Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio BTR-3


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, kordal napisał:

Nowy case skórzany na BTR3 https://www.ddhifi.com/productinfo/717923.html

może zamówię z ciekawości

 

6200711.jpg

Zobacz, że mają tylko dostawę DHL za przeszło 20$ na wszystko, 45 $ za futerał to trochę dużo

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który? Wrzuć namiary

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTR3 już u mnie. Działa świetnie. Jestem bardzo zadowolony.

 

Mam jednak pewien kłopot: mój SE nie widzi urządzenia w aplikacji  Fiio music, więc nie mogę go zaktualizować, zmienić ustawień. Ktoś miał taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie FiiO masz updater i najnowszy firmware. Wgraj i powinno działać. 

Na stronie FiiO masz updater i najnowszy firmware. Wgraj i powinno działać. 

 

Instrukcja

https://www.fiio.com/newsinfo/84403.html

 

Pliki na dole strony

https://www.fiio.com/btr3_faq

 

Sorry za brak składu ale pisze z telefonu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, od niedawna mam BTR3 i generalnie jestem zadowolony ale ma własnie problem z aplikacją mobilną na iOS

zaktualizowałem firmware zgodnie z instrukcją na stronie, ale nadal w aplikacji w zakładce FiiO BT Control nie widać mojego urządzenia :(

Działa player, reaguje na custom volume w ustawieniach apki ale w FiiO BT Control go nie wykrywa :(

Ktoś ma jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juppiii, udało się. Napisałem do supportu i odpowiedzieli mi:

 

 

Cytat

 

Dear friend,

Thank you for your mail and support to FiiO.

Please try to click the reflash button in the top right button, and press the power button of the BTR3 for several time. Wait for 10s or so then you will see the BTR3 in the FiiO Bluetooth control interface.   

If you have any other questions, please feel free to contact us.

Have a nice day! 

Best Regards,


FiiO Customer Service

 

 

Próbowałem tego co napisali i niestety nie przyniosło to efektu ale pomyślałem że zrobię podobnie z przyciskiem multi i wreszcie urządzenie się pojawiło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słuchanie muzyki z zespolu - LG V30 , BTR3 i RHA T20 to sama przyjemność ! BTR3 po LDAC dał nowe życie T20. Oczywiście nadal kabel od T20 wydaje mi się brzydki choć trwały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lord Rayden napisał:

Słuchanie muzyki z zespolu - LG V30 , BTR3 i RHA T20 to sama przyjemność ! BTR3 po LDAC dał nowe życie T20. Oczywiście nadal kabel od T20 wydaje mi się brzydki choć trwały. 

To BTR3 gra lepiej niż V30 czy nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy nie zastanawiałem się nad tym. Nie robiłem porównań. Biorąc bezpośrednio T20 z V30 musiałbym stosować przejściówkę Perula (T20 - 16 omów). Co w danych warunkach byłoby mi czasem niewygodne. Nadal jestem jednak fanem grania V30 z dziurki.

 

Biorąc jednak pod uwagę rozwój technologii BT i pęd producentów do likwidowania gniazd 3,5 mm w smartfonach, zaczyna mi się powoli wydawać, że jeśli miałbym (jakimś cudem...) telefon bez dziurki jack to (dysponując jeszcze kilkoma normalnymi DAPami [AK300, AK120,iPod Touch)], mógłbym się z tym pogodzić mając do dyspozycji słuchawki Wireless, kabelek BT do IEMów i coś w stylu BTR3. Zawsze warunek,że telefon nie jest moim jedynym DAPem.

 

Problemem jest niestety zawsze zasilanie i bateria. Nauszne pograją dłużej, BTR i kabelek krócej. I trzeba ładować, kiedy bateria się zdołuje. A z kablowych w podróży bezpośrednio nie skorzystamy przy smartfonie bez gniazda słuchawkowego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Słuchanie muzyki z zespolu - LG V30 , BTR3 i RHA T20 to sama przyjemność ! BTR3 po LDAC dał nowe życie T20. Oczywiście nadal kabel od T20 wydaje mi się brzydki choć trwały.

 

Gdzieś czytałem, że LG V30 obsługuje LDAC dopiero po upgradzie z Nugat na OREO. Robiłeś taki upgrade ? V30 sprzedawany jest z Nugatem.

 

Godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Prawdę powiedziawszy nie zastanawiałem się nad tym. Nie robiłem porównań. Biorąc bezpośrednio T20 z V30 musiałbym stosować przejściówkę Perula (T20 - 16 omów).

 

Dlaczego musiałbyś ?

Impedancja niższa niż 50 Ohm nie wymaga "high gain" - jaki jest zatem sens stosowania przejściówki ?

Mam wrażenie, że jedyny skutek, to szybsze rozładowywanie się baterii w telefonie :) 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku - tak, mam Oreo na V30. 

 

Przejściówką włączam High Gain. Ponieważ audio to wrażenia subiektywne - dla mnie słuchawki grają wtedy lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po wielu perypetiach, w końcu w ubiegłym tygodniu przyszły do mnie etui do BTR3. Gdyby ktoś był chętny odkupić to zapraszam, bo mi jeden wystarczył :)

IMG_20190504_095739.jpg

IMG_20190504_095755.jpg

EDIT: niebieski i czerwony sprzedany :) 

Edytowane przez kordal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, cheebkens napisał:

Malutki offtop, czerwony już dotarł, pasuje idealnie i dodatkowo zabezpiecza port USB.
Polecam kolegę powyżej, ekspresowa wysyłka i zabezpieczona jakby w niej jajko wysyłał a nie ochronne etui ;)

To zabezpieczenie na port USB bardzo fajnie przemyślano, w końcu rzadko się z niego korzysta a tak brud i kurz by się dostawał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kordal napisał:

Nowy firmware dla BTR3. Wśród nowości m.in. długo wyczekiwany EQ. Niestety, rzeczony EQ nie działa przy kodeku LDAC i HWA 96 kHz. Lipa trochę.

https://www.fiio.com/newsinfo/244621.html

 

 

Niech mi ktoś łopatologicznie wyłoży co mam zrobić aby BTR3 zaktualizować :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marek_m napisał:

 

Niech mi ktoś łopatologicznie wyłoży co mam zrobić aby BTR3 zaktualizować :) 

 

Tu masz krok po kroku opisane 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie Kord albo Imperial Stout z Tenczynka to wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności