Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czym Się Wozisz Po Mieście I Nie Tylko


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

Tata-Golf IV 2003 produkcja 2004 rejestracja 1.9 TDi 130km ok 100tys przebiegu

Mama-Corsa C 2006 produkcja 2007 rejestracja automat 1.3 CDti chyba 75 km 27 tys przebiegu

 

ja niestety jeszcze bez prawka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne autko, szkoda, że w kombi... ale nie narzekałbym ;D

saaby mają to coś w sumie.

 

Też trochę kręciłem nosem że kombi i że za duże dla mnie ale spora okazja bo znany mi egzemplarz i finansowo też świetnie więc nie narzekam :P A co do wielkości to całkiem fajnie da sie nim manewrować z porównaniu z mniejszym polonezem no i jak dzisiaj jechałem zmienić koła na zimówki to wsadziłem wszystkie 4 do bagażnika, zostało spokojnie miejsca jeszcze na 2-3 koła, a przecież jeszcze fotele można złożyć :) Jak będzie sezon to będe wrzucał rower do tyłu i zaoszczędzę na bagazniku rowerowym na dach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec ostatnio po moich namowach (chociaż bardziej go chyba przekonała kontrolka mówiąca o awarii ;p) wybrał się vectrą do serwisu. Wynik: wymiana jakiegoś gumowego wężyka za 230pln, ogromna poprawa osiągów (przez ten wężyk turbo wcześniej prawie nie działało) i spadek spalania z 9,9l/100km do 7,6l ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec ostatnio po moich namowach (chociaż bardziej go chyba przekonała kontrolka mówiąca o awarii ;p) wybrał się vectrą do serwisu. Wynik: wymiana jakiegoś gumowego wężyka za 230pln, ogromna poprawa osiągów (przez ten wężyk turbo wcześniej prawie nie działało) i spadek spalania z 9,9l/100km do 7,6l ^^

 

W takim razie to nie był serwis, który naprawiał ten samochód :D :

 

IMG_0283.jpg

 

LOLZ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, skoro już tu przypadkiem trafiłem :)

Ja: Toyota Avensis 2004r., 2.0 D4D, nieco ponad 112 tysięcy przebiegu, niestety jest to bazowa Terra - przynajmniej mało pali i gdy już jedzie, elastycznośc całkiem daje radę.

Ojciec: dał się w końcu namówic na coś innego niż emerytowóz (nie żeby Ave taka nie była :D ) i zamówił Renault Laguna Coupe GT 2.0T :) Niestety już się zarzeka,że nie da mi kluczyków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja się aktualnie wożę Peugeotem 406 2.0 HDi z 2003 roku w najbogatszej wersji wyposażenia. auto kupiłem troche przypadkiem od wujka i to był jeden z najlepszych wyborów w życiu :) po początkowym narzekaniu na jego mułowatość teraz kocham całym sercem :) ten samochód przejechał 240 tys km bez żadnej awarii. coś niesamowitego. niestety w przyszłym roku będzie miał 8 lat i pora się go pozbyć, żeby nie stracił za dużo na wartości w stosunku do ceny zakupu. dlatego wiosną zrobię czary mary i biały lakier zamieni się czarny matowy i heja na allegro :)

i poszukam albo Citroena C4 Picasso, albo Mazdy 6 w wersji z dieslem (oba ten sam mają, tak swoją drogą), albo czegoś z silnikiem TSI, bo mnie zachwycił po jednej przejażdżce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) fabia 2008 wściełko ferrari czerwony z 1,4 bez literek, istne wcielenie szatana - naczelnego, Taty

 

2) Yaris 1,3vvti 2003, srebry, taki, no wiecie męski samochód, jeździ żwawo i przyjemnie o dziwo, lekkie to i zwinne całkiem, bardzo udany silniczek, częściej tym się woże, mała ciekawostka, kupiony używany jako 3letni z przebiegiem 24tyś. od bardzo dobrych znajomych, teraz ma w Mamy rękach już niemal 45, ale to spora moja zasługa, jak tylko jest w domu to go wyprowadzam tu i tam :]

 

 

Swojego nie mam, jak jest potrzeba to biorę jakiś z powyższych, leję i jadę.

 

" Najtańsze w utrzymaniu są samochody rodziców. " Święte słowa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auć, aż ciężko powiedzieć co to za citroen

 

ZX

 

 

" Najtańsze w utrzymaniu są samochody rodziców. " Święte słowa. :D

 

Prawda ale tylko służbowym można atakować krawężniki przy 50kmh ;)

 

E tam, ja atakowałem własnym Maluchem, bokiem w zakręcie, i tylko felgę skrzywiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auć, aż ciężko powiedzieć co to za citroen

 

ZX

 

 

" Najtańsze w utrzymaniu są samochody rodziców. " Święte słowa. :D

 

Prawda ale tylko służbowym można atakować krawężniki przy 50kmh ;)

 

E tam, ja atakowałem własnym Maluchem, bokiem w zakręcie, i tylko felgę skrzywiłem :)

 

No i musiałeś ją prostować a służbowy zawozisz do firmy i mówisz że "się skrzywiła" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeszcze rok temu miałem czarnego Bandita 600 z 2002roku, ale sprzedałem(z zyskiem :D). Wrzuciłem foto - ja to ten z prawej w pełnym stroju, a moje moto to te w środku ;) Zdjęcie było robione spontanicznie dlatego taka mieszanka ;)

 

Samochód - nie mam takowego, ale mam do pełnej(oprócz sobót między 15/16 a ok.20 - wówczas matka jest na zakupach i w Kościele) dyspozycji Mercedesa W210 E320 99r pakiet Elegance z fotelem pnemuatycznym kierowcy(regulowane poduszki powietrzne pod skórą) - 3.2 litra w benzynie - piekło :D - na początku nienawidziłem automatów, ale w tym samochodzie automat jest fantastyczny ;) No i ok. 220KM - jak depniesz do dechy to dźwięk jest niesamowity - nie jest to dźwięk Astona Martina, ale M3 dorówna ;)

 

A w drodze jest ML420 2003r. czarna perła pakiet Inspiration - stoi w serwisie.

 

W garażu jest teoretycznie mój MB 2.3-16v Cosworth oryginalny, nie "robiony" ;) Niestety brak kasy i czasu na jego renowację(minimum 10k potrzeba...)...

 

Jutro rano jade zmienić zimówki na letnie z alu to pykne fotki Coswortha i e-klasy ;)

 

2lc9sg5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności