Skocz do zawartości

Shanling M5s


Seler666

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.03.2019 o 08:18, Inszy napisał:

Przecież zawsze była taka opcja...

ha ha ha to ładny dzban ze mnie, dopiero ją zauważyłem teraz....

 

a co daje opcja: "Added “USB Audio output” setting. Choose between fixed and variable volume when using USB output."?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

aua, właśnie mi em pięć Es sam z siebie zrobił volume 100 myślałem, że wyskoczę przez okno! to boli, wtf?

 

jakiś skrót klawiszy, to gdzieś w opcjach czy jakiś error tak o, pierwszy raz się z tym spotykam...

Edytowane przez czaps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, czaps napisał:

aua, właśnie mi em pięć Es sam z siebie zrobił volume 100 myślałem, że wyskoczę przez okno! to boli, wtf?

 

jakiś skrót klawiszy, to gdzieś w opcjach czy jakiś error tak o, pierwszy raz się z tym spotykam...

Mogles miec wczesniej ustawione wyjscie liniowe jako output. Ja u siebie ustawilem ograniczenie głośności do 60 bo kiedys... Dokładnie tak jak Ty zostalem zaatakowany maksymalnym poziomem przez odtwarzacz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy dokach to i przy 60 można kwiczeć z bólu, ale masz rację się ustawi ograniczenie w razie niemca.

 

a i nie miałem ustawione output, nigdzie nie grzebałem w ustawieniach, po prostu słuchając zmieniłem folder i zablokowałem go i tu nagle BOOM po włożeniu do kieszeni :(

 

PS. jest update do wersji FW 2.3, ale póki co tylko na chińskiej wersji strony i poprzez wi-fi, na angielskiej cisza.... http://www.shanling.com/download/19 

 

PS2. Na pierwszy rzut ucha zlikwidowali opóźnienie w opcji USB DAC na tyle, że jest praktycznie nie zauważalne i filmy raczej się da oglądać, wywiady na yooutube bez problemu z mojej obserwacji, a z ciekawszych dodali możliwość parowania poprzez wi-fi z innymi urządzeniami.

Edytowane przez czaps
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już do pobrania FW 2.3:

 

http://en.shanling.com/download/57

 

New functions:

  • 1. Added Wi-Fi file transfer

  • 2. Added “Enlarged album art” mode

  • 3. Added Lock screen, including user created backgrounds

  • 4. Added “Double click” lock

  • 5. Added new ways of connectivity for Bluetooth, USB and Wi-Fi:

    - Wi-Fi USB transport

    - Bluetooth USB Transport

    - Wi-Fi Bluetooth transmitter

    - USB Bluetooth transmitter

    For new functions 1 to 5, more information can be found in separate PDF file, included alongside firmware.

    Fixes:

  • 1. Improved USB DAC mode, reducing lag

  • 2. Improved DLNA mode

  • 3. Improved Bluetooth connection with car stereos

  • 4. Other bug fixes

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, bendezar napisał:

Nie wiem czy lepsza, jak na razie bezproblemowa. V30→bluetooth(LDAC)→M5s.

Tą znam, tyle, że zamiast V30 jest M10 pro 🙂 Ale zaparłem się, żeby zrobić to po Wi-Fi 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

2xtak. Oczywiście apka bardzo uproszczona, najbardziej wkurza, przynajmniej mnie, wyszukiwanie - nie nabyłem umiejętności szybkiego pisania sms-ów za czasów pierwszych telefonów komórkowych. Brak gapless, ale zwykły Tidal chyba też nie ma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2019 o 23:14, misieknhk napisał:

Działa offline?

Nie działa i nie będzie działać. Takie rzeczy tylko na Androidzie:)

Edytowane przez bendezar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia po pobieżnym przyjrzeniu się - w interfejsie Tidala nie widać propozycji playlist - są utwory, są albumy, a playlist nie widzę. Dopiero jak skorzystam z wyszukiwarki zaczynają być widoczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2019 o 16:28, kuman napisał:

Panowie jakie opcje ma Tidal ? mozna wejsc w moje utwory moje albumy podobnie jak na smartfonach ?

dajcie proszę parę fotek.....

Fotek nie dam, bo wróciłem do poprzedniej wersji oprogramowania. Można wejść w moje albumy i utwory. Kuleje wyszukiwanie: czasami nie jest w stanie znaleźć jakiegoś popularnego albumu, jest wrażliwy na to czy nazwę zespołu wpiszemy małą czy wielką literą. Shanling jest świadom błędów, więc aktualzacje będą częste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bendezar napisał:

wróciłem do poprzedniej wersji oprogramowania

 

Dlaczego wróciłeś do poprzedniej wersji?

 

W dniu 23.05.2019 o 16:28, kuman napisał:

mozna wejsc w moje utwory moje albumy podobnie jak na smartfonach ?

 

Tak można wejść w moje albumy, utwory i artyści 😁

 

unnamed.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fusserg napisał:

Dlaczego wróciłeś do poprzedniej wersji?

 

Mobilnie potrzebuję Tidala offline. Streamuję z V30 do m5s, w domu słucham na stacjonarnych klockach.  Sprawdziłem z czystej ciekawości.

Jak rozumiem u Ciebie M5s to "świeżynka".

Jak wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności