Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 1200 zł


Nehero

Pytanie

Witam, miesiąc temu gotowy byłem kupić Audeze LCD-2F, lecz był inny ważniejszy wydatek, więc słuchawki zeszły na dalszy plan, teraz nie będę mógł sobie prędko pozwolić na zakup tych LCD.

Słuchawki będą grały z Mojo Chord podłączonym pod telefon z aplikacją USB Audio Player Pro, więc dobrze jakby dobrze zgrały się z MOJO.

 

Brzmienia nie będę oczekiwał jak w LCD 2 bo to nie ta cena. 

Bas najprościej powiem coś jak w LCD 2F dobry, nisko schodzący, ale nadal dobrze kontrolowany.

Góra bez przejaskrawień.

Scena w miarę dobrze rozbudowana na tyle na ile można oczekiwać tego po słuchawkach do 1200 zł.

 

Co do gatunków muzyki to głównie rok, metal, elektronika oraz muzyka gdzie pierwsze skrzypce gra wokal i muzyka w tle. 

 

 

Dlatego potrzebuje króla wśród słuchawek pod wymienione gatunki gdzie zarówno zagrają z mięsem, wygarem, szybko, nie gubiąc się, oraz będą potrafiły zejść na basie, ale zarówno nie poskąpią sceną czy wokalami. A i najważniejsze to muszą się dogadać z Mojo, bo nie zmienie teraz go. 

Liczę na waszą pomoc.

Edytowane przez Nehero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
2 godziny temu, Chcheckitout napisał:

No szkoda, że tak wyszło. Generalnie LCD2 to super słuchawka. Może dozbieraj do LCD2C bo trafiają się już używki, a jakiś kastrat mocny to nie jest. 

Niestety potem czeka mnie parę zakupów które są ważniejsze od słuchawek dlatego też odpada kwestia dozbierania, mogę te pieniądze przeznaczyć na słuchawki i chciałbym coś już teraz. Potem jak już będę miał wolną gotówkę to pomyśle nad LCD 2. A że LCD 2 jest super to wiem, słuchałem i stąd chciałem zakupić, ale wyszło jak wyszło.

2 godziny temu, Thomm napisał:

Beyery DT990 32 Ohm.

A czemu nie 600OHm? Podobno lepsze, Mojo nie podoła?

Edytowane przez Nehero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Nehero napisał:

Niestety potem czeka mnie parę zakupów które są ważniejsze od słuchawek dlatego też odpada kwestia dozbierania, mogę te pieniądze przeznaczyć na słuchawki i chciałbym coś już teraz. Potem jak już będę miał wolną gotówkę to pomyśle nad LCD 2. A że LCD 2 jest super to wiem, słuchałem i stąd chciałem zakupić, ale wyszło jak wyszło.

A czemu nie 600OHm? Podobno lepsze, Mojo nie podoła?

 

600ohm są bardzo wymagające co do elektroniki, był boom a potem sporo wracało na rynek.

Masz masę słuchawek od nowych hifimanów po nightowki, audeze tak fajne szczególnie lcd3 ale tylko czekać aż membrana się odezwie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jednak jak pamiętam 600 Ohm nie jest równe 600Ohm i jak pamiętam to beterdynamics nie uchodziły za jakoś ciężkie do napędzenia, szczególnie że są słuchawki np. starsze które faktycznie wymagają sporej mocy.

 

Do rozważań dochodzą HD 600 i K712 Pro. 

 

Tylko czy ta masa nowych słuchawek jest do kwoty 1200 zł?

Edytowane przez Nehero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja młóce na HE-300 rev. 3. Masywne na dole, neutralne na górze oraz ciepłe i rozdzielcze na średnicy, ale nie wiem czy teraz je gdziekolwiek dorwiesz i jak się z chordem zgrają ? Za niedługo będę ich słuchać pod tym chordem, mogę dać info jeżeli będziesz chciał ?

Edytowane przez Patriq6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Patriq6 ciekawa to byłaby opcja, lecz jak na szybko spojrzałem, to nie widziałem, możliwości ich zakupu nigdzie.

A miałeś może styczność z HE 400I?

 

Edit: a jak wypada porównanie HE 400i vs HD 600?

Edytowane przez Nehero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności