Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M5s


Seler666

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Spawn napisał:

LRM_EXPORT_80390323614643_20181207_115900686.jpeg

I jak @Spawn to to gra? Jak obsługa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shanlingowo gra w sensie że dość ciepło, muzykalnie i gładko ale niewygrzany to dam mu pograć.

 

Obsługa spoko, bardzo szybki i intuicyjny. Ekran dobrej jakości od strony rozdzielczości i kolorów ale spory ghosting wystepuje przez co animacje np scrollowanie nie zachwycają.

 

Super wykonany, szkło z przodu i z tyłu więc jest nowocześnie.

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/29/2018 at 9:02 PM, Mayster said:

Jest małe opóźnienie spowodowane przenosinami linii produkcyjnej i niestety załapaliśmy się na drugą turę wysyłek. Sprzęt ma wylecieć w przyszły czwartek, więc rozsyłki w okolicach 10 grudnia. Będę stał się ugrać jakiś gratis albo np możliwość zakupu etui za połowę ceny. Będę też wysyłał osobno maile z tą samą informacją. Dobre wieści są takie, że jeszcze można się załapać na sztuki w przedsprzedażowej cenie, bo po zakończeniu pierwotnej przedsprzedaży dużo osób dopytywało czy uda się jeszcze załapać (prawie po przesłuchaniu na Audio Show) :)

 

Będę pisał na bieżąco o postępach.

 

@Mayster czy wiadomo już coś o terminie rozsyłek?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2018 o 21:02, Mayster napisał:

Jest małe opóźnienie spowodowane przenosinami linii produkcyjnej i niestety załapaliśmy się na drugą turę wysyłek. Sprzęt ma wylecieć w przyszły czwartek, więc rozsyłki w okolicach 10 grudnia. Będę stał się ugrać jakiś gratis albo np możliwość zakupu etui za połowę ceny. Będę też wysyłał osobno maile z tą samą informacją. Dobre wieści są takie, że jeszcze można się załapać na sztuki w przedsprzedażowej cenie, bo po zakończeniu pierwotnej przedsprzedaży dużo osób dopytywało czy uda się jeszcze załapać (prawie po przesłuchaniu na Audio Show) :)

 

Będę pisał na bieżąco o postępach.

 

23 godziny temu, mrocznooki napisał:

 

@Mayster czy wiadomo już coś o terminie rozsyłek?

 

Też chciałbym się dowiedzieć :) Sprzęt w końcu wyleciał w zeszły czwartek? Jakiekolwiek nowe informacje? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna ciezko jest mi to stwierdzic, poniewaz od wczoraj jest nieustannie wlaczony z przerwa na restart po instalacji FW 2.0 (btw, fajnie sie pokrylo z dniem dostawy:)) podczas ktorej nie mialem zalozonych sluchawek.

Poki co wygrzewam playera ale juz po wyjeciu z pudelka (i ogrzaniu) sygnatura dzwieku podobala mi sie bardziej niz ta w m3s, poniewaz jest odrobine cieplej, ale bardzo muzykalnie i gladko i wlasciwei w kazdym aspekcie przewyzsza poprzednika, a to dopiero poczatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Glov napisał:

Wasze odtwarzacze też tak cykają przy włączaniu i wyłączaniu? Jakby przekaźnik jakiś

Tak, to normalne, moje FiiO X3II tez tak robiło, to bodajże przekaźnik zapobiegający trzaskom przy odpinaniu i wpinaniu słuchawek, ot taki dodatkowy poziom bezpieczeństwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Glov napisał:

Ok dzięki za info, jestem już spokojny, a ile polecacie go wygrzewać?

W ogóle, słuchać i cieszyć się dźwiękiem. Jak pasuje dźwięk od początku to dobrze, jak nie to aż tak się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2018 o 12:05, superbart napisał:

W ogóle, słuchać i cieszyć się dźwiękiem. Jak pasuje dźwięk od początku to dobrze, jak nie to aż tak się nie zmieni.

Pasuje i to bardzo :D Szukam teraz słuchawek do tego playera. Moje typy to Aune E1 i Ibasso it01s. Czy ktoś byłby mi w stanie powiedzieć jak to ze sobą zagra? Z tymi drugimi może być problem bo to nowość, z resztą tak i sam DAP. Słucham w większości rapu i elektorniki, ale od czasu do czasu to i rocka i metalu też lubię posłuchać.

No chyba, że coś jeszcze innego w podobnej kasie.

Edytowane przez Glov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Glov napisał:

Pasuje i to bardzo :D Szukam teraz słuchawek do tego playera. Moje typy to Aune E1 i Ibasso it01s. Czy ktoś byłby mi w stanie powiedzieć jak to ze sobą zagra? Z tymi drugimi może być problem bo to nowość, z resztą tak i sam DAP. Słucham w większości rapu i elektorniki, ale od czasu do czasu to i rocka i metalu też lubię posłuchać.

No chyba, że coś jeszcze innego w podobnej kasie.

 

Aune E1 już sprawdzałem z M5S, z IT01s będę niedługo miał szansę zapewne. E1 fajnie zgrywają się z Shanlingiem. Jest gładko, z solidnym dołem, obecną górą. Dobra artykulacja wokali. Bezpieczne i uniwersalne połączenie.

 

Dwie inne fajne opcje to ikko OH1 i Whizzer Kylin A-HE03. Pierwsze z szybszym basem, bardziej neutralne, bardzo uniwersalne. Nieco lepsze pod elektronikę. Kyliny mają masywniejszy, bardziej podbity, ale nieprzesadzony bas i nieco większą scenę. Spoko pod rap, ale tu połączenie z Shanlingiem M5s mnie nie zachwyciło (lepiej w parze z DX150 wypadają, tak z AMP6, jak i AMP7).

Edytowane przez Methuselah
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2018 o 16:08, Methuselah napisał:

 

Aune E1 już sprawdzałem z M5S, z IT01s będę niedługo miał szansę zapewne. E1 fajnie zgrywają się z Shanlingiem. Jest gładko, z solidnym dołem, obecną górą. Dobra artykulacja wokali. Bezpieczne i uniwersalne połączenie.

 

Dwie inne fajne opcje to ikko OH1 i Whizzer Kylin A-HE03. Pierwsze z szybszym basem, bardziej neutralne, bardzo uniwersalne. Nieco lepsze pod elektronikę. Kyliny mają masywniejszy, bardziej podbity, ale nieprzesadzony bas i nieco większą scenę. Spoko pod rap, ale tu połączenie z Shanlingiem M5s mnie nie zachwyciło (lepiej w parze z DX150 wypadają, tak z AMP6, jak i AMP7).

Słuchałeś już może tych IT01s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Glov napisał:

To teraz IT01s czy Aune E1 do rapu i elektroniki głównie?

 

Postawiłbym więc na ikko OH1, które też są w PL w dobrej cenie. Będą opcją bardziej uniwersalną, która połączy oba światy. Z M5s zgrywają się dobrze.

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności