Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Coś nowego ląduje jutro on RHA!


ithilstone

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Bokrug said:

Jak widzę to chomąto to drapię się po głowie o co tu chodzi z tą bezprzewodowością.

A no rha tak ma ze taki szaliczek dodaja

Mi nie przeszkadza jakos choc wyglada dziwnie. No i co prawda jest to najmniejszy planarny głośnik ale kazde planary lubia wzmacniacze a tu miniaturyzacja fizyki nie przeskoczy. Choc szczerze powiem ze pewnie tego typu iemy wolałbym na kabelku. Daja taka opcje wiec smialo mozna potraktować to "chomonto" jako dodatek

 

Szkoda tylko ze nie dodają przejściówki z balanced 2.5 na mini XLR które maja w L1 - i dodawac ani nawet sprzedawać nie beda - ale zawsze mozna sobie zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że zastosowali MMCX i dołożyli także zwykłe kable. To moim zdaniem ważne, bo mam obawy odnośnie tego pałąka Bluetooth. Słuchałem MA650 Wireless i nie przypadły mi do gustu, a słyszałem także nieprzychylne opinie odnośnie MA750 Wireless. Być może interfejs Blueotooth/DSP są inne w pałąku z CL2, więc niepotrzebnie obawiam się, że interfejs Bluetooth ograniczy możliwości CL2. Sam pałąk był jednak wygodny, a doceniam zastosowanie USB typu C - nadal rzadkość w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, gentillo napisał:

Jak dla mnie bzdura. Słuchawki za taką kasę z obietnicą naprawdę dobrego SQ i obsługa tylko aptx? Gdzie tu sens, gdzie logika? Od czasu kiedy w telefonie mam LDAC znowu wróciłem do słuchawek z BT. I to ma sens.

Tapnięte z Notesa numer 8
 

 

Czy między aptxHD a LDAC jest taka duża różnica? Mam H900N i w sumie słucham tylko przez LDAC, nawet porównania nie robiłem, bo mi bardzo fajnie to gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AptxHD też jest ok. Słucham na LDAC bo mój telefon nie obsługuje aptxHD. Co do jakości to naprawdę trudno jest odróżnić od grania po kablu oczywiście w określonym zakresie sprzętu. Mam np WH-1000XM2 i bez problemu zastępują mi dac podpięty do telefonu i nie czuje że czegoś mi brakuje.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.08.2018 o 15:41, Karmazynowy napisał:

 

Czy między aptxHD a LDAC jest taka duża różnica? Mam H900N i w sumie słucham tylko przez LDAC, nawet porównania nie robiłem, bo mi bardzo fajnie to gra.

 

Ostatnio chciałem taki temat poruszyć, też w kontekście WH-H900N. Moim zdaniem aptX HD brzmi lepiej - bardziej zwarty bas, mocniej zarysowany. Na LDAC-u jakby większy midbas i bardziej miękko w dole. Różnice ogólnie kosmetyczne, ale do wychwycenia. Gorzej, że LDAC odpala się domyślnie przy każdym włączeniu słuchawek i muszę w opcjach programistycznych ręcznie wybierać kodek. W aplikacji Sony wyboru nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czekam na opinie ludzi. Mam nadzieję że też szybko ściągniemy jakieś sztuki do Audiomagic. W ich poprzednich flagowcach się zakochałem. 

LINK DO ICH SKLEPU

Boli mnie ten dołek na wysokich, w stosunku do reszty pasma jest tam mega dziura. A CL1 uwielbiam z względu właśnie na górę.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No dzieciaki.

Dzisiaj wpadły do Audiomagic CL2. :)

Proszę cierpliwie czekać na więcej informacji. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności