Skocz do zawartości

Czym Się Wozisz Po Mieście I Nie Tylko


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj możecie wypisywać jakie macie/wasi rodzice mają samochody. Mile widziane szersze info np rok produkcji

moi rodzice mają Citroen Xsara 2002 1-sza rejestracja 2003 silniczek 1400 cm3 8V 75 KM

Jednak jest to autko używane krajowe, kupione od pierwszego wlaściciela. Na liczniku ma (oryginalne) 40 tys km

Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renault Megane Classic czarna perła rocznik 1997 silnik słabiutki bo 1.9 D i około 67 KM a przejechane ma już 120 tys kilometrów jak nie więcej. No i od tygodnia mogę się nim zupełnie legalnie poruszać po drogach :) Znaczy się mam prawko. Niestety ma kaseciaka ale od czego jest adapter do odtwarzacza mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, w związku z wydawaniem kasy na audio nie stac mnie na inny srodek transportu niz autobus ;)

 

ale rodzice mają

2003 VW Bora 1.9 TDi 90HP, basic + climatronic + beznadziejne radio pioneera bo blaupunkta ukradli :( okolo 80k km na liczniku

2004 Honda Accord 2.0 155hp, podstawowy + jakis mały upgrade do radia około 80k km również

pojazdy zostały zakupione z zerowym przebiegiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Astra II 1.6 (100 KM), jeszcze niemiecka wersja - koniec 2003 roku. W środku radyjko Sony z przed dwóch lat jakiś wypasiony model, ale nie wiem jaki CDR ...... + 6 głośniczków seryjnych, ale nieźle dają.

 

Można przyszpanować w takiej dziurze, gdzie mieszkam... B)

 

Moje przyszłe auto ----> patrz nazwa użytkownika ----> Porsche 911 typ 993 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej Xsarze gość zamontował radio Kenwood KDC-4070R CD/MP3 i 6 głośników Clariona (cztery 160 mm w drzwiach, dwa 40 mm tweetery w podszybiu na desce) Radio ma moc 4x 45 W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VW Polo Steilheck czyli takie pseudokombi z 1992 roku w wersji specjalnej Universal.

Silnik 1.3 wielopunktowy wtrysk, 55 KM.

Piekny zielony kolor :)

Pierwsza rejestracja w PL '97. Ja mam go od czerwca 2006.

Przebieg? W dzisiejszych czasach nie patrzy sie na takie rzeczy. Zreszta zmienialem licznik na wersje z obrotomierzem zamiast duzego zegarka.

Tuning? Nie stwierdzono :P

 

Jesli chodzi o audio: Radiootwarzacz JVC KD-G322, w podszybiu pierdziawki Boschmanny 87 mm, w bagazniku skrzynia na 16cm glosniku z Focala.

W planach jest zrobienie porządnego CA: zestaw odseparowany + praktyczna zabudowa bagaznika. Obecnie funduszy brak.

 

Na dopieszczenie samochodu z zewnatrz i wewnatrz rowniez brak funduszy :)

 

I cos dla wzrokowców:

03ye4.th.jpg

Ciasny ale wlasny

 

Rodzice maja nowke Fiata Pande 1.3 Multijet [czyli turbodiesel].

Wczesniej powozilem Poloneza z '95, rowniez kupiony jako nowka z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2003 VW Bora 1.9 TDi 90HP, basic + climatronic + beznadziejne radio pioneera bo blaupunkta ukradli :( okolo 80k km na liczniku

2004 Honda Accord 2.0 155hp, podstawowy + jakis mały upgrade do radia około 80k km również

pojazdy zostały zakupione z zerowym przebiegiem ;)

 

Rodzice dużo podróżują :o

 

W dwa lata 80 tys i to każde z nich.

 

Ja "robie" 15 tys w rok (akurat co rok to przegląd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna, jako pierwszy samochodzik - Cinquecento, chyba 14letnie :P + Alpine CDE-9846R. W najbliższym czasie dojdą jeszcze głośniki Hertz'a. Niestety na tylną półkę bo poprzedni właściciel jut tam montował jakieś buszmeny, więc trudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 8 lat bujam się tym:

1c6ec2d4dec18a18m.jpg

 

# Pojemność: 10350 cm3

#Moc: (192 - 250 KM) - w zalezności który model podjedzie :]

 

 

A rodzice mają fiaty: siene 1.6 (chyba 8 czy 9 letnie) i Cinquecento 900 (nawet nie wiem ile ma, bo było kupione jako używany, nie wiem jaki to rocznik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody głównie fiaty (różne modele, kolory i pojemności) z uwagi na pewne powiązania. Osobiście jednak jak camilos tyle że łądniejszym Solarisem lub MANikiem nowym z nagroda IF Design ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bujam Jak ksy głównie- Solarisy i MAN'y. Dużo metrem, jak z imprezy, to zazwyczaj ikarusek -najbardziej wypasiony autobus na ziemi (trzeba tylko pamiętac, że jak się ma do zrobienia 1.5h trasę, a na dworze -10, to trzeba usiąść za grałką ;) )

 

Ociec mieli 125p, Regatę 1.7D, potem Felicię 1.6 i równolegle Vectrę 2000 2.0. Teraz się rozbija Corollą Verso 1.8 (tą nowszą)- jak stwierdził- musi mieć czym swoich koszykarzy wozić, a Verso jest 7 miejscowe...

 

Ja się wstrzymuję z autem do czasu, aż mnie będzie stać na Mitsubishi L200/Toyotę Hilux/ Nissana Pickup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest HydePark i mozna pisac o wszystkim ale nie bardzo wiem co ma wniesc ten temat ?

 

Porównanie zamożności ?

 

A poniewaz podczepiony jest pod forum mp3 to generalnie mozna zalozyc, ze wlasciciele odtwarzaczy przenosnych zazwyczaj korzystają ze srodków komunikacji publicznej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że to raczej będzie temat w stylu motoryzacyjne car-audio, czyli (z) czego się słucha w aucie.

Może jakieś refleksje na temat muzyki, co powiązanego, a same samochody to rzeczywiście niewiele mają wspólnego z MP3...

 

Chociaż sam w sobie temat motoryzacji mnie nie drażni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

che, che - do ostanich waklacji przez 9 lat meganka (rocznik 96), benzyna 75KM, 1400ccm +gaz - sprzedany z przebiegiem 188tys km, w zeszlym roku trafilem z rocznika 2005 renault modus (silnik 75KM, 1200ccm, beznyna + gazowa inst sekwencyjna+bagaznik dachowy, wbudowane radio z kompaktem, wiec w aucie slucham plyt audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności