Skocz do zawartości
FiiO FA1 - przedsprzedaż Czytaj więcej.. ×
Cowon Plenue D2 - preorder Czytaj więcej.. ×
Promocja Mp3store - Zamrożone Ceny! Czytaj więcej.. ×
TAKSTAR ML720 i ML750 - pre order podejście drugie Czytaj więcej.. ×
Marcelek174

Bezprzewodowe Meze 12 clasic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Jakiś czas temu moje małe skarby uległy wypadkowi którego skutek jest widoczny na zdjęciu. Zastanawiam się czy w ogóle istnieje możliwość naprawy takiego uszkodzenia, jeżeli tak czy ktoś może umie lub zna kogoś kto by się tego podjął. Pozdrawiam!

20180313_170418.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na "do zrobienia" pod warunkiem, że da się rozebrać te słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to możesz mi je podesłać - po szczegóły pisz na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Skrzyp Polny
      Dzisiaj swojego żywota dokonały moje ukochane Sennheisery IE8, wychodząc z samochodu po długiej trasie przytrzasnąłem je drzwiami... tak wiem, jestem idiotą. Zwracam się w takim razie z prośbą o poradę - co w budżecie do 450zł zastąpi mi moje Sennki jesli chodzi o brzmienie, wygodę (koniecznie wymienny kabel). Ewentualnie jeśli któryś z kolegów ma IE8 lub IE80 w tej cenie to z chęcią przygarnę. Lub ewentualnie samą prawą słuchawkę do IE8, bo lewa ma się dobrze
      Co ciekawe, prawa nadal gra, urwał się tylko ten "kanał". Próbowalbym skleić, ale nie wiem gdzie przepadła ta część.

• Przez Audiomagic_pl
      Uruchamiamy promocję na zestaw Meze 99 Classic i drewniane stojaki firmy Samdi. Możecie je razem nabyć w kwocie 1490 zł.     Wystarczy w naszym sklepie online włożyć do koszyka słuchawki i stojak, wtedy cena za stojak powinna wynieść 0 zł.   Ilość ograniczona do 5 kompletów dla każdego koloru słuchawki, a czasowo do końca Lipca.   Link do słuchawek: http://audiomagic.pl/sluchawki-nauszne/meze-99-classic
    • Przez D@rkSid3
      http://www.themasterswitch.com/what-are-headphone-companies-doing-about-apple

Pod powyższym linkiem jest artykuł na TheMasterSwitch w którym wypowiadają się osoby z firm Hifiman, Meze i Sennheiser odnośnie radykalnego kroku usunięcia gniazda słuchawkowego w najnowszym iPhonie 7. Poruszane są kwestie planów firm i jaki będzie wpływ tego na kształt rynku audio.

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności