Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchakwi zamknięte do 1200zł.


shadens89

Pytanie

Witam wszystkich Forumowiczów

 

Przymierzam się do zakupu zamkniętych słuchawek stacjonarnych do 1200zł, mogą być używane, jak i nowe. Łubie często oglądać filmy, słuchać różnego rodzaju muzyki, często hip-hop; trap, oraz czasami pograć sobie w jakąś gierkę. Dodam jeszcze że chciałbym, aby były wygodne przy dłuższym użytkowaniu

 

Co do tonacji nie mam szczególnych upodobań, chciałbym żeby były z ciepłym brzmieniem, oraz dobrym basem

A i prawdopodobie będą podłączanie do daca, lub FiiO

Edytowane przez shadens89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
14 minut temu, LuQi napisał:

Obie powyższe propozycje bardzo dobre, tylko Owle trochę ciężko wyrwać za 1.2k. Ja od siebie dorzucę Bowers & Wilkins P7 do rozważenia.

 

Eee, czemu ciężko? W komisie, sowy @decees puszcza wstępnie za 1300, sam się nad tą ofertą głęboko zastanawiam ... he, he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, chico99 napisał:

 

Bierz nawet się nie zastanawiaj.:) Pisałem przecież.

Będzie pan zadowolony ...:D

sorry w ogóle zapomniałem :D znalazłem równiez forest TH-X00 w cenie 1340zł używane, wyczytałem, że również bardzo dobre warto dopłącić?

Edytowane przez shadens89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, shadens89 napisał:

sorry w ogóle zapomniałem :D znalazłem równiez forest TH-X00 w cenie 1340zł używane, wyczytałem, że również bardzo dobre warto dopłącić?

Nie warto dopłacać, wg mnie NightOwl są lepsze. Do tego TH-X00 słabo izolują, a chyba z tego powodu chcesz zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, bakus1233 napisał:

Moim zdaniem słabe te słuchawki, już Beyerdynamic dt770pro wydają się ciekawsze i w dodatku tańsze.

A moim zdaniem Dt770 nie mają w sobie nic ciekawego na tle konkurencji. Scena nie zachwyca,głębia taka sobie. Holografii -0. Bas taki se. Dość pogłosowa ,błąkająca przestrzeń po muszli nie sprawia złego wrażenia. Bardzo wygodne.Jednak  za podaną kwotę dostaniemy  lepsze muzycznie słuchawki aniżeli w niczym się niewybijające z tłumu DT770. 

Edytowane przez adivxv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
59 minut temu, adivxv napisał:

A moim zdaniem Dt770 nie mają w sobie nic ciekawego na tle konkurencji. Scena nie zachwyca,głębia taka sobie. Holografii -0. Bas taki se. Dość pogłosowa ,błąkająca przestrzeń po muszli nie sprawia złego wrażenia. Bardzo wygodne.Jednak  za podaną kwotę dostaniemy  lepsze muzycznie słuchawki aniżeli w niczym się niewybijające z tłumu DT770. 

Jeszcze jedno pytanie spośród słuchawek używanych do 1200zł moją uwagę przykuły na razie te dane modele Final Audio Design Sonorous III, OPPO PM-3, oraz AudioQuest NightOwl

Które według ciebie byłyby najlepsze co do moich ww wymagań, na razie kieruje się kupnu AudioQuest NightOwl

Edytowane przez shadens89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 godzin temu, adivxv napisał:

A moim zdaniem Dt770 nie mają w sobie nic ciekawego na tle konkurencji. Scena nie zachwyca,głębia taka sobie. Holografii -0. Bas taki se. Dość pogłosowa ,błąkająca przestrzeń po muszli nie sprawia złego wrażenia. Bardzo wygodne.Jednak  za podaną kwotę dostaniemy  lepsze muzycznie słuchawki aniżeli w niczym się niewybijające z tłumu DT770. 

Mają, przyjemność ze słuchania :). Każdy ma swoje zdanie i ja właśnie tak odbieram dt770  czy 990pro. Zakładam te słuchawki na głowę i mogę ich słuchać godzinami, jednocześnie ciesząc się dobrą jakością dżwięku.  Może znajdą się słuchawki lepsze technicznie,  nawet miałem takie mając bajery, ale jak przyszło słuchać muzyki, to wybierałem tańsze i niby gorsze dt990, bo one grają w taki sposób, że można ich słuchać i słuchać. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie właśnie to się liczy w słuchawkach najbardziej. Oczywiście są różne gusta, jeśli ktoś nie lubi ciepłego, muzykalnego brzmienia, to nie kupować serii DT :D lepiej kupić niby lepsze T90, które w mojej opini totalnie się nie nadają do słuchania muzyki z radością nawet przez 30 minut :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do wygody masz rację, DT990pro = AQ NH, NO.

Ale co do jakości dźwięku to bayerki półkę niżej niż audioquesty. Z całym szacunkiem do 990, bo mam je i często do nich wracam.

5 godzin temu, bakus1233 napisał:

Zakładam te słuchawki na głowę i mogę ich słuchać godzinami, jednocześnie ciesząc się dobrą jakością dżwięku.   one grają w taki sposób, że można ich słuchać i słuchać. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie właśnie to się liczy w słuchawkach najbardziej. Oczywiście są różne gusta

 

I tu też się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności