Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Radsone EarStudio Es100 Bluetooth 24bit DAC Aptx HD i LDAC


tom89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakładam nowy temat ponieważ nie znalazłem na tym forum żadnej wzmianki o tym urządzeniu. W teorii prezentuje się dobrze. DAC 2xAK4375A 24bit, wsparcie dla Aptx HD, a ostatnio także dla LDAC, który podobno jest lepszy. 14 godzin odtwarzania na baterii.

Na TEJ STRONIE jest więcej informacji.

Czy warto to kupować? Może jakieś alternatywy w zbliżonej cenie?

Z góry dzięki za pomoc.

 

earstudio-hero-100728033-large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna rzecz ale strona jakiś czas nie aktualizowana więc ostrożnie ⚠ Jak będzie dostępne to super rzecz jak dobrze wycenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem. Podobno ES100 ma duże wsparcie producenta w aktualizacjach jak choćby dodanie obsługi LDAC. Lepiej brać to czy np. Astell&Kern AK XB10. Astell&Kern nie ma wsparcia dla LDAC, jedynie Aptx HD. Swoją drogą - LDAC naprawdę jest lepszy od Aptx HD?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej to niż XB10. Większa funkcjonalność większą moc szczególnie na balansie i niższa cena jak nie ma promocji. I mniejsze wymiary 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od piątku jestem szczęśliwym posiadaczem Fiio BTR-3 i ochota na Radsone mi przeszła. Zapłaciłem 25$ mniej pełna funkcjonalność, wszystkie dostępne kodeki BT obsługuje w tym LHDC nowy kodek porównywalny z LDAC. no i 10,5 godziny pracy przy LDHC czyli bardzo dobrze. Mocy też nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Jaro54 napisał:

Od piątku jestem szczęśliwym posiadaczem Fiio BTR-3 i ochota na Radsone mi przeszła. Zapłaciłem 25$ mniej pełna funkcjonalność, wszystkie dostępne kodeki BT obsługuje w tym LHDC nowy kodek porównywalny z LDAC. no i 10,5 godziny pracy przy LDHC czyli bardzo dobrze. Mocy też nie brakuje

 

.

A mi nie przeszła, tylko cały czas mam wątpliwości co do zasadności stosowania takiego rozwiązania. Kabla i tak nie wyeliminuje...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gourney napisał:

A mi nie przeszła, tylko cały czas mam wątpliwości co do zasadności stosowania takiego rozwiązania. Kabla i tak nie wyeliminuje...

 

Musisz Danielu posłuchać BTR-3 na prawdę dobre urządzenie w rozsądnej cenie. A różnica 25 $ to od ceny amerykańskiej bez uwzględnienia VAT, bo od europejskiej jeszcze więcej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ze sklepu oficjalnego Fiio na Ali, z kuponami wyszło niecałe 74$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stałem się posiadaczem ES100 :)

Pierwsze wrażenia:

- liche opakowanie :)

- po wzięciu do ręki, wow jakie to lekkie ale też i plastikowe 

- brzmienie: mam wrażenie, że jest basowe i ciemne. Fajna scena, dużo detali

Nie sprawdzałem jeszcze jak to wszystko zadziała z użyciem aplikacji gdzie można sporo rzeczy ustawić

 

Aha miałem pewien problem z ładowaniem. Pisałem bezpośrednio do producenta i odpowiedź otrzymałem po 5 minutach więc tutaj wielki plus

Edytowane przez donpedro1979
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2018 o 09:58, donpedro1979 napisał:

Stałem się posiadaczem ES100 :)

Pierwsze wrażenia:

- liche opakowanie :)

- po wzięciu do ręki, wow jakie to lekkie ale też i plastikowe 

- brzmienie: mam wrażenie, że jest basowe i ciemne. Fajna scena, dużo detali

Nie sprawdzałem jeszcze jak to wszystko zadziała z użyciem aplikacji gdzie można sporo rzeczy ustawić

 

Aha miałem pewien problem z ładowaniem. Pisałem bezpośrednio do producenta i odpowiedź otrzymałem po 5 minutach więc tutaj wielki plus

Z jakimi słuchawkami testujesz ?

Czy ma diodę reagujacą kolorem na dany kodek, tak jak w BTR-3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakimi słuchawkami testujesz ?
Czy ma diodę reagujacą kolorem na dany kodek, tak jak w BTR-3 ?
Na razie próbowałem z VE Monk Omega ze zbalansowanym kablem na więcej nie miałem jeszcze czasu ;)
Nie zmienia koloru zależnie od kodeków. Ja mam LG G6 i po połączeniu od razu wyświetla mi taki popup jaki kodek teraz działa. Poza tym w tej aplikacji która jest dedykowana do tego ustrojstwa też widać jaki jest kodek

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach stwierdzam że jest na pewno lepszy niż A&K XB10.
Przede wszystkim nie szumi co XB10 się zdarzało. Lepsza też jest bateria

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2018 o 09:23, Jaro54 napisał:

Musisz Danielu posłuchać BTR-3 na prawdę dobre urządzenie w rozsądnej cenie. A różnica 25 $ to od ceny amerykańskiej bez uwzględnienia VAT, bo od europejskiej jeszcze więcej

 

No właśnie, ciekawe jak ten Radsone wypada dźwiękowo względem BTR3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2018 o 09:58, donpedro1979 napisał:

Stałem się posiadaczem ES100 :)

Pierwsze wrażenia:

- liche opakowanie :)

- po wzięciu do ręki, wow jakie to lekkie ale też i plastikowe 

- brzmienie: mam wrażenie, że jest basowe i ciemne. Fajna scena, dużo detali

Nie sprawdzałem jeszcze jak to wszystko zadziała z użyciem aplikacji gdzie można sporo rzeczy ustawić

 

Aha miałem pewien problem z ładowaniem. Pisałem bezpośrednio do producenta i odpowiedź otrzymałem po 5 minutach więc tutaj wielki plus

Basowe i ciemne?  Hmmm dla mnie niedobrze. Czekamy na dalsze wrażenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2018 o 16:37, PeterMac napisał:

Czy taki BTR3 napędzi odpowiednio Sennki HD 599 50 ohmowe ?

Jak to sie przelozy na zywotność baterii ? podają ze pracuję 11h ale pewnie z pchełkami.

Nie wiem jak Senki ale 64 Ohm MF 100 słucham i jest ok. A bateria wytrzymuje powyżej 10 godzin na MF 100 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2018 o 16:37, PeterMac napisał:

Czy taki BTR3 napędzi odpowiednio Sennki HD 599 50 ohmowe ?

Jak to sie przelozy na zywotność baterii ? podają ze pracuję 11h ale pewnie z pchełkami.

Jak chcesz mieć kawał mocy do dyspozycji, to z tańszych rozwiązań chyba tylko xDuoo XP-2 się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.09.2018 o 22:15, Jaro54 napisał:

Nie wiem jak Senki ale 64 Ohm MF 100 słucham i jest ok. A bateria wytrzymuje powyżej 10 godzin na MF 100 

Dzięki, to z Senkami 50ohm nie powinno być tym bardziej problemu, bo one są bardzo latwe do napędzenia.

 

W dniu 26.09.2018 o 10:20, Inszy napisał:

Jak chcesz mieć kawał mocy do dyspozycji, to z tańszych rozwiązań chyba tylko xDuoo XP-2 się nadaje.

I jak takiego klocka przyczepie do sluchawek :) ?, za duzy stanowczo i za ciezki, coś do 50gram, i mniejsze aby mozna bylo przymocować na rzep do pałąku.

To ma być coś jak Sennheiser HD 4.40 BT tylko z konstrukcją otwartą stąd HD599.

Z tym kawalem mocy to czy ja wiem :) moje HD600 napędza nawet pad od Xboxa One S i to z duzym zapasem glosności a to sluchawki 300ohm choć pomimo tego latwe do napędzenia. 

 

Edytowane przez PeterMac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Inszy napisał:

Napędza w sensie poprawnego wysterowania, czy że grają głośno? Bo jedno ma z drugim niewiele wspólnego.

MF 100 bardzo fajnie grają z BTR-3, daje im wigoru więc chyba Grzesiu wysterowanie :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności