Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ma ktoś może abonament w nju mobile


Introverder

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Zgłaszam się do Was z tym pytaniem, bo nju mobile oferty na abonament zdają się mieć całkiem fajne - zwł. duża ilość narastającego netu w korzystnej cenie.

 

Natomiast zastanawiam się nad aspektem, że techniczna strona działania usług podobno kuleje - czasem potrzebuję np. wysyłać smsy premium (czy np. specjalne smsy słane do banków - tzw. smskody), a te podobno w nju dobrze nie działają u wielu osób.., więc zastanawiam się czy ktoś z Was ma abonament w nju mobile i może coś powiedzieć czy w tej sieci napotykają różne problemy techniczne ze złym działaniem pewnych usług wymienionych (bądź innych) czy nie.

 

Oczywiście jeśli ktoś ma na kartę, też może powiedzieć jak jest w tym aspekcie..

 

Dodatkowo jestem ciekawy innych opinii czy to tego jak obsługują usługi w ofercie na kartę czy abonament, czy tego czy przypadkiem nie zawyżają faktur.

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od roku w abonamencie, kody ipko przychodzą bez problemów, 29zł i aktualnie mam 20gb internetu i wszystko nie limitowane, jestem bardzo zadowolony:)

Mam od roku w abonamencie, kody ipko przychodzą bez problemów, 29zł i aktualnie mam 20gb internetu i wszystko nie limitowane, jestem bardzo zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, micbud napisał:

ja pitolę, Introverder, czy dzwoniłeś do tych ludzi z orange, co Ci podałem namiary?

Jak masz namiary na fajną ofertę na abonament w Orange, to poproszę pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem nju mobile - tzw. smsy premium - nie idą, a przynajmniej na kartę, sprawdziłem na podstawie smsów do serwisów hostujących, które w nrze na Orange idą plus jeszcze Chomikuj i wykupienie transferu i to samo - w pierwszym wypadku występuje błąd, a w drugim nie dokonuje transakcji zakupu transferu przez SMS..

 

Czyli wychodzi na to, że prawdą jest, że nju mobile ma niepodpisane jakieś umowy z dostawcami czy coś i że smsy premium mało gdzie działają. Blokady sprawdzone - były-są wyłączone. I tak doładowanie za min. 10 zł było i to nie raz, więc ten warunek też spełniony.

 

No trochę szkoda.

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności