Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Obcy666

Słuchawki zamknięte stacjonarne do 1200zł

Question

Witam

Poszukuję słuchawek zamkniętych do 1200zł nowe lub używane, będą podłączane do komputera, z czasem do daca.

Do czego będą używane? Filmy, muzyka, ewentualnie czasami gry,

Czego oczekuję? ciepłego brzmienia z dobrym basem, oraz żeby były wygodne i nie męczyły przy dłuższym użytkowaniu

Jak już wspominałem mają być zamkniętej konstrukcji, przewodowe.

Edited by Obcy666

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Proponuję B&W P7 lub Focal Spirit Classic, te pierwsze są wygodniejsze a te drugie mają lepszy SQ.

Oczywiście piszę o używanych słuchawkach.

• 0

Jeszcze jakieś propozycje dotyczące słuchawek? Dodam, że oczekuję "po prostu dobrego basu", sprawa drugorzędna do jaki wzmacniacz słuchawkowy do 600zł? myślałem nad SMSL M3.

• 0

Duże momentum od sennheisera. Ath m50x (te mają solidny bas, ale strojone są w literę V, a więc ciepłe to bardzo nie są, ale detaliczne i z walnięciem). 

• 0
19 godzin temu, vonBaron napisał:

Proponuję B&W P7 lub Focal Spirit Classic, te pierwsze są wygodniejsze a te drugie mają lepszy SQ.

Oczywiście piszę o używanych słuchawkach.

B&W P7 wydaje mi się, że będą zbyt małe na moje uszy a Focal Spirit Classic wyczytałem, że nie są zbyt wygodne, dodam, że spędzam przy komputerze minium 8-9 godzin dziennie,

• 0

Dlatego szukam czegoś innego, z większymi membranami, dodam że będę używam słuchawek wyłącznie w domu.

Zmieniłem cenę do 1200zł.

Edited by Obcy666

• 0
49 minut temu, Obcy666 napisał:

Dlatego szukam czegoś innego, z większymi membranami, dodam że będę używam słuchawek wyłącznie w domu.

Zmieniłem cenę do 1200zł.

Audioquest Nightowl gdyby Ci się udało wyrwać za taką kasę używki. W nich mógłbyś siedzieć i 18h bez uczucia dyskomfortu, a i dźwiękowo by pozamiatały.

• 0

@Obcy666 mam do sprzedania Focal Spirit Classic w idealnym stanie za 800zł. Ja w Focalach siedzę po 3h z rzędu, każdy musi sobie zrobić przerwę co jakiś czas. Nigdy nie miałem problemu z bólem uszu. PW jeśli jesteś zainteresowany, jestem z Wrocławia.

• 0
W dniu 13.08.2018 o 19:29, LuQi napisał:

Audioquest Nightowl gdyby Ci się udało wyrwać za taką kasę używki. W nich mógłbyś siedzieć i 18h bez uczucia dyskomfortu, a i dźwiękowo by pozamiatały.

Prawda. Tylko jedna rzecz. Dźwięk to z nich dość wycieka, więc jeśli ktoś potrzebuje zamkniętych, żeby nie przeszkadzać innym, to trochę ciężko. Jeśli lubi zamknięte, to faktycznie mają coś w sobie.

Można też pomyśleć o MSR7, niby portable, ale świetne. 

• 0

Ja zastanowilbym się nad Meze 99 Classic lub Neo. Wygodne, zamknięte, bas jest (dla jednych w sam raz, dla innych za duzo). W trochę niższej cenie brałbym na probę Soniacze Mdr-1a lub nową ich wersję mk2.