytkuje w takiej konfiguracji to zachęcam do wypowiedzenia , jak się spisuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA na DX150 też nie mam lagów. Grywałem w CS:GO podłączając do niego słuchawki i było git :) Dla porównania na Opusie #1 opóźnienie dźwięku było tak duże, że sięgało dobrze ponad sekundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z gwarancją w Polsce, gdy kupię Fiio bezpośrednio u producenta?

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Joseph_k78 napisał:

Jak jest z gwarancją w Polsce, gdy kupię Fiio bezpośrednio u producenta?

To pytaj w mp3store, bo MIP jest dystrybutorem na Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 minut temu, rafal_idzkowski napisał:

Co byłoby najlepszą opcja ze streamingiem offline? 

Planowałem używać DAPa między innymi z Tidalem. 

 

Dap na androidzie wchodzi w grę, a który sam wybierz, trochę tego się namnożyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Dap na androidzie wchodzi w grę, a który sam wybierz, trochę tego się namnożyło

Brałem pod uwagę głównie Hiby R3 i Fiio M9, ale gdzieś przeczytałem, że nie ma zapisu offline z tidala. 

Jakieś inne ciekawe propozycje? Coś przenośnego do max 1500 PLN 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności