Skocz do zawartości

BLACK FRIDAY 2018


LuQi

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Chcheckitout napisał:

 

Ja chciałem kupić Bezzera MAGICA S MN PID i zrobili black friday - 100 zł ....

Przychylam się do zdania mądrych ludzi, że był to "brązowy piątek",  w poniedziałek będzie powtórka tej żenady i ośmieszania się.

Ja tego nie rozumiem, niektóre sklepy mozolnie pracują cały rok nad wizerunkiem by w jeden dzień zakpić z klientów i utracić uciułane punkty i w niektórych przypadkach zostać obiektem drwin i obciachu. Może mi ktoś wyjaśnić o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jac napisał:

Przychylam się do zdania mądrych ludzi, że był to "brązowy piątek",  w poniedziałek będzie powtórka tej żenady i ośmieszania się.

Ja tego nie rozumiem, niektóre sklepy mozolnie pracują cały rok nad wizerunkiem by w jeden dzień zakpić z klientów i utracić uciułane punkty i w niektórych przypadkach zostać obiektem drwin i obciachu. Może mi ktoś wyjaśnić o co tu chodzi?

 

Zmasowany atak reklam i wizja zabijajacych sie ludzi na wyprzedazach z usa sprawia ze ludzie sa zdeterminowani zeby w black friday cos kupic wiec nie ma sensu robic obnizek.

 

Dla mnie okazja to rzecz ktorej nie potrzebuje w cenie ktorej nie moge sie oprzec a nie smieszne 5% jak w wiekszosci sklepow.

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W x-kom czarny piątek rozwalił stronę xD dzisiaj jest Cyber Monday

ISK HD9999 za 229 zł https://promocje.x-kom.pl/cyber-monday-2018

Harman Kardon Aura Plus o 700 zł taniej
Bang & Olufsen BEOPLAY H5 649 zł
Bang & Olufsen BEOPLAY H4 899 zł
No sporo tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2018 o 16:31, Arthass napisał:

Jak ktoś uprawia sport, pre-workout z bardzo sensownym składem w odpowiednich dawkach substancji aktywnych: beta-alanina, adaptogeny, kofeina, tauryna, potas, wapń, fosfor, chrom. Obniżka z 39,90zł na 12,90zł.

https://allegro.pl/activlab-preworkout-60k-przedtreningowka-crossfit-i7680727922.html

 

PS. Do tego 0,5kg kreatyny w prochu (od tego samego sprzedawcy oczywiście) i jest piękny zestaw treningowy :)


Znalazłem kolejny produkt na przecenie -50% od tego sprzedawcy warty uwagi. Można zaoszczędzić na przesyłce.

Napój izotoniczny.
Activlab Iso Active 20x 31,5g ─ 14,42zł

Elektrolity są w postaci przeciętnych, raczej słabo przyswajalnych związków - w zasadzie jak w każdym takim napoju izotonicznym. Na plus to, że źródłem cukru jest jedynie glukoza (słodzików nie liczę, bo nie stanowią źródła energii). Dodatkowo kompleks witamin z grupy B, co nie jest standardem, a przydaje się, bo podczas odwodnienia traci się też witaminy rozpuszczalne w wodzie.
Ale najlepszym fjuczersem tego produktu jest dodatek fajnego polifenolu w zależności od smaku:
│1│EGCG z zielonej herbaty (smak cytrynowy)
│2│Ginsenozydy z żeń-szenia (smak grapefruitowy)
│3│Kofeina z guarany (smak pomarańczowy)
│4│Resweratrol z rdestu japońskiego (smak wiśniowy)
I co najważniejsze są to dawki o sensownej aktywności biologicznej. W tej cenie poniżej złotówki za porcję jest to sensowna opcja. Zdecydowanie lepsze to niż jakieś Plusze z apteki.

Jako, że kofeina i ginsenozydy są już w wyżej wymienionym suplemencie pre-workout, to lepiej wybierać między EGCG i resweratrolem, choć więcej ginsenozydów też nie zaszkodzi. Odpuściłbym raczej kofeinę, bo po treningu nie widzę potrzeby dodatkowego pobudzenia.

Edytowane przez Arthass
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności