Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ibasso DX120 Recenzja - Mniej znaczy więcej


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że i w dzisiejszych czasach da się zrobić dobrego grajka (zarówno brzmieniowo jak i z budowy) i nie wołać za niego chorych pieniędzy. Ps. Wychodzi, że to  ideał do słuchawek o sygnaturze PM3, muszę go sprawdzić. Wielkie dzięki za reckę, fajnie się czytało. 

Edytowane przez Adam 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy ocenianiu sprzętów modułowych warto podawać z jakim modułem były grane - bo różnice w AMPach iBasso nie są subtelne

 

z opisu grania dx150 wynika, że to amp6... smooth operator :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja świetna jak zwykle! Gratulacje :)

 

Wygląda na to, że Ibasso obrało właściwą drogę i zawalczyło o klientów na różnych płaszczyznach oferując odmienne brzmienia oraz funkcjonalności w swoich odtwarzaczach jednocześnie wyceniając je na bardzo przyzwoitym poziomie, adekwatnie do tego co oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2018 o 16:02, Adam 76 napisał:

Meze99C tez by trzeba z dx120 posluchac. Wojtku (Superata) moglbys napisac jakie sa roznice/podobienstwa do dx90? Dzieki

Mam Meze, więc mogę Ci powiedzieć, że to świetne połączenie. DX120 pięknie doświetla te słuchawki. Dynamika jest na świetnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy mozna tego grajka wypozyczyc gdzies za kaucja? Na pale juz zadnego DAP-a chocby nie wiem w jak januszowej byl promce nie kupie. Tomanio1 ja bym chcial go sprawdzic pod Oppo pm3 ale jak trzyma bas z Mezze i doswietla gore to juz dobrze wrozy, zostaje jednak najwazniejsze pytanie, jak wypadna wokale z PM3. Wypozyczales dx120?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2018 o 13:30, Noah napisał:

@Spawn świetna recenzja ale brakuje mi porównania do aliena +

Pobijam. Charakterystyka dźwięku wydaje się podobna, cena u kolegi Bigmarasa identyczna. Czy ktoś pokusiłby się chociaż o pobieżne porównanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Przeczytałem recenzję - fajny sprzęt. Prawie wszystko super jak dla mnie, poza brakiem WiFi, a więc obsługi serwisów strumieniujących... Szkoda.

Jakiej to jest produkcji sprzęt? Czy iBasso to chińska firma?

 

Druga sprawa, czy jest duża różnica w porównaniu z fiio m9 (+100 zł droższe), które ma więcej zdecydowanie "bajerów"????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, CCpl napisał:

Przeczytałem recenzję - fajny sprzęt. Prawie wszystko super jak dla mnie, poza brakiem WiFi, a więc obsługi serwisów strumieniujących... Szkoda.

Jakiej to jest produkcji sprzęt? Czy iBasso to chińska firma?

 

Druga sprawa, czy jest duża różnica w porównaniu z fiio m9 (+100 zł droższe), które ma więcej zdecydowanie "bajerów"????

 

Recenzja pochodzi z września 2018 roku i sporo się w tym czasie zmieniło na rynku odtwarzaczy. Niestety nie znam Fiio m9 więc nie wiem jak się mają do siebie. Z nowszych i ze zdecydowanie większą ilością bajerów choć też nieco droższych zrecenzowałem:

 

Fiio M11 - https://www.audionervosa.pl/2019/06/fiio-m11-recenzja-powiew-nowoczesnosci.html

Ibasso DX160 - https://www.audionervosa.pl/2019/10/ibasso-dx160-recenzja-maa-sensacja.html

 

Jest jeszcze Shanling M6, ale nic o nim nie wiem bo nie ma egzemplarza do testów i Hiby R5, który znowu nie ma u nas dystrybucji więc nie mam go skąd wziąć.

 

Ibasso tak samo jak Fiio, Shanling, Hiby, Colorfly czy Cayin to wszystko chińskie firmy.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności