Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M5s


Seler666

Rekomendowane odpowiedzi

Tak świeżynka, kilka dni w posiadaniu.

Nie miałem wcześniej odtwarzacza tej klasy więc dla mnie petarda 😀

Bogaty i soczysty dźwięk ( w połączeniu z OH500), odpowiednie gabaryty,  mocna bateria, Tidal.

Tylko słuchać 😎

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adamesq napisał:

Czyzbys mial te sluchawki w polaczeniu z m5s? : > jak wrazenia?

 

OH500 grają nieco ocieplonym masywnym dźwiękiem z niezłą sceną i detalem.

Góra fajna, nic nie drażni 😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie DSD. Wgrałem pierwszy album DSD w formacie .dsf i odwarzacz interpretuje go jako nieznany wykonawca, a także nie widzi okładki albumu. Cały album sprawdzałem w MP3Tag i wszystko jest ok. Może ktoś wie, jak się z tym uporać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nazar70 napisał:

Mam pytanie odnośnie DSD. Wgrałem pierwszy album DSD w formacie .dsf i odwarzacz interpretuje go jako nieznany wykonawca, a także nie widzi okładki albumu. Cały album sprawdzałem w MP3Tag i wszystko jest ok. Może ktoś wie, jak się z tym uporać?

 

Oddzielne pliki dsf czy iso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2019 o 10:52, Nazar70 napisał:

Oddzielne pliki dsf

 

Z oddzielnymi dsf to mam tylko problem przy okładkach ( M5s ich nie widzi).

 

Edytowane przez fusserg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fusserg napisał:

 

Z oddzielnymi dsf to mam tylko problem przy okładkach ( M5s ich nie widzi).

 

No to mamy taki sam problem - z resztą się uporałem. A brak jedynie okładki to już żaden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bendezar napisał:

Firmware 3.1 dostępne.

 

Rano już przetestowałem.

Szybciej się wczytują utwory w Tidal, muszą jeszcze poprawić sekcję ulubionych artystów bo mam tylko pięciu ostatnich 🤔

 

 

Edytowane przez fusserg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fusserg napisał:

Bateria miło zaskakuje w M5s.

Zapętliłem album The Weeknd w 24-bit, po 15 godzinach zostało jeszcze 10% 😃

Przy tych gabarytach to wisienka na torcie. Teraz dochodze do wniosku ze ciezko by mi bylo jezdzic na codzien z czyms wiekszym niz m5s. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
38 minut temu, Nazar70 napisał:

Panowie chciałbym się dowiedzieć,  jakich słuchawek używacie z M5s - oprócz wspomnianych Oriveti. Interesuje mnie synergia przy wokółusznych - jakie ew. wypróbować? 

Focal Listen ktore posiadam pasuje bardziej od B&W P7 wireless, które zageszczaja troche srodek ale w ogolnym rozrachunku sa bardziej klasowe od focali. Z IEM mam FiiO FH7 i FLC8S, obie pary maja swietna synergie, zwlaszcza fiio ktore sa z m5s pozbawione natarczywych sybilantow które zglaszali niektorzy użytkownicy forum. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Fiio jak nabardziej - sam używam FH5.  Dodatkowo mam ATH A550z i tutaj robi się chyba "za ciepło".

To że Focale pasują zgadzałoby się - ja się zastanawiam nad AKG K702 albo nad senkami HD600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy soft: 3.3

 

New functions:

1. Added Spectrum analyzer and Analog decibelmeter as optional interface of Now Playing Screen. Go to“System” – “Playing interface”to enable.

2. Added Album Artist browsing. Go to “Artist” and click on artist icon in top menu to enable.

Note: All files must have Album Artist tag filled, otherwise they will be listed under “Unknown artist”.

3. Added animations for USB DAC, charging and Bluetooth receiver mode.

4. Added new UI theme.

 

 

Fixes:

1. Fixed problem with AAC Bluetooth, previously causing problems with some TWS earphones.

2. Fixed problem with limited characters in Tidal log in.

3. Other bug fixes

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności