Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Creative HS-930i odkrycie "archeologiczne"


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem w x-kom.pl tytułowe HS-930i. Były za grosze (69 pln) w promocji, a pamiętam ile kosztowały na starcie (ok 1400 PLN). Dość stary model, jeśli nie mylę się pojawił się ok 2010 roku. 

Wykonanie bardzo dobre. Wymiary "nano" :) są bardzo małe. Odebrałem wieczorem w środę ale dopiero dziś miałem chwilę by ich posłuchać. Miały przebieg 2 minuty gry w pociągu w środę wieczorem. Podpięłem pod BTR-3 5 godzin temu w celu sprawdzenia jak one grają? Są na prawdę malutkie, więc można w nich spać wygodnie:) ktoś ostatnio szukał takich do spania, polecam. I teraz (jest 00:26) nie wyjąłem ich z uszu :) Grają raczej w głowie scena raczej adekwatna do ich wymiarów. ALE JAK ONE GRAJĄ!!! Muszę iść do wyrka ale chyba pójdą ze mną :) Bas jest konkretny, czaszka podskakuje, ale separacja instrumentów jest bardzo dobra. Czujemy się jak w małym, kameralnym klubie na koncercie, gdzie każdy instrument jest bardzo dobrze słyszany i "widziany" wystarczy sięgnąć ręką. Przebieg mają malutki, grają w sumie niecałe 6 godzin. Aż się boję jak będą grały później :)

 

71796-headphones-review-creative-hs-930i-headphones-image1-j5qsbtN2Bz.jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Al.to można za 199 pln dostać. Może będą na gorącym strzale. Sądzę że przed posłuchaniem ich nie dałbym tyle za nie. Ale teraz znając już je uważam że ze względu na jakość dźwięku i wykonanie są warte te 199 pln. A za 69 pln to wręcz rewelacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Brać bo w tej cenie brak konkurencji. Wziąłem drugą parę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

Brać bo w tej cenie brak konkurencji. Wziąłem drugą parę :)

W internetach słabe opinie, ale za taką kasę... zaryzykowałem, skoro do "wyrka" się nadają. ? Powalczą z M2IE, zobaczymy, które lepsze, dzięki.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, neonlight napisał:

W internetach słabe opinie, ale za taką kasę... zaryzykowałem, skoro do "wyrka" się nadają. ? Powalczą z M2IE, zobaczymy, które lepsze, dzięki.

W internetach rządzi marketing i ściema;), a to stary model wycofywany z rynku. Za te 69zł te słuchawki są ok. Zapewniają jakąś przyjemność odsłuchu, są dość dobrze wykonane i są lekkie i wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, neonlight napisał:

O tutejszym forum też tak uważasz?! ?

Po powyzszym, anulowałem zamówienie ?.

Porównywałem z Aune E1 i B@W P7;) oraz NuForce Primo 8. Primo 8 łatwością obsługi biją na głowę;)

Za 69zł to największy komfort w uchu jaki miałem. Każda blondi-audio zaaplikuje je doskonale od pierwszego włożenia w ucho:)

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez jac
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również anulowałem ;)

8 minut temu, jac napisał:

Porównywałem z Aune E1 i B@W P7;) oraz NuForce Primo 8. Primo 8 łatwością obsługi biją na głowę;)

Za 69zł to największy komfort w uchu jaki miałem. Każda blondi-audio zaaplikuje je doskonale od pierwszego włożenia w ucho.

Wygodne widać są :)
Tak z ciekawości zapytam, może ktoś ma taką wiedzę. Czy te Creative HS-930i są porównywalne dźwiękowo z SONY MH1C?  Oba modele grają na podobnym jakościowo poziomie?
SONY MH1C to też "archiwalny" model.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, strong6 napisał:

 Czy te Creative HS-930i są porównywalne dźwiękowo z SONY MH1C?  Oba modele grają na podobnym jakościowo poziomie?

SONY MH1C to też "archiwalny" model.

Z tego, co piszą w internetach, to dźwiękowo nie są podobne, natomiast jakościowo pewnie podobnie (liczę na "lepiej" ?), we środę będę wiedział coś więcej ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, neonlight napisał:

Z tego, co piszą w internetach, to dźwiękowo nie są podobne, natomiast jakościowo pewnie podobnie (liczę na "lepiej" ?), we środę będę wiedział coś więcej ?.

Jest dużo lepiej niż w Sony, mają w zestawie taki niesamowity woreczek jak z zamszu gruby i z grubą solidna podszewką i mają sznureczek solidny. Urwałem metkę z napisem Creative i wetknąłem do środka inne słuchawki za grube setki. Oglądający mlaskali nad jakością... Niestety po roku zamsz odłazić zaczyna w miejscach gdzie się tarło i pokrowca czar pryska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, jac napisał:

Jest dużo lepiej niż w Sony, mają w zestawie taki niesamowity woreczek jak z zamszu gruby i z grubą solidna podszewką i mają sznureczek solidny. Urwałem metkę z napisem Creative i wetknąłem do środka inne słuchawki za grube setki. Oglądający mlaskali nad jakością... Niestety po roku zamsz odłazić zaczyna w miejscach gdzie się tarło i pokrowca czar pryska.

A tak poza tym, to wszystko ok? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności