Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Radsone EarStudio Es100 Bluetooth 24bit DAC Aptx HD i LDAC


tom89

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego napisałem że nie wiem jak HD600 napędzi a podałem przykład MF 100 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2018 o 10:34, Inszy napisał:

Napędza w sensie poprawnego wysterowania, czy że grają głośno? Bo jedno ma z drugim niewiele wspólnego.

Pad od Xboxa One S napędza HD600 tak ze nie slysze róznic w porównaniu do wpietych np. do Xonara STX II takze jestem troche zaskoczony :) moze jakby dluzej posluchać bardziej wnikliwie to moze bylyby jakies tam roznice. Xonara STX II uzywam na ustawieniu Low Gain bo przy ustawieniu pośrednim jest juz stanowczo za duzo mocy podawane na słuchawki gdyz wtedy male przesuniencie suwaka glosnosci w Foobarze przy ASIO i jest bardzo glosno, takze dla bezpieczenstwa uzywam na Low. 

Tak czy siak nie oczekuje zeby BTR3 napędzal HD600, aby dawał sobie dobrze radę z HD599 i bateria trzymała te ponad 10h minimum to bedzie dobrze.

 

Posidam juz BTR-3 i mogę powiedzieć ze z napędzeniem HD600 nie ma najmniejszych problemów, zapas głośności jest spory i nawet nie dawałem do oporu bo bym chyba ogłuchł.

 

Do posiadaczy ES100, jak u Was z zasiegiem np. w mieszkaniu ? 

BTR-3 ma zasięg mocno średni, w porównaniu do sluchawek Panasonic RP-HF400 jest słabiej, na BTR3 juz potrafi przyciać w drugim pokoju, a juz w kuchni, łazience cisza nic nie gra, gdzie na sluchwkach Panasa jeszcze gra.

 

Przy okazji, jak w tym ES100 sprawdzić na jakim gra kodeku jesli sparujemy go z PC z Windows ?

Edytowane przez PeterMac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.09.2018 o 11:40, donpedro1979 napisał:

Po kilku dniach stwierdzam że jest na pewno lepszy niż A&K XB10.
Przede wszystkim nie szumi co XB10 się zdarzało. Lepsza też jest bateria

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka
 

Czy były jakieś opłaty inne niż te 89 ojro jak zamawiałeś z amazona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wiatrak napisał:

Czy były jakieś opłaty inne niż te 89 ojro jak zamawiałeś z amazona ?

Koszty dostawy, bo z Amazon.de będziesz brał? 

3 minuty temu, wiatrak napisał:

Czy były jakieś opłaty inne niż te 89 ojro jak zamawiałeś z amazona ?

Koszty dostawy, bo z Amazon.de będziesz brał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jaro54 napisał:

Koszty dostawy, bo z Amazon.de będziesz brał? 

Koszty dostawy, bo z Amazon.de będziesz brał? 

Raczej chodzi o różnice w vacie (o ile jest) bo wysyłka free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sprawdziłem. A pisze że cena 89 euro już z VAT. Może na ostatnim etapie dolicza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było doliczone. Brałem z amazon.de tam już jest VAT uwzględniony. Czyli kupiłem za 99EUR już z VAT.
Przesyłkę miałem gratis bo nie brałem jakiegoś ekspresu

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, donpedro1979 napisał:

Nic nie było doliczone. Brałem z amazon.de tam już jest VAT uwzględniony. Czyli kupiłem za 99EUR już z VAT.
Przesyłkę miałem gratis bo nie brałem jakiegoś ekspresu

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka
 

A jak Twoje dalsze wrażenia po dużym obcowaniu z nim? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony.
Jakoś dzwieku super, zwłaszcza jeśli telefon obsługuje kodek LDAC.
Bateria też nieźle trzyma.
Ostatnio miałem siedmiogodzinną podróż, słuchawki podłączone pod wejście 2,5mm, słuchałem Spotify z telefonu, kodek LDAC i zdecydowanie szybciej rozładowywał mi się telefon a w reciverze było jeszcze 40% baterii.
Duży plus to aplikacja gdzie można właśnie śledzić stan baterii, wybierać kodeki, moc na wyjściu. Jest też equalizer ale ja nie korzystam.

Z wad, jakość wykonania. Nie ma się co oszukiwać, jest to plastikowe (a przynajmniej tak ja to odbieram organoleptycznie), mam obawy że może się rozpaść ;)

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dotarł i do mnie. Na razie na gorąco muszę stwierdzić że jestem lekko zaszokowany jak fajnie gra to niepozorne pudełeczko. Naprawdę ciężko jest mi się do czegoś przyczepić w kwestii SQ. Zupełnie inna sprawa to wykonanie. Podejrzewam jednak że założenie było takie żeby jak najwięcej wsadzić do środka i utrzymać dobrą cenę. Z mojego punktu widzenia wolałbym dopłacić parę groszy i mieć bardziej solidną obudowę. Ale od jest niuans.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł i do mnie. Na razie na gorąco muszę stwierdzić że jestem lekko zaszokowany jak fajnie gra to niepozorne pudełeczko. Naprawdę ciężko jest mi się do czegoś przyczepić w kwestii SQ. Zupełnie inna sprawa to wykonanie. Podejrzewam jednak że założenie było takie żeby jak najwięcej wsadzić do środka i utrzymać dobrą cenę. Z mojego punktu widzenia wolałbym dopłacić parę groszy i mieć bardziej solidną obudowę. Ale od jest niuans.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka


Jakość wykonania jest rzeczywiście bardzo słaba ale ja mam go już 4 miesiąc i odpukac nic nie odpadło, nic się nie urwało, nic się nie porysowalo ;)
Mam tylko czasem problem z wejściem USB tzn niektóre kable go nie ładują, trzeba wtedy wsunąć kabel 'nie do koñca'. Ot taki feature ;)

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Generalnie jestem bardzo zadowolony ale jest jedna rzecz która mnie wkurza niesamowicie. Chodzi o to że jeśli urządzenie jest wyłączone i podłączę je do ładowania to automatycznie uruchamia się i łączy z telefonem. Czego ja wcale nie oczekuję. Czasami taka sytuacja ma miejsce w momencie odłączenia od ładowarki. Mam najnowszy firmware i nigdzie nie znalazłem opcji gdzie ewentualnie można by to wyłączyć.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, gentillo napisał:

Generalnie jestem bardzo zadowolony ale jest jedna rzecz która mnie wkurza niesamowicie. Chodzi o to że jeśli urządzenie jest wyłączone i podłączę je do ładowania to automatycznie uruchamia się i łączy z telefonem. Czego ja wcale nie oczekuję. Czasami taka sytuacja ma miejsce w momencie odłączenia od ładowarki. Mam najnowszy firmware i nigdzie nie znalazłem opcji gdzie ewentualnie można by to wyłączyć.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

o tak mnie też to wkurza. W drugą stronę również tzn mam sparowane z telefonem i jednocześnie ładuję. Gdy odepnę ładowarke to następuje rozparowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
15 minut temu, side napisał:

@donpedro1979 Napisałbyś kilka słów porównania Radsone z M0? Chodzi o SQ, kiedy słuchawki są wpięte w urządzenie, a po bt jest przesyłana muzyka z telefonu.

Wydaję mi się, że gra cieplej niż M0, większą sceną no i czuć większą  'moc'.

Pamiętam, że używając lg g6+m0 miałem telefon praktycznie na maksa rozkręcony plus w m0 jakieś 70%.

Tutaj mogę mieć oba do połowy i mam jeszcze zapas mocy.

Dla mnie granie z Radsone jest 'przyjemniejsze' bardziej 'miękkie'. 

Duża różnica na plus dla Radsone, że gdy jest cisza to nie słychać żadnych szumów

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, @donpedro1979 Potrzebuję tidala offline, wrzucić telefon do plecaka, a słuchawki podpiąć pod coś lekkiego co wrzucę do kieszeni. I tak rozkminiam Radsone, M0, ew. Fiio M6.

Może głupie pytanie, ale czy mogę Radsone odebrać połączenie bez sięgania po telefon?

Edytowane przez side
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, side napisał:

Dziękuję, @donpedro1979 Potrzebuję tidala offline, wrzucić telefon do plecaka, a słuchawki podpiąć pod coś lekkiego co wrzucę do kieszeni. I tak rozkminiam Radsone, M0, ew. Fiio M6.

Może głupie pytanie, ale czy mogę Radsone odebrać połączenie bez sięgania po telefon?

Nie ma za co :)

Tak, można oderać połączenie przy pomocy przycisku play/pause. Niestety są one dosyć drobne ale idzie się przyzwyczaić.

 

Ja korzystam podobnie :) Ale nawet samo korzystanie z telefonu dzięki temu rozwiązaniu jest o wiele przyjemniejsze bo nie majta się żaden kabel przy samym aparacie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość wykonania nie powala, ale Radsone EarStudio ES100 gra naprawdę nieźle (przede wszystkim muzykalnie, ale rozdzielczość jest dobra). Jest mniejszy niż Astell & Kern AK XB10, a ma więcej mocy. Klips całkiem pewne mocowanie gwarantuje.

XB100 ES100 2.jpgXB100 ES100.jpg

Edytowane przez Methuselah
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość wykonania nie powala, ale Radsone EarStudio ES100 gra naprawdę nieźle (przede wszystkim muzykalnie, ale rozdzielczość jest dobra). Jest mniejszy niż Astell & Kern AK XB10, a ma więcej mocy. Klips całkiem pewne mocowanie gwarantuje.
2134488513_XB100ES1002.thumb.jpg.d5e4b4f1339af6f09f46eaca2fcecac3.jpg1862364727_XB100ES100.thumb.jpg.1cac3996ef7de50ba6272390e06eaa48.jpg
Ma też lepsza baterie niż AK XB10. Miałem oba i dla mnie zdecydowanie wygrywa Radsone, jeśli chodzi o dźwięk

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności