Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do 400zł, lepsze niż Superlux HD669, posiadam smsl m2.


Ellu

Pytanie

Tak jak w temacie. Zależy mi na wzroście jakości. Superluxy ogólnie pasują mi jako słuchawki, ale mam im do zarzucenia to, że są nieco zbyt jasne (może jeszcze nie sybilują jak moje poprzednie 681b, ale jest blisko). Ilość basu odpowiada mi w nich (może w niektórych nagraniach jest go trochę za dużo), trochę jednak cisną mnie na głowie, aż mam czasem wrażenie, że mi się lekko głowa wgniotła od łopatek. ? Także by uniknąć większych deformacji poszukuję nowych słuchawek. Raczej zależy mi na zamkniętym modelu, gdyż nie chcę za bardzo przeszkadzać innym domownikom. Słucham głównie metalu, rocka, czasem elektroniki, ale jestem też fanem czystych wokali. Gram w gry, także wolałbym uniknąć dźwiękowej i basowej suchoty, a także wąskiej sceny. Zastanawiałem się nad Rockmasterami oe, bo niby mogą mieć przytemperowaną górę w porównaniu do moich obecnych słuchawek, ale to chyba podobne jakościowo granie jak superluxy hd669. A może Snab Euphony (chociaż to ich pójście w jasność trochę mnie przeraża)? A może Somiki v2? Niby otwarte, ale może aż tak by tych dźwięków nie wywalały na zewnątrz, a chyba mają dobrą scenę i nie są tak jasne + fajna średnica. Sam już nie wiem i liczę na Waszą pomoc :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To mam dwie propozycje :

1. Nauszne - Musical Fidelity MF 100 z Amazon,de ok 46 euro

2. Wokółuszne - BossHiFi B8 ok 65-70 $

Obie bardzo zacne słuchawki w jeszcze zacniejszej cenie i parę groszy zostanie 

Na pewno dźwięk wyższej klasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem jak HD669 ale 681 ssą do Rockmasterów, szczególnie w rocku czy metalu :) Rockmastery są świetnymi słuchawkami w swojej cenie, z M2 się fajnie zgrają, bo on fajnie dopełnia średnicę (mogę sprawdzić rockmastery pod tym dac'em, bo go również posiadam) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
31 minut temu, Patriq6 napisał:

Nie wiem jak HD669 ale 681 ssą do Rockmasterów, szczególnie w rocku czy metalu :) Rockmastery są świetnymi słuchawkami w swojej cenie, z M2 się fajnie zgrają, bo on fajnie dopełnia średnicę (mogę sprawdzić rockmastery pod tym dac'em, bo go również posiadam) 


Sprawdź, byłoby miło.

 

39 minut temu, Jaro54 napisał:

To mam dwie propozycje :

1. Nauszne - Musical Fidelity MF 100 z Amazon,de ok 46 euro

2. Wokółuszne - BossHiFi B8 ok 65-70 $

Obie bardzo zacne słuchawki w jeszcze zacniejszej cenie i parę groszy zostanie 

Na pewno dźwięk wyższej klasy


O tych BossHiFi B8 słyszałem i przyznam że kuszące, a jaką mają charakterystykę brzmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo fajnie grają, równo bez faworyzowania któregokolwiek pasma. Muzykalne bas schodzi nisko ale jest szybki i nie ma mowy o zachodzeniu na inne pasma. Wykonanie premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności