Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Spotkanie a może spotkania Krakowskie


szczurz

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, szczurz napisał:

@majkel
Uda ci się pojawić ? I czy jest szansa na odsłuchanie Balentina LD ?
Daca też chętnie bym posłuchał.
@konrad_a
Bardzo chętnie bym posłuchał etherów C jeżeli jest taka szansa

 

@szczurz

Jasne, zabiorę wszystko co mam.

Będą Ethery z różnymi padami, wkładkami i kablami.

Też chętnie ich bym posłuchał z Balentine.

Ktoś chętny na Ardbega TEN przy okazji? Jeśli tak, to przyniosę i nie będę brał auta.

 

@majkel - zabiorę iBasso DX200 który ma S/PDIF out tylko nie mam kabla S/PDIF....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Gospodarza za udostępnienie miejsca, prądu, sprzętu, miłe towarzystwo, itp.

HiFiMan HE-X pokazały się po raz kolejny od bardzo dobrej strony. W pewnych konfiguracjach i na odpowiednich albumach dźwięk miał holografię jak nie ze słuchawek. Reszta cech jak już opisywał @audionanik

MrSpeakers Ether C - podobają mi się. Starannie ogarnięta równowaga tonalna, dobre zejście basu bez efektu nabrzmienia tego zakresu. Na górze słychać pewną planarność, czyli minimalną grubość kreski, poniżej której te słuchawki nie zejdą, ale po ingerencji w konstrukcję i tę cechę daje się zamaskować. Nie zmęczą w długich odsłuchach. Jeśli chodzi o słuchawki zamknięte, to dla mnie pierwsza liga.

Audeze Sine - zapomniałem posłuchać. :(

Etymotic ER4XR - baaardzo sensowne dokanałówki, dźwięk o odpowiedniej masie, nie na zasadzie rozrzuconych punktów grających, jak to czasem na IEMach. Łykam je bez popitki.

Co do grajków przenośnych, to były Teac (nie wiem w sumie jaki) i iBasso DX200. Teaca muszę pochwalić za wyjście S/PDIF. Dał się wyżyć DACowi we wszystkich aspektach, więc nie starałem się porównać jak każdy z nich miał się do stacjonarnego transportu CD. Zresztą nie miałem tych samych albumów na płytach CD do bezpośredniego porównania.

Beyerdynamic T90 - jak się im dobrze dobierze towarzystwo, to można słuchać nawet niemodowanych. ;)

Podczas spotkania przeszedłem operację ucha. Z braku lekarzy wykonali ją programiści. Dali radę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2018 o 00:44, vonBaron napisał:

Kurde zazdroszczę możliwości odsłuchu Etherów C :rolleyes:

 

To były Ethery C Flow. Są do odsłuchu w każdej chwili u mnie w KRK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff weekend z dziećmi się skończył jest chwilą na napisanie posta :)
W trzy osoby luźniej niż zazwyczaj i więcej słuchania mniej gadania.

Ogólnie bardzo ciekawe spotkanie z jednej strony był czas posłuchać majkelowego daca i nie dziwię się że ludzie się nim zachwycają z drugiej Ethery C flow o których są różne skrajne opinie.
Dac jest świetny a żeby więcej stwierdzić trzeba by go dłużej pomęczyć.
Ethery C Flow faktycznie mają coś wspólnego ze studnią ale tylko w kwestii sceny, izolacja jest dużo lepsza od otwartych.
I jest to bardzo dobrze zrobiona studnia :P
Moim zdaniem fantastyczne słuchawki zamknięte i ciężko stwierdzić bo sporo czasu minęło ale chyba preferował bym je nad lcd -XC.
Chyba bo za mało czasu na odsłuch a dawno temu słcuhałem lcd - xc.

Majkelowi tak spodobały się etymotiki że musieliśmy pincetą go od nich odrywać
A może etymotykom tak majkel się spodobał.

Tak czy siak audiofilskie małe horror story :P
Trochę się spociłem

Tak czy siak za około miesiąc we wrześniu spróbujemy pewnie jeszcze raz :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki uprzejmości kolegów @vonBaron oraz @Firegon przyjechały do mnie: wzmacniacz ifi iCan Pro oraz Lawton-y LA7000 (modowane AH-D7000).

Ktoś chętny na spotkanie słuchawkowe? @szczurz@majkel? @krzyhoo29? @Dawindyk? @audionanik@SlawekR? @Thar? @Jaworrr

Proponuję u mnie (ul. Żabiniec) jutro o 18:00...

Edytowane przez konrad_a
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości kolegów [mention=66952]vonBaron[/mention] oraz [mention=54078]Firegon[/mention] przyjechały do mnie: wzmacniacz ifi iCan Pro oraz Lawton-y LA7000 (modowane AH-D7000).
Ktoś chętny na spotkanie słuchawkowe? [mention=62942]szczurz[/mention]? [mention=4743]majkel[/mention]? [mention=24760]krzyhoo29[/mention]? [mention=5524]Dawindyk[/mention]? [mention=52281]audionanik[/mention]?  [mention=31688]SlawekR[/mention]? [mention=57147]Thar[/mention]? [mention=60309]Jaworrr[/mention]? 
Proponuję u mnie (ul. Żabiniec) jutro o 18:00...
Jak się wyrobię że wszystkimi sprawami to z chęcią - będzie też okazja spróbować czegoś mnie audiofilskiego :)

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmm - chętnie bym posłuchał szczególnie że mam blisko :)
Pokombinuję ale raczej szansa nieduża bo dzieci trzeba ogarniać.

Pytanie czy dało by się wpaść jakoś w następnym tygodniu od wtorku między 9:00 a 17:30 ?
Przez jakiś czas będę z wyboru "bezrobotny" i będą to dla mnie wolne godziny.

Dodam że DX150 jest razem z amp7 i amp8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szczurz napisał:

Pytanie czy dało by się wpaść jakoś w następnym tygodniu od wtorku między 9:00 a 17:30 ?
Przez jakiś czas będę z wyboru "bezrobotny" i będą to dla mnie wolne godziny.

Dodam że DX150 jest razem z amp7 i amp8

W następnym tygodniu w tych godzinach pracuję, więc raczej odpada.

DX200 z Amp8 znam ale z Amp7 bym posłuchał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę dostępny dopiero w następnym tygodniu, niestety :) jestem na wakacjach i audio rozkosze muszą poczekać. 

Ale potem moge pojawić się z nową zabawką, DF Red, którego raczej klasyfikujemy nisko, niemniej jest przyjemną kartą muzyczną do kieszeni.

Edytowane przez Jaworrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Dawindyk napisał:

Jak się wyrobię że wszystkimi sprawami to z chęcią - będzie też okazja spróbować czegoś mnie audiofilskiego :)

Sent from my LG-H930 using Tapatalk
 

Masz na myśli te bezprzewodówki Sony?

9 godzin temu, vonBaron napisał:

Dlatego kupiłem w ciemno :D

No i najwyraźniej dobra decyzja. Nawet na moich słabych kablach i bez balansu gra już dobrze.

Bardzo jestem ciekawy jakby zagrał na lepszych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności