Skocz do zawartości
  • 0

Douszne/dokanałowe dla basshead'a 600-1200zł


connorxd69

Pytanie

Dopiero co zawitałem na forum więc najpierw wypada się przywitać, witam szanowne forumowiczki oraz szanownych forumowiczów!

 

Mam dylemat odnośnie wyboru słuchawek dla basshead'a, postaram się zwięźle opisać moje wymagania, a z Waszej strony oczekuję pomocy. Od kilku dni poszukuję słuchawek dousznych/dokanałowych i widziałem może kilka tematów ale albo są to słuchawki, które "no mają więcej basu" albo "no tak czuć bas" ale nie przytłacza, ja szukam takich, które mnie kopną w ucho ;) , i przy okazji jakoś BARDZO nie zamulą, NuForce odpadają i tym podobne bo tam z basem cienko (to tak orientacyjnie podaje, abyście drodzy forumowicze mieli jakiś obraz moich wymagań)

 

typ: douszne/dokanałowe

cena: 600-1200zł

muzyka jaką będą odtwarzać: wave, techwave, rap, trap, wszelkiego rodzaju muzyka z dużą ilością niskich tonów

wymagania: "czucie" basu w uszach, odczuwalny ruch powietrza w małżowinie ;), oczywiście jak najlepsza możliwie jakość basów, ale musi "telepać" ;)

kompromisy: jakość tonów średnich oraz wysokich może być średnia co mi zupełnie nie będzie przeszkadzać bo do innej muzyki mam inne słuchawki, nie szukam równowagi między tonami, szukam kompromisu o TYLE mocnego, dobrego basu ze średniej jakości resztą (chyba, że są słuchawki, które mają rewelacyjne basy jak i resztę wtedy wiadomo też "biere" ;) ) w każdym razie BASSS ------------>>> RESZTA.

z czego odtwarzane: iphone7, samsung galaxy note 8

 

Mam nadzieję, że nikogo nie zraziłem swoim podejściem do wyboru słuchawek ale jak już wspomniałem do muzyki typu pop, klasyczna, rock, jazz mam RHA 750, które według mnie aż psują wave, trap, itd przez brak basu. Z góry dziękuję z całego serduszka za pomoc bo czuję się zagubiony, w jednej recenzji piszą "cudowny mocny bass", a w drugiej "bass jest ale wyrównany, nie czuć aby się "narzucał", ja pragnę słuchawek z jednogłośną opinią.

 

Jeśli czegoś ważnego nie podałem to proszę dopytywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
1 godzinę temu, neonlight napisał:

Też miałem je polecić, ale słyszałem kiedyś doki z dużo mocniejszym basem, więc ciężko stwierdzić, czy basshead będzie ukontentowany,

ale na pewno warto je wziąć pod uwagę. ?

 

A z ciekawości zapytam, pamiętasz jakie? I czy miały jeszcze coś oprócz basu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, chico99 napisał:

 

A z ciekawości zapytam, pamiętasz jakie? I czy miały jeszcze coś oprócz basu?

Stareńkie Sony MDR-EX71 Fontopia, Sennheiser CX300, JBL Reference 220, Philips SHE9000, chyba też Sony MDR-EX650 miały go sporo. Z podanych modeli, to hmm.. ogólnie ten sam poziom, dosyć niski niestety ?.

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, neonlight napisał:

Stareńkie Sony MDR-EX71 Fontopia, Sennheiser CX300, JBL Reference 220, Philips SHE9000, chyba też Sony MDR-EX650 miały go sporo. Z podanych modeli, to hmm.. ogólnie ten sam poziom, dosyć niski niestety ?.

 

Philips SHE9000 gdzieś mam muszę poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz próbować ściągnąć B-stocki IMR R1, jeżeli nie są Ci straszne drobne wady kosmetyczne. GWARANTUJĘ, że bas na miedzianych filtrach wstrząśnie Twoim światem, a przy okazji dostaniesz mega scenę, świetną szczegółowość i naprawdę fajne pozostałe składowe pasma. IMO do 2,5-3k pln nic basowo lepszego nie dostaniesz :]

 

Patrząc na szybko, ze strony IMR można je dostać w wersji B- (rysy, niedokładne anodyzowanie) za 250 ojro. Wysyłka z UK, więc brak cła i podatku. Ewentualnie zagadaj do BigMaras/AudioHeaven, bo to oficjalny dystrybutor, może coś wyczaruje. Tak czy owak, R1 i długo, długo, długo nic :) Potem to już chyba dopiero pod tym względem Campfire Vega/Atlas, tylko cena... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności