Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

HFI 580- Co dalej? [do 1k]


nissanoo0

Pytanie

Cześć, posiadam wyżej wspomniane ultrasony i czas na zmianę a więc zacznijmy od tego co mi się nie podoba w 580tkach. 

A więc GÓRA potrafi być uciążliwa... krzykliwa oraz potrafi tak zakłuć w uczy że oddechciewa się słuchać,  elektronika na nich jest ok, ale metal to porażka. Do reszty pasm raczej nie mam do czego się przyczepić,  V z  fajną sceną bas też mi odpowiada ale mógłby być troszkę miększy, używam ich z fiio e11k (być może dlatego wokale krzyczą jak głupie). Omówiliśmy już mniej więcej ich granie a wiec następną rzeczą ktora jest do totalnej zmiany to e r g o n o m i a która na tych słuchawek n i e istnieje. Po godzinie używania jak zdejmiesz jedną słuchawkę to masz odrazu ochotę zdjąć je całe i odpocząć. Koniec narzekania, interesuje mnie coś do 1000 złociszy do metalu/rocku 580tki chyba sobie do elektroniki zostawię. Kumpel posiada HiFimany He-300 i bardzo je sobie bardzo zachowala (przede wszystkim średnicę), fajne  subbasowe zejście oraz detaliczną ale neutralną górę. I tego raczej będę poszukiwał jednak trzy setki są ciężko dostępne ?  Co do zachcianek preferuje sluchawki wokółuszne oraz zamknięte ale na tym średnica mocno  ucierpi to mogą byc i otwarte. A więc czekam na wasze propozycje, jedyny sprzęt jaki posiadam to wcześniej wspomniany fiio oraz kartę xonar dgx. 

 

Edytowane przez nissanoo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
3 godziny temu, neonlight napisał:

Fidelio X2, DT990Pro, Hifiman HE4XX, ale do dwóch ostatnich potrzebny wydajniejszy wzmacniacz.

Fidelio podobno są okej, miałem dt880 i nie byłem z nich zadowolony (brak basu, wydawały się płaskie) he 4xx słyszałem że są gorsze od 300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 godzin temu, nissanoo0 napisał:

Fidelio podobno są okej, miałem dt880 i nie byłem z nich zadowolony (brak basu, wydawały się płaskie) he 4xx słyszałem że są gorsze od 300

Dlatego podałem model DT990, który jest zdecydowanie bardziej efektowny od DT880, a czy HE4XX są gorsze od HE300, to bym polemizował ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności