Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M5s


Seler666

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.09.2019 o 20:00, Markonelli napisał:

Czy będzie duży skok jakościowy między M5S a smartfonem z ibasso dc02? (słuchawki to głównie philips fidelio x2hr)

 

W dniu 30.09.2019 o 10:38, fusserg napisał:

Może @Methuselah będzie coś na ten temat wiedział 😉

 

Będzie widział. Skok jakościowy będzie wyczuwalny, szczególnie w dynamice, rozdzielczości czy kontroli góry, chociaż nie tak duży, jak wskazywałaby na to cena. Tonalnie Shanling M5s gra bardziej naturalnie niż DC02, ale oba się mogą podobać i są dość bezpiecznymi opcjami. Shanling M5s ma zdecydowanie większą moc, więc pod nauszne będzie lepszym wyborem. Jak to dedykowany odtwarza audio.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Stało się, ślizgi jest jak cholera i pękła mi szybka z frontu, nie wiem co począć, zacząłem szukać nowej i znalazłem tylko fajne case i szybkę chroniącą, z tym, że widać już na zdjęciach, że nie jest ona idealnie spasowana.

https://www.aliexpress.com/item/33004551895.html
https://www.aliexpress.com/item/33006549359.html

PS. nie macie wrażenia, że nowy firmware 3.4 zmienia trochę sygnaturę dźwięku?

Edytowane przez czaps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tą prezerwatywkę kupiłem kilka miesięcy temu i powiem szczerze, że sprawuje się doskonale - bardzo dobre dopasowanie, jest prawie niewidoczna na DAPie (kupiłem tą przyciemnianą), przyciski sterujące są w miarę dobrze wyczuwalne i dobrze reagują, przy założonym etui. Mam też oryginalne skórzane ale denerwowało mnie, że odtwarzacz potrafił delikatnie się wysuwać. Szybki nie kupowałem, bo faktycznie widać, że nie jest idealnie dopasowana.

 

O jakiej zmianie sygnatury piszesz? Co wg CIebie się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2019 o 17:42, Nazar70 napisał:

O jakiej zmianie sygnatury piszesz? Co wg CIebie się zmieniło?

 

Ja wróciłem do firmware 3.3, w najnowszym dźwięk wydaje się odrobinę płaski 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A mój właśnie ześwirował. Po wyłączeniu lub dłuższej pauzie i wznowieniu ma zaburzania balansu - czasem gra tylko jeden kanał - pomaga poruszenie kablem w "dziurce" odtwarzacza. Krótkie pauzy w odtwarzanie lub odtwarzanie bez przerwy - gra zupełnie normalnie i poruszanie wtykiem nie powoduje żadnych problemów z dźwiękiem. Spotkał się ktoś z czymś podobnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

M5s_Portable Players_Shenzhen Shanling Digital Techno

 

New functions:

1.Added support of MQA technology for use with MQA files and Tidal streaming

2.Added support of DSD to USB DAC function, up to DSD256

 

M5s

TYPES:

Version: M5s V4.1

File size: 43.1MB

Release time: January.18th,2021.

Developer: ShanLing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności