Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Przenosny zestaw do 2 tysiecy zlotych.


ALuxannaR

Pytanie

Witam!
 Chcialbym was prosic o propozycje mobilnych zestawow (sluchawki + zrodlo). Sluchawki moga byc dowolnych rozmiarow (nie przeszkadza mi chodzenie z ogromnymi kobylami na glowie), podczas gdy zrodlo ma byc napedzane tylko z portu usb. Dodatkowym wymaganiem jest to, ze z racji tego, iz wszystkie sluchawki beda przeze odsluchane, a takze zakupione (traktuje zakup sprzetu tam, gdzie go testowalem jako punkt honoru) w krakowskim mp3store. Chcialbym rowniez dodac, ze nie interesuja mnie zadne sluchawki bluetooth, ani tez nie bede zmienial telefonu.
 
 Jesli chodzi o dzwiek jaki mnie interesuje: bas z tendencja cieplawosci, lekko wycofana gora, nienaganna scena (poziom WH1000XM2 i wzwyz), z dobrym pozycjonowaniem i separacja, a takze (co najwazniejsze) detaliczna i nasycona srednica z glebokimi, bliskimi wokalami, ktore rozplywaja sie w kompozycji niczym najwyzszej jakosci czekolada na naszym jezyku - oczywiscie, nie spodziewam sie, iz dostane DOKLADNIE, to (w koncu mowimy o sluchawkach zamknietych, ktore maja byc uzywane w roznych warunkach i otoczeniach), aczkolwiek prosilbym, by uznac to za punkt wyjscia podczas rekomendacji. Aktualnie posiadam WH1000XM2, ktore spelniaja wszystkie moje wymagania, poza srednica, jednakze z racji tego, iz posiadam Samsunga Galaxy S5, z ROMem, ktory posiada tragiczna obsluge bluetooth znalazlem sobie wymowke inna niz "no, znudzily mi sie", by je wymienic, wiec poki co sie rozgladam.
 
Budzet jaki bede posiadal to ~1800 - 2 tysiace zlotych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności