Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Jakie dokanałówki wybrać?


Damixx

Pytanie

Witam!

Proszę o pomoc w wyborze słuchawek dokanałowych.Potrzebuję słuchawek do autobusu,jazdy na motocyklu,spaceru po mieście,do odtwarzania będę używał LG G6.Słucham głównie Popu,Hip-Hopu,Rocka (dokładniej Taylor Swift, Imagine Dragons,Kali itp) Zależy mi na tym,żeby nie wypadały z uszu i jakości dźwięku.Po paru godzinach w internecie wybrałem,myślę najlepsze 2 dla mnie opcje.Mee Audio M6 Pro lub KZ ZS5.Czytałem,że m6 grają dosyć neutralnie czyli bez nadmiernych basów,a zs5 nie wiem.Niestety nie jestem pewien co do brzmienia ,które preferuję,ale jeśli już ,to właśnie naturalne lub z lekko podbitymi basami.Dodam jeszcze,że posiadam słuchawki HyperX Cloud II i podoba mi się ich brzmienie (czytałem,że grają V-ką). Mój budżet to 200zł ale mogę podciągnąć do 250. Proszę o wskazanie drogi, ewentualnie jakiś innych słuchawek.Chciałbym wybrać dobrze,bo prędko drugich nie kupię.

Edytowane przez Damixx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Słuchawki do jazdy na motocyklu? Czy aby to bezpieczne? 

W tym przedziale cenowym zdecydowanie Final Audio E3000. Strojone są w sposób bardzo uniwersalny z nutką rozrywki. To wysoka jakość dźwięku w tym przedziale cenowym. Natomiast nie wiem czy wystarczy Ci ich tłumienie hałasów z otoczenia, które moim zdaniem jest mocno średnie. W autobusie może być problem. Komfort na najwyższym poziomie jak i jakość wykonania. 

ZS5 miałem. Jakość dźwięku półka niżej od Finali. Nigdy nie nazwałbym ich wygodnymi, uwierały... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może spróbuj Creative HS-930 kosztują 199 pln ale są rewelacyjne dźwiękowo, pod względem wykonania i wygody również. Od wczoraj zaczarowaly mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobrze tlumią i u mnie na tipsach założonych fabrycznie chyba M, trzymają się pewnie w uchu. W sumie przy ich rozmiarach i wadze to nic trudnego. I wygoda jest wczoraj około 6,5 godziny miałem w uszach i gdyby nie muzyka to pewnie zapomniał bym że ma słuchawki w uszach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mogę potwierdzić: Creative MA930  lekkie, wygodne, dobrze się trzymają, mało inwazyjne - można dłuższy czas używać, izolacja niezła, łatwa aplikacja. Co do trwałości  to trudno powiedzieć bo mam je jakiś rok ale są niezbyt intensywnie używane. Kabel być może ciut stwardniał.

Edytowane przez jac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
21 minut temu, jac napisał:

Mogę potwierdzić: Creative MA930  lekkie, wygodne, dobrze się trzymają, mało inwazyjne - można dłuższy czas używać, izolacja niezła, łatwa aplikacja. Co do trwałości  to trudno powiedzieć bo mam je jakiś rok ale są niezbyt intensywnie używane. Kabel być może ciut stwardniał.

Nie wiem czy błąd zrobiłeś bo ja piszę o HS-930i a nie MA930

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma ale kupisz u @bigmaraslub w mp3store za 10 płn zauszniki. Dziś zakładałem OTE i bez zauszników było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
33 minuty temu, Jaro54 napisał:

Nie wiem czy błąd zrobiłeś bo ja piszę o HS-930i a nie MA930

Tak wiem, że piszesz o HS-930i a nie MA930. dlatego w poście podałem nazwę MA930.  Pod względem budowy zewnętrznej to bardzo podobne jeśli nie bliźniacze konstrukcje. Obydwie waga 12g w przeciwieństwie do Creative HS-930I2 gdzie waga podawana to 13g.

Edytowane przez jac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności