Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do telefonu - ok. 250 zł


Dominik79

Pytanie

Cześć, szukam słuchawek najlepiej wokółusznych, ale mogą być też nauszne, przede wszystkim do słuchania muzyki. Jakość dźwięku gra główną rolę. Wygoda drugą, natomiast wygląd ostatnią.

Fajnie, aby słuchawki nadawały się do każdego gatunku muzycznego,  tzn. były bardzo uniwersalne, gdyż z każdego gatunku mam swoje "złote utwory". Basu dużo nie trzeba. Mile widziana fajna scena, więc raczej kieruje się w stronę otwartych/półotwartych.

 

Wpadły w oko:

MF100 z Amazona, tylko pojawia się pytanie czy opłaca się je kupować do telefonu (bo to w końcu 64 Ohm) czy nie znajdę lepszych słuchawek które lepiej się z telefonami zgrywają?

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A jaki masz telefon? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Cześć, szukam słuchawek najlepiej wokółusznych, ale mogą być też nauszne, przede wszystkim do słuchania muzyki. Jakość dźwięku gra główną rolę. Wygoda drugą, natomiast wygląd ostatnią.
Fajnie, aby słuchawki nadawały się do każdego gatunku muzycznego,  tzn. były bardzo uniwersalne, gdyż z każdego gatunku mam swoje "złote utwory". Basu dużo nie trzeba. Mile widziana fajna scena, więc raczej kieruje się w stronę otwartych/półotwartych.
 
Wpadły w oko:
MF100 z Amazona, tylko pojawia się pytanie czy opłaca się je kupować do telefonu (bo to w końcu 64 Ohm) czy nie znajdę lepszych słuchawek które lepiej się z telefonami zgrywają?
 
Z góry dziękuję za wszelką pomoc
Jeżeli otwarte/półotwarte mają być to mf100 odpadają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja słuchałem z Xiaomi Mi3, Galaxy Note 4 Axon 7 Mini i radzą sobie dobrze. Choć jak więcej mocy to lepiej. I scena na zamkniete spora, muzyka jest wokół ciebie a nie w głowie

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Posiadam Xiaomi redmi 4 prime. Zadziwiająco dobrze współgrają z nim AKG m220 pro i AKG q701. Aż sam byłem zaskoczony. Zachowują swój detaliczny charakter i dostają trochę ciepełka od powyższego telefonu, ale tylko trochę. Dziwnym trafem ten telefon je napędza w słuchalny sposób, choć pewnie przy głośności na maxa może być odczuwalny spadek mocy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności