Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Akg k612 PRO vs Akg712 Pro..


dukat

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o jaką kwotę dopłaty chodzi ale ja bym dopłacił. Zrobiłem tak zresztą, parę miechów temu. Też stałem przed takim dylematem.

Wychodziło mi zdaje się podobnie cenowo, nowe K612 = używki K712.

Z tego co pamiętam to lepsza, bliższa średnica i głębsze zejście na basie. Miałem tą możliwość porównania bezpośredniego.

Z miejsca podjąłem decyzję i kupiłem K712. Choć K612 to też dobre nauszniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Popieram, warto dopłacić, choć trzeba mieć na uwadze, że jedne i drugie trochę inaczej grają, k712 przy k612 to niemal basowe potwory (przynajmniej na moje uszy), i graja V-ką, podczas gdy k612 są płaskie. Poza tym 712-tki łatwiej je napędzić, k612 są w moim odczuciu sporo trudniejsze w tym względzie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, adamos80 napisał:

Popieram, warto dopłacić, choć trzeba mieć na uwadze, że jedne i drugie trochę inaczej grają, k712 przy k612 to niemal basowe potwory (przynajmniej na moje uszy), i graja V-ką, podczas gdy k612 są płaskie. Poza tym 712-tki łatwiej je napędzić, k612 są w moim odczuciu sporo trudniejsze w tym względzie.  

W K712 basu nie jest za dużo ani w masie ani w tonacji, jest on dość szczegółowy i przez to może być takie odczucie, przez takie ustawienie stają się one bardziej rozrywkowe. Bas nie dominuje ani się nie narzuca zbyt mocno czy tym bardziej nic nie przesłania. Napędzić łatwo to fakt, idą ze wszystkiego ale warto zauważyć, że one niezmiernie zyskują z lepszym sprzętem.

W Polsce można nowe kupić za 850zł wraz z przesyłką, w tej cenie trudno o jakąś konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 19.09.2018 o 15:38, Karmazynowy napisał:

Zdecydowanie warto dopłacić do K712.

Na niemieckim ebayu wychodzą za 700zł z KW.

Tak wiem złota łopata :D
Gdzie znajdę K712 Pro za 700zł? Nie pytam złośliwie, po prostu przejrzałem ebaya i nic nie widze w podobnej cenie, byłbym bardzo wdzięczny za link bo jestem zainteresowany kupnem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności