Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

BLACK FRIDAY 2018


LuQi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
46 minut temu, LuQi napisał:

 

U @bigmaras dla forumowiczów Black Friday jest przecież przez cały rok :) Wystarczy się tylko z nim skontaktować przed zakupem w tej sprawie ;) 

 

W sumie jak u nas w każdym sklepie, powołujesz się na forum i zawsze masz indywidualne podejście do cen. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki Jays na stronie producenta -50% z kodem BLACK18, np. Q-jays za 150 euro. Dobra cena jak za nie, wykonanie i prezentacja produktu obłędna. Dźwięk mocno po jasnej stronie, nie jest dla miłośników basu https://www.jaysheadphones.com/products

 

EDIT; jednak na Q-jays nie wchodzi, tylko na te tańsze, więc średni deal ;/. Rok temu działało na q-jays. 

 

Edytowane przez Damix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Superata napisał:

W sumie jak u nas w każdym sklepie, powołujesz się na forum i zawsze masz indywidualne podejście do cen. 

O ile odpiszecie... bo ja czekam na odp. na maila z wtorku. Wysyłałem zapytanie przez formularz na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja chciałem kupić kurtkę - normalna cena 449 PLN liczyłem na mega rabat dziś. Przecena super bo na tabliczce zmieniła się tylko cena z której przeceniono kurtkę. Teraz mogę kupić ją za to samo 449 PLN ale kurtka przeceniona z 699 PLN. 

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem kupić dzisiaj monitor 34" ultrawide 3440×1440 i ekspres do kawy De'Longhi. "Na szczęście" zarówno polskie jak i europejskie sklepy miały dla mnie okrągłe zero procent rabatu, więc kupiłem parę sprzętów audio ;)

 

Zestaw Shanling M1 i Aune E1 od @Mayster, głośniki Edifier R2600 (za 500 zł, normalnie 700 zł), kabelek of FAW i soundbar JBL do telewizora. Zastanawiałem się nad HE400i za $180, ale ostatecznie zrezygnowałem. Ciekawe jak Edifier będą grały na tle przeze mnie posiadanych słuchawek :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś uprawia sport, pre-workout z bardzo sensownym składem w odpowiednich dawkach substancji aktywnych: beta-alanina, adaptogeny, kofeina, tauryna, potas, wapń, fosfor, chrom. Obniżka z 39,90zł na 12,90zł.

https://allegro.pl/activlab-preworkout-60k-przedtreningowka-crossfit-i7680727922.html

 

PS. Do tego 0,5kg kreatyny w prochu (od tego samego sprzedawcy oczywiście) i jest piękny zestaw treningowy :)

Edytowane przez Arthass
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2018 o 21:21, Dzingi napisał:

Ja chciałem kupić dzisiaj monitor 34" ultrawide 3440×1440 i ekspres do kawy De'Longhi. "Na szczęście" zarówno polskie jak i europejskie sklepy miały dla mnie okrągłe zero procent rabatu, więc kupiłem parę sprzętów audio ;)

 

Zestaw Shanling M1 i Aune E1 od @Mayster, głośniki Edifier R2600 (za 500 zł, normalnie 700 zł), kabelek of FAW i soundbar JBL do telewizora. Zastanawiałem się nad HE400i za $180, ale ostatecznie zrezygnowałem. Ciekawe jak Edifier będą grały na tle przeze mnie posiadanych słuchawek :D

 

Ja chciałem kupić Bezzera MAGICA S MN PID i zrobili black friday - 100 zł ....

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności