Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz pod Sony WH-H900N


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, bigmaras napisał:

 

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że jest delikatny a nie, że plastikowy. Upadek z kilkunastu centymetrów zakończył się u mnie pęknięciem od razu.

 

 

To widocznie bardzo mało sprzedałeś bo jest oficjalne stanowisko Shanlinga w tej sprawie na HeadFi i była rozsyłana notka do dystrybutorów. Nie dotarła?

 

"In last month we were experiencing slight increase in these wheel problems, both on Chinese and international market. Surprisingly, it was increased even for M2s, which was working without any problems in previous 6 months. Deeper look into that batch of M2s and M3s revealed that in some cases, one metal part in wheel mechanism wasn't perfectly circular, but slightly ellipsoidal, causing failure of wheel. Yet even this problem was pretty rare compared to amount of units shipped. If you go through M3s thread for past month, you will find only two broken wheels (but them both happening in past 5 days can make it feel like something bigger). We terminated cooperation with supplier of this part and went for different one, demanding tighter specifications. Currently shipping batch of M2s and M3s players is using this new improved part and in China (where we sell directly) the new batch is showing great results and pretty much eliminated wheels problem altogether. It's unfortunate problem, but we rushed to fix it as soon as possible and we will support anybody that suffered from it. We believe this limited run of slightly more "vulnerable" units will affect only small amount of users and of course we will replace any unit that experience wheel problems. "

 

 

M0/M1/M2s/M3s - soft od Hiby. Gdyby nie było hiby to nie było by hiby link

 

 

To zrób dobry uczynek i nie wprowadzaj ludzi w błąd jak nie jesteś "na bieżąco"

 

Stwierdzenie "R3 to to solidny kawałek metalu" wyraźnie sugeruje, że M3s nim nie jest. 

 

Może sprzedałem niewiele, a może sprzedawałem egzemplarze przeznaczone na rynek europejski, które problemu były pozbawione? ;) Dlatego też Shanling wypuszcza często coś na rynek azjatycki, a dopiero po czasie na EU. Poza tym sam zacytowany wpis mówi o dwóch takich przypadkach na przestrzeni ostatniego miesiąca (w momencie publikacji tego posta).

 

M0 nie ma Hiby, tylko autorski soft Shanlinga, a M1, M2s i M3s to modele już nieprodukowane.

 

Informacji o LDACu nie ma także na oficjalnej stronie producenta w opisie produktu, więc chyba na tym już można bazować co ma dany sprzęt, a czego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kukus83 napisał:

 

Kurczę, gabarytowo M0 najbardziej by mi odpowiadał wrzucam do kieszeni jeansów i zapominam, że go mam z drugiej strony mogę go przypiąć klipsem, najbardziej jednak się obawiam obsługi, czy z racji wymiarów nie jest to nie komfortowe ? Porównując M3 i M0 dzieli je przepaść pod względem muzyki na korzyść M3S ?

Jak masz duże ręce i grube palce z obsługą takiego maleństwa faktycznie możesz mieć problem. SQ wyższe, ale i cena wyższa, a wzrost SQ w stosunku do wzrostu ceny w takich DAPach raczej jest nieadekwatny.

Ja na Twoim miejscu najpierw kupiłbym słuchawki i spróbował jak grają że smartfonów, bo może się okazać, że DAP nie jest konieczny i to niepotrzebny wydatek. I to do słuchawek powinno się dobierać odtwarzacz,  a nie odwrotnie. Chyba, że mają to być wspomniane E1, to są przesłanki, że wszystkie omawiane tu grajki grają z nimi dobrze (Pioneer, Sony A45, Shanlingi i Hiby też).

A po bluetooth do Sony H900N starczy smartfon z LDAC lub chociażby aptX.

s2EWc4z.jpg

 

r3-12.jpg?w=256&h=&crop=1&zoom=2

Edytowane przez Bernie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemano

Udało mi się wygrać licytację i Hiby R3 za 666zł.właśnie jedzie do mnie, niestety wracam do kraju za tydzień i to właśnie wtedy będą pierwsze odsłuchy, ale myślę, że połączenie z Aune E1 i Sony WH-H900 nie będzie złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności