Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M5s


Seler666

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj jeszcze ta powłoka stanowi problem, że folia nie chce się dobrze trzymać. Gdyby nie było to mocno problematyczne to kto jak kto, ale Shanling na pewno by dodał coś do zestawu :)

 

Najlepiej byłoby podejśc do takiej firmy z odtwarzaczem i etui, ale nie wiem czy w moich okolicach coś jest. W ostateczności wysyłkowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Recenzja na Headfonia

https://www.headfonia.com/review-shanling-m5s

 

Recenzja na theheadphonelist

https://theheadphonelist.com/dark-yearnings-a-review-of-the-shanling-m5s

 

Edytowane przez fusserg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, fusserg said:

 

W moim przypadku przerwalem czytanie na:

The Shanling M5S has got a Wifi connection but there is no streaming app support. That’s a bit sad as it would have made a perfect portable solution, like the FiiO M9.

 

Szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Inszy said:

Nie, ale to system linuxowy, więc można zorganizować obsługę Tidala, tak jak ma np. HiBy R3. Jedyne ograniczenie - brak wersji offline.

 

Co blokuje offline? Jeśli oficjalna apka da się odpalić to powinien działać, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Nicodem napisał:

 

Co blokuje offline? Jeśli oficjalna apka da się odpalić to powinien działać, nie?

 

 

Z tego co ktoś tutaj pisał chodzi o algorytm szyfrujący pliki Tidala, którego nie chętnie udostępniają (albo w ogóle) mniejszym projektom w stylu OS MTouch 2.0... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie, MTouch2.0 i Tidal tylko online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dobrego dapa z androidem to zapoluj na promocję LG V30 lub G7. W cenach promocyjnych nie znajdziesz drugiego tak funkcjonalnego dap-a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, side napisał:

Ech...

 

Jest w planach DAP z Androidem, ale nie mam pojęcia kiedy chcą go wydać dokładnie. Przed nim w kolejce były np M2X, MW100, UP2.

 

2 minuty temu, Jaro54 napisał:

Chcesz dobrego dapa z androidem to zapoluj na promocję LG V30 lub G7. W cenach promocyjnych nie znajdziesz drugiego tak funkcjonalnego dap-a. 

 

Fiio M9 czy nawet M6. V30 fajny, gdy szukamy głównie telefonu, ale z możliwie najlepszym audio. Jednak do DAPów trochę mu brakuje.

 

Założyłem temat dla M2X: 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale funkcjonalnie żaden dap nie podskoczy, a dźwiękowo można słuchać bez obrzydzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, śledzę forum. Dla mnie ważny jest rozmiar 😀 Małe, lekkie w kieszeni, obsługa bezwzrokowa. Słucham głównie idąc i wracając z pracy oraz przed snem. Stąd miałem Cowona e2, Shanlinga m1, ipoda nano 4g.

 

Gdyby nie potrzeba Tidala, jako źródła nowej muzyki, to za niczym w temacie dapów bym się nie rozglądał.

7 minut temu, Mayster napisał:

Fiio M9 czy nawet M6

 

Tak, m6 rozmiarowo najciekawszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności