Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Radsone EarStudio Es100 Bluetooth 24bit DAC Aptx HD i LDAC


tom89

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, donpedro1979 napisał:

Ma też lepsza baterie niż AK XB10. Miałem oba i dla mnie zdecydowanie wygrywa Radsone, jeśli chodzi o dźwięk

 

Też się chyba ku temu skłaniam, chociaż środek w AK wydaje się równiejszy. ES100 wydaje się mieć lepiej zdefiniowany bas i nieco wyższą szczegółowość. Muszę jednak dłużej posłuchać. Z oczywistych: XB10 lepiej wykonany, ale większy i z bardziej problematycznym mocowaniem. Radsone na plus funkcjonalność - apka i możliwość wykorzystania jako DAC/AMP po USB.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wiatrak napisał:

Co to za pchly podpiete ?

Panowie, mamy dwa identyczne watki o ES100.

 

Yinyoo BK2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem instrukcję, to z telefonu ma wychodzić maksymalnie głośny sygnał. I analogowo ściszać w samym urządzeniu. Ok.

Ale jak zrobić, żeby dzwoniące połączenie i rozmowa nie były tak samo głośne? Jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Ciekawe urządzenie. Swego czasu szukałem czegoś podobnego, choć głównie do fizycznej obsługi odtwarzania muzyki w telefonie - tzn. żebym mógł mieć coś fizycznego w ręce, co pozwoli mi na zmianę poziomu głośności, przełączania utworów i ewentualnie zatrzymania. Tak, jak miały kiedyś klasyczne odtwarzacze mp3 (przykladowo mój ulubiony iRiver z serii IFP) - gdzie np. jadąc tramwajem z ręką w kieszeni miałem wszystkie funkcje pod ręką. 

 

Wzmacniacza nie potrzebuję, bo mam w telefonie (LG V30), ale raczej nie przeszkadza. Ale patrząc tylko na podstawowe funkcje - obsługa fizyczna i jak najdłuższa praca na baterii (14 nie brzmi jakoś szczególnie zachwycająco (iRiver miał 60..)) - czy są jakieś inne urządzenia, modele, na które warto by zwrócić uwagę?

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrzebujesz balansu to Fiio BTR3 lub Shanling UP2 też są fajne. Jeśli na tych heblach ci zależy ;) to BTR3 ma więcej przyciskow. Lub poczekać na BTR5, lada dzień będzie premiera 

A o takim czasie pracy na ładowaniu to zapomnij 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTR3 patrzyłem, ale tam własnie dużo przycisków nie widzę - jest tylko plus minus, co pewnie odpowiada zagłośność, ale nie widzę przełączania utworów. Byc może można użyć tego samego, ale już kombinowanie. Wolałbym osobne, wyraźne fizyczne przyciski odpowiedzialne za wszystko. 

 

BTR5 widzę, że pod kątem obslugi będzie takie same. 

 

Ok, więc pewnie urządzenie z tego wątku. A ciekawe czy w ogóle coś takiego, ale tylko do sterowania - np. też do samochodu, bez dodaatkowych wzmacniaczy itp 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek BTR3 na ali w sklepie Fiio bedzie za 55,99$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności